Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Bipo to jest osobne pomieszczenie biurowe, a w czasie wolnym od pracy zmienia swoją funkcję na pokój relaksacyjny ;)
stąd biały sufit i ściana, biurko zasłaniające kolumnę :( Jak juz się z wszystkim uporam założę osobny wątek.
Zamieszałeś nam w głowach ;-) Też chcę takie biuro! :p Czyli masz tam lepszy projo niż w salce kinowej? :shock:
 
Wybrałem 65JS9500 ten tv ma jedną zasadniczą wadę, z dnia na dzień jest coraz mniejszy ;)

To dobrze że tylko taką wadę ma... :) mówiłem że to co widziałem u pewnego kolesia w domu właśnie na tym tv mi się podobało.. dla mnie wadą jest cena w RP patrząc że to jest 65 cali... reszta jak najbardziej tv bardzo fajny.. oby jak najdłużej służył..
 
Wygląda na to,że u kolegi "pacmanx" jest pomieszczenie wzorcowe! Można by swoje płytki brać,odsłuchiwać,a potem próbować szukać tego u siebie, z naciskiem na "próbować"... :))) Fantastycznie to wszystko wygląda,coś pięknego:)
 
Koledzy nie zaśmiecajmy wątku, pani sekretarka czeka na Wasze nowe fotki związane z KD ;)
9e4b260ac432f26c77cd0705ff6ebab1_1.jpg
 
Do góry