Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Piszcie co chcecie, ale Krzysiek pozamiatał. Aż się nie chce do domu wracać i patrzeć na swoje :)

Pozamiatał ?
O NIE !!!
Patrzcie i podziwiajcie.
Dodam jeszcze ,że to jest zdjęcie mojego autorstwa.
 

Attachments

  • 1624380_1.jpg
    1624380_1.jpg
    149,7 KB · Wyś: 443
Wierzę, że zrobią nam prezent na Święta i pokarzą co tam ukrywają :)
Teraz tylko się droczą :)
Prawda? Armanig, Krzysiu? Powiedzcie, że tak zrobicie :D
 
Jaco, wcześniejsza fota lepsza :D - przebijasz wszystko !!! Opowiedz cos więcej o tym zestawie :)
Armanig oczywiście był pierwszy i to nie podlega dyskusji. Tą fotkę już kiedyś wstawiałem i powstała trochę tak dla dowcipu, kiedy przebudowywałem półkę. Nie stoi to tak na co dzień. Kable już pochowane, ale ciągle brakuje mi weny by się zabrać za foty.
 
Jaco.37 fajnie się to prezentuje. Gratuluje! Czy tam po prawej (na środkowej półce) z zieloną lampką to zasilacz Tomanek?
 
Ostatnia edycja:
krzysztofradio-idea stworzenia tego "pasztetu" zrodziła się kilka lat temu na złość pewnemu użytkowniku z innego forum,który szydził ze zdjęć innego forumowicza.Trochę popracowałem i stworzyłem to "cudo" i wkleiłem do forum.Nie każdy ma kupę kasy żeby mieć super sprzęt.W/g mnie ideą tego wątku jest pokazanie takich zestawów jakie mamy,niezależnie od wielkości posiadanego konta w banku.Zawsze można się dowiedzieć co można poprawić,ulepszyć itp.
Paweł,tak to jest zasilacz od Tomanka.
 
krzysztofradio-idea stworzenia tego "pasztetu" zrodziła się kilka lat temu na złość pewnemu użytkowniku z innego forum,który szydził ze zdjęć innego forumowicza.Trochę popracowałem i stworzyłem to "cudo" i wkleiłem do forum.Nie każdy ma kupę kasy żeby mieć super sprzęt.W/g mnie ideą tego wątku jest pokazanie takich zestawów jakie mamy,niezależnie od wielkości posiadanego konta w banku.Zawsze można się dowiedzieć co można poprawić,ulepszyć itp.
Paweł,tak to jest zasilacz od Tomanka.

Popieram to co napisałeś, bardzo dobrze to ująłeś...;-) Najważniejsza jest wspólna pasja, dzielenie się pomysłem, doradztwo a nie prześwietlanie kto ile ma w kieszeni i udowadnianie jaki to jest się mądrym jak by się wszystkie rozumy pozjadało...... Dlatego ja również na innym forum już dawno praktycznie przestałem się udzielać bo za dużą tam mądrali, puszących się waćpanów itd...;-)
PS. Bardzo fajnie, schludnie i ze smakiem urządzony kącik.;-) Nie myślałeś aby pod kolce od kolumn podłożyć podkładki? Szkoda parkietu/paneli..;-)
 
Ostatnia edycja:
Panowie - wątek liczy już 1000 stron :) Sporo tego ;) Czasami wracam do początkowych stron i widzę jak ten cały nasz sprzęt ewoluuje - miło poczytać i popatrzeć :)
 
Ostatnia edycja:
U mnie jet 350 po zalogowaniu, ale liczba postów 7000 o czymś świadczy :)
krzysztofradio-idea stworzenia tego "pasztetu" zrodziła się kilka lat temu na złość pewnemu użytkowniku z innego forum,który szydził ze zdjęć innego forumowicza.Trochę popracowałem i stworzyłem to "cudo" i wkleiłem do forum.Nie każdy ma kupę kasy żeby mieć super sprzęt.W/g mnie ideą tego wątku jest pokazanie takich zestawów jakie mamy,niezależnie od wielkości posiadanego konta w banku.Zawsze można się dowiedzieć co można poprawić,ulepszyć itp.
Paweł,tak to jest zasilacz od Tomanka.
Brawo, ten pasztet na prawdę jest bombowy. Mam ochotę wziąć go na tapetę :D
Zgadzam się z Bipo, taki jest cel. Zawsze miło popatrzeć, zawsze cieszy oko (choć pamiętam bałagany i majtki na fotkach lata temu :D ), nieważne za ile. Liczy się pasja.
 
Do góry