Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
R
a to reszta co prawda jeszcze nie do konca porozstawiana :)
 

Attachments

  • 20150517_190917.jpg
    20150517_190917.jpg
    200,5 KB · Wyś: 82
R
a no podlogowki:)niestety najmniejsze bo za bardzo nie ma miejsca :)choc powstal juz pewien plan na zmiane:)
 
R
fakt masakra ale pozytywna:)gra to naprawde jak dla mnie bardzo fajnie i filmy i muzy mozna sluchac rewelacyjnie
 
Dokładnie! Masakra! Tylko tyle ciśnie się na usta :)
Ten central to 4x16cm! :) W kinie na pewno jest moc!
Na tyły podłogowe... Jaki masz metraż? Jest super!!!
 
Niezły zestaw! koncert to musi być konkretna jazda,chciałbym to usłyszeć :)
A sąsiedzi niech żyją,niech żyją ;-)
Ja tam chciałbym mieć takiego sąsiada !! :)
 
Central konkret, ale czy w takim razie fronty nie powinne być nieco szerzej i odklejone od stolika? Miejsca pod dostatkiem :) Wizualnie slaby efekt stereo, ale mam nadzieję, że w praktyce jest lepiej :)
 
R
tego miejsca wcale nie jest pod dostatkiem:)na pewno jeszcze kilka razy to wszystko poprzestawiam i wybiore wariant ktory najbardziej mi pasuje.czy mozesz rozwinac ,,Wizualnie slaby efekt stereo, ale mam nadzieję, że w praktyce jest lepiej :) ,,
 
Chodzi o rozstawienie kolumn frontowych
Względem siebie wydają się za blisko, a tej wielkości centralny (wizualnie) potęguje ten efekt.
Takie to sprawia wrażenia, ale też nie wiemy jaką masz konkretną odległość miejsca odsłuchowego ;)
 
Ostatnia edycja:
fakt masakra ale pozytywna:)gra to naprawde jak dla mnie bardzo fajnie i filmy i muzy mozna sluchac rewelacyjnie

Kolumny dla mnie super się prezentują, sam chciałem sobie złożyć podobny zestaw tj.:
- dokładnie ten sam central RC-64II
- podłogówki rp280f/82II/28f
Tylko ten dźwięk kolumn klipsch jest dla mnie nie do zaakceptowania i jego dominująca góra. Kolumny Klipscha ze względu na swoją charakterystyczną barwę dźwięku mają zarówno przeciwników jak i zwolenników...... Trzeba ich posłuchać i od razu wiadomo do której grupy należymy..;)
 
tego miejsca wcale nie jest pod dostatkiem:)na pewno jeszcze kilka razy to wszystko poprzestawiam i wybiore wariant ktory najbardziej mi pasuje.czy mozesz rozwinac ,,Wizualnie slaby efekt stereo, ale mam nadzieję, że w praktyce jest lepiej :) ,,
Chodzi o rozstawienie kolumn frontowych
Względem siebie wydają się za blisko, a tej wielkości centralny (wizualnie) potęguje ten efekt.
Takie to sprawia wrażenia, ale też nie wiemy jaką masz konkretną odległość miejsca odsłuchowego ;)
Dokładnie o oto chodziło. Czy podczas filmów nie doczuwasz braku separacji kanałów frontowych? Wygląda to tak jakbyś miał mieć niemal efekt mono. Czy nie zlewa Ci się dźwięk? Dlatego sugerowałem rozsunięcie frontów. Tym bardziej jak pisze Armanig, nie wiem jak daleko siedzisz, co tez ma niebagatelne znaczenie, ale ogólnie na plus ;) Przy takim potworze to z każdej strony z metr bym jeszcze odsunął i usiadł ze 4 metry od telewizora :)
 
Dokładnie Bipo te kolumny tak mają i nie tylko te :) nie będę wymieniał żeby ktoś mnie o coś nie posądził bo tu łatwo o coś takiego pomimo że niczego nie mam złego na myśli ...
Nie każde kolumny mogą brzmieć jak np. SF choć chciałbym żeby np. napisze swoje (będzie bezpieczniej)Paradigmy tak brzmiały :) i tak wyglądały ....:) Ale wtedy SF nie byłyby takimi kolumnami jakimi są w tej chwili...
Każdy ma swój gust ja np. nie wsadziłbym kolumn podłogowych na surrandy, Kolega wsadził i jest zadowolony i o to chodzi bo to jemu ma się podobać...
Jedynie co mogę poradzić to zgadzam się z Kolegami wg mnie również za blisko stoją kolumny frontowe od siebie, a centralny w tym nie pomaga...
 
Ostatnia edycja:
Dlatego ja mam zdanie że na surrandy to tylko kolumny monitory a najlepiej typowe kolumny efektowe które są robione specjalnie do tego celu i które można powiesić sobie na pewnej wysokości nad głową bo wtedy fajniejsze są doznania...


Ale jak Koledze to pasuje to czemu nie :)
 
Do góry