Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Jak już mówimy o mocy to mam pytanie. Np. taki Audio testuje moc. Jak te testy mają się do rzeczywistości? Rozumiem, że oni testują podając sygnał o stałej impedancji 8 czy 4 omy. W normalnym użytkowaniu jest to nie realne bo wiadomo żadna kolumna takiego przebiegu impedancji nie ma. Wiadomo najczęściej na basie są duże spadki. Ciekawi mnie jak to wychodzi. Taki Denon PMA 1500ae dla którego producent podaje zużycie prądy 305W daje w testach prawie 200W na kanał przy 4 omach? Jak to jest możliwe? Producent zaniża zużycie prądu?
 
Przykro mi że ten Denon nie spełnił Twoich oczekiwań. Mam nadzieję, że po przełączeniu na jakieś normalne źródło, jednak będzie efekt WOW. I naprawdę nie mogę w to uwierzyć, że amplituner Marantz-a miał podobną głośność do tego wzmacniacza.
 
Rabit ale bynajmniej mam wzmaka dobrej klasy wiec nie zaluje zakupu. Jak mi sie znudzi to go sprzedam :) Zreszta nic innego w tej cenie bym nie kupil. A i jeszcze jedno tak spakowales paczke ze jakby ja zrzucili z samolotu to by sie nic nie stalo ;) heheheh

Technicznie nie ma bata musi byc glosniej ale w rzeczywistosci w moich warunkach ampli gral rownie glosno. Zdziwil mnie tylko fakt ze potencjometr zglasnia tylko do polowy a potem brak zmian. Tak sie naczytalem postow ze pozniej dzwiek sie znieksztalca i mozna uszkodzic kolumny a tu..... zonk. Mozna krecic ile sie chce.

Wiecej nie pisze bo juz za duza fala hejtu a nie jestem az takim audiofilem jak reszta nie wieze w te tybetanskie dzwony :), czuje ze wiekszosc bardziej podnieca sie tym ze jak kupili cos drozszego to musi byc lepiej i tak se wmawiaja.....

A co do cd nie chce i nie mam zamiaru kupowac, uzywam tylko iwylacznie Tidal i youtube. koniec kropka.


Racja, koniec tematu. Temat zamkniety.
 
Ostatnia edycja:
Ty z Tidal'a puszczasz na wzmaka przez ampli??
Gwarantuję Ci banana na twarzy, jak na PMA puścisz te same dźwięki bezpośrednio z dobrego źródła...
 
Wydaje mi się że nie, niestety trafo jest w obudowie i nie widzę czy są dwa czy jeden, wydaje mi się że dwa by się nie zmieściły.. Chyba że jakieś malutkie takie jak widzisz w sekcji zasilania wejścia gramofonu po przeciwnej stronie obudowy tego klocka.
 
Pasuje do Onkyo, brawo, słuchawki Sony jak z serii extra bass to lipa i na tym się nie opieraj chyba że jakiś wysoki model Soniaków, oboje dobrze wiemy że nie możesz się doczekać kiedy napedzisz Klipsch'e :)
 
Do góry