Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Dlatego ja mam zdanie że na surrandy to tylko kolumny monitory a najlepiej typowe kolumny efektowe które są robione specjalnie do tego celu i które można powiesić sobie na pewnej wysokości nad głową bo wtedy fajniejsze są doznania...


Ale jak Koledze to pasuje to czemu nie :)


No masz racje, ja tylko tak zagaić chciałem :)
 
A nie sądzisz, że te podłogowe surroundy będą za nisko? Wg mnie zdecydowanie za nisko. Ale faktycznie centralny musi robić robotę :)

Nie wiem jaką mają wysokość te kolumny na fotce (zdjęcie jest pod kątem), zresztą nie o to chodzi.
Pisząc o tylnich podłogówkach, miałem na myśli gabaryty, a co za tym idzie także moc.
Jak widać, nie są to typowe pierdziawki (często stosowane, do porządnych frontów).
Podobnie jest z centralnym, ideałem byłby ten sam co kolumny frontowe.
Problemem oczywiście zazwyczaj jest miejsce.
 

Attachments

  • DSC04037.JPG
    DSC04037.JPG
    428,9 KB · Wyś: 115
Nie wiem jaką mają wysokość te kolumny na fotce (zdjęcie jest pod kątem), zresztą nie o to chodzi.
Pisząc o tylnich podłogówkach, miałem na myśli gabaryty, a co za tym idzie także moc.
Jak widać, nie są to typowe pierdziawki (często stosowane, do porządnych frontów).
Podobnie jest z centralnym, ideałem byłby ten sam co kolumny frontowe.
Problemem oczywiście zazwyczaj jest miejsce.

Tak byłoby idealnie. W takim przypadku brak byłoby różnic wynikających m.in. z pasma przenoszenia kolumn frontowych i centralnego.
 
MA jak zawsze dobrze się prezentują. Jak wrażenia po zmianie na większy model?
Przybyło sporo fajnego basu, który potrafi ładnie zamruczeć. Grają swobodniej i słychać, że to większe kolumny. Chciałem dokupić do piątek subwoofer, jednak trafiła się okazja na szóstki i jest git.
 
Przybyło sporo fajnego basu, który potrafi ładnie zamruczeć. Grają swobodniej i słychać, że to większe kolumny. Chciałem dokupić do piątek subwoofer, jednak trafiła się okazja na szóstki i jest git.

Zawsze byłem ciekaw dźwięku tego modelu.Ładnie się prezentują,miejsce zagospodarowane też maja także trafny wybór :)
 
R
Nie wiem jaką mają wysokość te kolumny na fotce (zdjęcie jest pod kątem), zresztą nie o to chodzi.
Pisząc o tylnich podłogówkach, miałem na myśli gabaryty, a co za tym idzie także moc.
Jak widać, nie są to typowe pierdziawki (często stosowane, do porządnych frontów).
Podobnie jest z centralnym, ideałem byłby ten sam co kolumny frontowe.
Problemem oczywiście zazwyczaj jest miejsce.

maja prawie 89cm wysokosci i daja rade:)choc jak tak siedze i patrze na to wszystko to wydaja sie male:)i dla tego rodzi sie w mojej glowie nastepujacy plan zamienic fronty na RF-7 II a te z frontow czyli RF-82II dac jako surroundy :)
 
maja prawie 89cm wysokosci i daja rade:)choc jak tak siedze i patrze na to wszystko to wydaja sie male:)i dla tego rodzi sie w mojej glowie nastepujacy plan zamienic fronty na RF-7 II a te z frontow czyli RF-82II dac jako surroundy :)
Ciekawe czy będzie słychać jakąś różnice przy głośnikach efektowych?
Pomysł fajny i niestety drogi :D RF-7 są potężne. Chętnie bym takie przygarnął :D

Wysłane z Note 3
 
R
no wlasnie z ta roznica to kiepsko to widze:)a raczej slysze:)no ale oko tez trzeba nacieszyc i tak sobie mysle ze wygladaloby to fajnie dla oka:)niestety w takim wypadku sofa do wymiany na mniejsza teraz jest naroznikowa moja dziewczyna skomentowala to krotko Bog cie chyba opuscil:)
 
no wlasnie z ta roznica to kiepsko to widze:)a raczej slysze:)no ale oko tez trzeba nacieszyc i tak sobie mysle ze wygladaloby to fajnie dla oka:)niestety w takim wypadku sofa do wymiany na mniejsza teraz jest naroznikowa moja dziewczyna skomentowala to krotko Bog cie chyba opuscil:)
Haha :) U mnie było to samo. Moja powiedziała, że mi odbija jak stwierdziłem, że wymieniam 4-ro miesięczny 65" TV na projektor z ekranem za 15k zł, ale teraz uwielba oglądać filmy na projektorze :)
 
R
hahah no wlasnie jak juz jest i czlowiek poslucha zobaczy przyzwyczai sie to jest wtedy wooooow:) i wlasnie to jest ta cala radosc:)
 
Do góry