Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Oj chłopaki chłopaki... Jaracie się jak przedszkolaki na leżakowaniu :)
A kolega Was w wała robi, że aż miło :p

Tu macie oryginał

No chyba nikt rozsądny nie pomyślał, że to oryginał. Wotalski popsułeś, humor mojej żonie :(
Jak bym miał zatrudnić sekretarkę to tylko taką ;)
 

Attachments

  • sekretarka2ab_159.jpg
    sekretarka2ab_159.jpg
    23,4 KB · Wyś: 683
Ostatnia edycja:
AI 2000 a pioneer niezmiennie 8
Na marginesie Teaca jeśli ktoś szuka niedrogiego wzmocnienia do kina,to ciekawa propozycja
Muzycznie raczej ciepły, plastyczny,przyjemny dźwięk.Dołożyłbym mu troszkę iskierek
 
AI 2000 a pioneer niezmiennie 8
Na marginesie Teaca jeśli ktoś szuka niedrogiego wzmocnienia do kina,to ciekawa propozycja
Muzycznie raczej ciepły, plastyczny,przyjemny dźwięk.Dołożyłbym mu troszkę iskierek
Czy to przypadkiem nie jest sprzęt od EIC ? :D
Kiedyś słyszałem tańszego brata- 1000, też porządnie grał...
 
Ostatnia edycja:
Panie i Panowie, chciałbym się tutaj pochwalić prezentem (prezentami!) od Kolegi Savrona.
Zbieram szczękę, dosłownie i micha się cieszy jak u dziecka :D
Zatkało mnie, dosłownie.
Nie wiem jak to się prezentuje na fotkach, ale na żywo POEZJA! Dbałość o detale, wykończenie, wstawki, szkło, coś pięknego, idealnie wpasowało się do mojego pomieszczenia.

Sama paczka? Perfekto!
Rękawiczki ;) (pięknie zapakowane i zawiązane)
Ponumerowane elementy stojaka.
Czerwony jedwab ;) który opatulił część stojaka
Instrukcja obsługi, własnoręcznie napisana razem ze schematem do złożenia :)
Film BR - wydanie specjalne (!) Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia, pisałem kiedyś na forum, że to moja ulubiona pozycja której nie doczekałem się w kolekcji.
No i mam i to w jakim wydaniu!

Jakby tego było mało, "herb" z nikiem forumowym.
Już wisi na honorowym miejscu ;)
Stojak na piloty, naturalnie limitowany. No rewalacja Panowie.

Sorry za ten entuzjazm, ale to chyba jeden z najlepszych prezentów jakie dostałem.
Absolutnie bezcenny!

Savron, szczerze DZIĘKUJE. Wyjątkowy z Ciebie Gość.
Długo będę myślał, żeby (i jak) się godnie odwdzięczyć ;)

Fotki ;)

image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg
 
Savron, piękny prezent. Fajnie że są jeszcze ludzie, dla których podarowanie komuś prezentu to czysta satysfakcja :)
Armanig, widzę spore zmiany w zakresie , lokalowym. Nie wiele co prawda widać, jednakże wystrój trafia w moje gusta. Co to za białe panele na ścianie? Lakierowany MDF? :)
 
Armanig prezent jest przepiękny i ważył swoje, to jest chyba najcięższy stojak na piloty jaki widziałem.... Savron jeszcze raz to powtórzę swietna i piękna robota, masz naprawdę chłopie talent... ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry