Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Primare dla mnie bajka..
Jaki masz ten gramofon?? Kiedyś myślałem o kupnie lecz kompletnie nie wiem od jakiej strony się do tego zabrać...

Kupiłem okazyjnie Technics'a Q2, wymieniłem wkładkę i stwierdzam, że słuchanie winyli wciąga ;)
Zastanawiam się, czy go trochę nie odnowić wizualnie czy szukać czegoś lepszego, bo dźwięk bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
 
Ale czad....Chlopaki jestem w RAJU!!!!

Pacmanx prosze o jeszcze...moze makro...plis,plis,plis:blagam:
 
Ostatnia edycja:
Gerus jak wypada porównanie N50A vs PD50? Chodzi mi po głowie odtwarzacz sieciowy i właśnie ten Pionek mi się podoba.
Nie wiem, N50A mam dopiero coś ponad miesiąc i jeszcze instrukcji nie przeczytałem nawet ;) ale spróbuję właśnie porównać, wiem tylko, że najlepiej gra przez USB DAC (czy jak to się nazywa ;))albo mi się tylko tak wydaje ;)
 
Pacmanx prosze o jeszcze...moze makro...plis,plis,plis:blagam:

Z bliska to kurz widać ;)


dsc02677.jpg


dsc02688.jpg
 
Gerus bardzo fajnie wygląda i jaki w końcu model Samsunga kupiłeś i czy jesteś zadowolony z niego..

Pacmanx nie ma jak dedykowane pomieszczenie do KD i generalnie do muzyki... odnośnie że gramofon wciąga to ja jak jestem w pewnym salonie albo jak czasem wpadam do kumpla to tylko słucham płyt czarnych jak węgiel.. :) gratuluję pomieszczenia i zazdroszczę pozytywnie ..:)
 
Pacmanx zmiany super nowe kolumny, klocki, półki... Przez rok czasu ogromny progres jestem pod wrażeniem ;) Zbierz stare i nowe foty, zakładaj osoby wątek :)
 
pacmanx, chyba już kiedyś wstawiałeś, ale takie zestawy zawsze robią wrażenie i powodują opad szczęki :)
Po takich fotkach Już nie podobają mi się wieże Marantza :D
 
Rempil -

WoooW ! Brawo bije za salonik filmowy ! Wizualnie miazga ! Moj klimat :)
Mam nadzieje ze dzwiekowo rowniez wypada extra .
Mala sugestia (nie zlosliwosc) ,ta sciana z prawika jakas nierowna , glsdzia bym ja pociagnal ;)
Poza tym Super Extra !
 
Ostatnia edycja:
Panowie rewelacja! :shock: :krol:
pacmanx, sprzęcik marzenie. Tu już nie ma kompromisów ;-)
Najwyższa klasa. B&W wyglądają kosmicznie.
Grają na pewno bajecznie ;-) Taki pokój to coś wspaniałego.
Jeszcze tylko mały barek z boku i mógłbym tam zamieszkać ;-)
Dwa subiki od frontu… :) Palce lizać!

gerus6, również świetnie!:eek:k:
Teraz już widać wszystko eleganco ;-)
TV konkret, RTV-ka potężna i idealnie zagospodarowana ;-)
Zestaw kolumn może nie hi-end, ale jak dla mnie bomba :-D
No a ten regał z filmami… też kiedyś będę miał taką kolekcję ;-)
Jakieś parę lat i się dorobię :p Powoli do celu… ;-)
Kolorek ścian nietypowy ;-) Aha… no i fajne drzewko :eek:k:
 
Cieszę się, że Ci się podoba :) Jestem w trakcie kompletowania materiałów na panele akustyczne, które w całości przykryją ściany. Będę celował w coś takiego:
8fb3c8ad87abe2f2c6cf84ef556b1f4e_1.jpg

7c7f0cc380c4120f364e8a635fba7c39_1.jpg

Na bazie wełny PT80 pokryte materiałem Camira Cara BLACK .
 
Gerus bardzo fajnie wygląda i jaki w końcu model Samsunga kupiłeś i czy jesteś zadowolony z niego..

Pacmanx nie ma jak dedykowane pomieszczenie do KD i generalnie do muzyki... odnośnie że gramofon wciąga to ja jak jestem w pewnym salonie albo jak czasem wpadam do kumpla to tylko słucham płyt czarnych jak węgiel.. :) gratuluję pomieszczenia i zazdroszczę pozytywnie ..:)
Wybrałem 65JS9500 ten tv ma jedną zasadniczą wadę, z dnia na dzień jest coraz mniejszy ;)
 
Przepraszam za jakość zdjęć, ale mam "nowy" aparat (jakieś 12lat ;)) i jeszcze nie zdążyłem przeczytać instrukcji.

Gerus sprzęcik już widać w pełnym komplecie, bardzo fajnie i z gustem bravo.;-)

Czy ty nie masz tego samego fotela co ja..? To z Tobą tak rozmawiałem na priv odnośnie mebli bo pamiętam że z ktoś z forumowiczów właśnie się interesował tym fotelem...;-);)
 
Pacmax chłopie super zestaw, co tu dużo pisać klasa sama w sobie a brzmi zapewne jeszcze lepiej jak wygląda. Pięknie. Tak jak koledzy napisali zakładaj swój wątek i stwórz swoją kolekcję bo jest na czym oko zawiesić.

Rampil już się pogubiłem który to twój pokój, tak jak koledze wyżej poradzę i Tobie abyś założył swój wątek. Macie koledzy piękne sprzęty i pozwólcie nacieszyć oko innym a będziemy naprawdę wdzięczni..;-):shock:
 
Gerus sprzęcik już widać w pełnym komplecie, bardzo fajnie i z gustem bravo.;-)

Czy ty nie masz tego samego fotela co ja..? To z Tobą tak rozmawiałem na priv odnośnie mebli bo pamiętam że z ktoś z forumowiczów właśnie się interesował tym fotelem...;-);)
Ze mną raczej nie, to jest zestaw 3+2+1 i ma już ponad 4 lata ;)
 
Bipo to jest osobne pomieszczenie biurowe, a w czasie wolnym od pracy zmienia swoją funkcję na pokój relaksacyjny ;)
stąd biały sufit i ściana, biurko zasłaniające kolumnę :( Jak juz się z wszystkim uporam założę osobny wątek.
 
Ostatnia edycja:
Do góry