Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
1500 ae :)

Może bym i wył, ale postał bym kilka godzin w kolejce to odechcialo by mi się zmieniać i znów stać.
Mi też chodzi po głowie, nasz forumowy kolega sprzedaje RABIT, na alle i olx jest kilka sztuk do wzięcia.
Gdybym miał sos to bym się nie zastanawiał, tym razem wzmak wyłącznie z dual mono.
 
Kolacja.
8170d4a696a6a6b56c1bcb1ce7bb3d4f.jpg
 
Kapusta nie napinaj sie tak, powiem szczerze ze jakiejs poteznej roznicy pomierzy ampli 6009 a denkiem 1500 nie slysze. Tu i Tu dzwiek jest bardzo czysciutki.
Byc moze juz gluchy jestem,

Borixon denek rabita jest teraz w moim salonie :))))

Ale jedno trzeba przyznac na tym wzmaku subwofer nie jest potrzebny
 
Ostatnia edycja:
Nowa zabawka od kolegi rabit, dzieki.

Glosnosc glosnikow dobra, do polowy pokretla glosnosc wzrasta powyzej juz nie czuje glosniejszej muzyki.

I troche podbija bas.

Nie dziękuj, tylko zaraz mi tu pisz, jaki duży masz salon? Albo tak jak Bipo pisze, coś jest nie tak ze źródłem, albo masz 300m salonu. Ja mam niecałe 30m i nigdy nie dałem głośności do połowy. Dobrze że nie kupiłeś Denon-a 7, bo w porównaniu do 1500 jest duuuuuużo słabszy. Podłącz do wzmacniacza jakieś stare dvd, ps3 lub 4, blu-ray i spróbuj wtedy. Jak nie pomoże, to zostają tylko wzmacniacze estradowe. :p
 
Nie dziękuj, tylko zaraz mi tu pisz, jaki duży masz salon? Albo tak jak Bipo pisze, coś jest nie tak ze źródłem, albo masz 300m salonu. Ja mam niecałe 30m i nigdy nie dałem głośności do połowy. Dobrze że nie kupiłeś Denon-a 7, bo w porównaniu do 1500 jest duuuuuużo słabszy. Podłącz do wzmacniacza jakieś stare dvd, ps3 lub 4, blu-ray i spróbuj wtedy. Jak nie pomoże, to zostają tylko wzmacniacze estradowe. :p

puszczem muze z telefonu przez kabel 2 x chinch - mini jack. Glosnosc w telefonie na maxa, muza tidal hifi.
300m salonu nie mam ale jest dosc spory xd 80m i nad salonem 6 metrow wysokosci plus otwarte na poddasze (brak scianki dzialowej) -dodatkowe 60m. Wiec jezeli chodzi o kubature to spokojnie mozna powiedziec ze jest jak w pomieszczeniu 200m^2 lub wiecej.

Beka jest ze jak biezesz na pilocie glosniej to pokretlo losnosci tez sie kreci xD

No skoro 700 jest duzo slabszy to dobze ze nie kupilem bo napewno bym sie zrazil do wzmacniaczy. Jak jest slabszy to ampli marantza 6009 zjadlby go na sniadanie.
 
Ostatnia edycja:
puszczem muze z telefonu przez kabel 2 x chinch - mini jack. Glosnosc w telefonie na maxa, muza tidal hifi.
300m salonu nie mam ale jest dosc spory xd 80m i nad salonem 6 metrow wysokosci plus otwarte na poddasze (brak scianki dzialowej) -dodatkowe 60m. Wiec jezeli chodzi o kubature to spokojnie mozna powiedziec ze jest jak w pomieszczeniu 200m^2 lub wiecej.

Beka jest ze jak biezesz na pilocie glosniej to pokretlo losnosci tez sie kreci xD

No skoro 700 jest duzo slabszy to dobze ze nie kupilem bo napewno bym sie zrazil do wzmacniaczy. Jak jest slabszy to ampli marantza 6009 zjadlby go na sniadanie.
Chłopie ja nie wiem co jest nie tak lecz gdy denon dual mono gra podobnie jak Marantz ampli to albo masz słaby słuch albo w życiu posłuchać miałeś okazję trzech płyt na dwóch sprzetach.
 
Podzielam:) A telefon czy TV jako źródło to normalnie kosmos i szczyt marzeń. Pzdr

Mam porównanie nawet moj ampli pomiedzy wejscie usb, Spotify oraz CD TEACA za 2/3k.
Najslabsze USB a najlepsze CD - muzyke sie calkiem inaczej odbiera na dobrym CD-ku.


"puszczem muze z telefonu przez kabel 2 x chinch - mini jack. Glosnosc w telefonie na maxa, muza tidal hifi.300m salonu nie mam ale jest dosc spory xd 80m i nad salonem 6 metrow wysokosci plus otwarte na poddasze (brak scianki dzialowej) -dodatkowe 60m. Wiec jezeli chodzi o kubature to spokojnie mozna powiedziec ze jest jak w pomieszczeniu 200m^2 lub wiecej."


wydaje mi sie ze jak masz tak wielki salon moze slabo w nim z akustyka no i przy takim metrazu chyba Denon bedzie za slaby - o glosnikach nie wspomne.
 
Ja też już nie mogę.. co najmniej od trzech stron tego tematu (ok. 40 postów) mam komedię :) Mam wrażenie, że ktoś Was wkręca :D

Krzychu to, że ma kolega TV jako źródło dźwięku to pozostawię bez komentarza...:shock:.....

ale niech mi nikt nie mówi że Denon 1500tka jest za słaba do tych kolumn. Ja na nim słuchałem heco celan 902 które są potężne w porównaniu z tymi co ma Lolo. Napędził je i grało to pieknie, wiec jak czytam to, że ten denek do tych kolumn jest za słaby to nie wiem czy czytać dalej te dywagacje... Panowie to nie są mocno obciążeniowe kolumn które są cholernie pradożerne, 700tka mogła by być trochę za słaba ale nie model wyższy na dwóch osobnych trafo... ;-) On ma 200W na kanał przy 4ohm oraz po 130W przy 8ohm tak więc mocy mu nie brakuje.... ;-)
Lolo podłącz zwykłego cd i włącz płytkę audio oraz napisz czy coś się poprawiło...
 
Ostatnia edycja:
Do góry