Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Aha... ale zaraz... przecież Armanig ma już kilka tysięcy a był do niedawna niebieski ;-)
Ja mało się udzielałem na początku, ale teraz tak się zaraziłem, że dzień bez forum to dzień stracony ;-)

;)
Nie jestem "niebieski" bo zakończył się abonament, zniknęła też moja galeria w profilu, nie mogę dać ogłoszenia w dziale sprzedam i mam mniejszą skrzynkę. Więc z góry przepraszam tych co się nie mogą dobić. Ten abonament to groszowe sprawy, już dawno bym zapłacił, ale od 2 tygodni nie mogę dotrzeć na pocztę i zrobić przelew (internetowego nie robię). Dlatego też, kiedyś pisałem o możliwości płatności sms'em. To by bardzo ułatwiło sprawę.

Piramida, nie przesadzaj z tą czernią. Ja Cię proszę, jak nie 4K, to teraz czerń.
Z Tobą gorzej jak z babą, a i tak założę się, że po seansie zmieniałbyś pieluchy ;)

@Piramida.
Nie ma czarnych pasow, bez przysloniecia, winietka w proju, albo zaslonka , borderem na ekranie ;)

@Armanig
A jak bedziesz mial ustawionego centrala wzgledem frontow? Duza roznica poziomoe, bedziesz go jakos nachylal, czy planujesz dzwiekoprzepuszczalny ekran?

Central zostaje tam gdzie był, czyli zaraz pod ekranem i jest lekko nachylony.
Można lepiej, szczególnie, że sam zawsze o tym pieje, ale kompromisy w wszystkomających pokojach są nieuniknione. W ściane już wbudowałem tv, więc nie ma szans na dalszą demolkę.
Nie narzekam, bo central odwala kawał dobrej roboty, ale kiedyś jak będzie dedykowana salka to poszalejemy.
 
Ostatnia edycja:
Aha... OK, łapię ;-) Trzeba zmienić tez żółty na pomarańczowy albo jakiś taki, żeby było widać wszystkich ;-)
 
;)
Nie jestem "niebieski" bo zakończył się abonament, zniknęła też moja galeria w profilu, nie mogę dać ogłoszenia w dziale sprzedam i mam mniejszą skrzynkę. Więc z góry przepraszam tych co się nie mogą dobić. Ten abonament to groszowe sprawy, już dawno bym zapłacił, ale od 2 tygodni nie mogę dotrzeć na pocztę i zrobić przelew (internetowego nie robię). Dlatego też, kiedyś pisałem o możliwości płatności sms'em. To by bardzo ułatwiło sprawę.

Ja kiedyś chciałem zostać niebieski ale pamiętam że było coś poyebane z płatnościami i nie mogłem zrobić zwykłego przelewu....Potem jakoś to olałem...;)

:wink:

Piramida, nie przesadzaj z tą czernią. Ja Cię proszę, jak nie 4K, to teraz czerń.

To Ty tutaj siedzisz więcej lat i się podniecasz :razz::mrgreen::grin::wink:
 
Aha... OK, łapię ;-) Trzeba zmienić tez żółty na pomarańczowy albo jakiś taki, żeby było widać wszystkich ;-)
:D Najlepiej na różowy:p


"Nie jestem "niebieski" bo zakończył się abonament, zniknęła też moja galeria w profilu, nie mogę dać ogłoszenia w dziale sprzedam i mam mniejszą skrzynkę. Więc z góry przepraszam tych co się nie mogą dobić. Ten abonament to groszowe sprawy, już dawno bym zapłacił, ale od 2 tygodni nie mogę dotrzeć na pocztę i zrobić przelew (internetowego nie robię). Dlatego też, kiedyś pisałem o możliwości płatności sms'em. To by bardzo ułatwiło sprawę. "

:D Witamy w klubie "nierobiących przelewów":popcorn:
 
Masz jakiś dobry namiar w rozsądnej cenie na ten projektor?
W x-kom widziałem za 2,8k+dopłata za okulary.
W środę jadę do Poznania to może wstąpię do Korisa,chyba że masz jakiś dobry,pewny sklepik to proszę na priv.

Dommino, ja ten projektor mogłem mieć za 2tyś., ale jak słusznie Piramida zauważył, podnieciłem się i kupiłem w typowej cenie, czyli 2800zł i uważam, że jest warty swojej ceny.
Na ten w okazyjnej cenie nie chciało mi się czekać, ja już tak mam, że jak na coś się zdecyduje, to muszę to mieć tu i teraz. Nie ma zmiłuj.
Black coś wie na ten temat, jak kupowałem od niego SR7009, to doświadczył mojej niecierpliwości i ampli został dostarczony osobiście, za co oczywiście duży plus ;)
 
Piramida, nie pisz głupot bo jeszcze ktoś weźmie na poważnie ;)
Tak już mam, że nie płacę przez net za żadne abonamenty na forach.
Nie mam też żadnych fejsów, NK i innych kont na tego typu portalach, co dla wielu może wydać się dziwne, ale lotto mi to.
Co do projekcji, to porobiłem już kilka fotek, ale chce wkleić w jednym miejscu, bo zrobi się bajzel. Będzie trochę tu, trochę tam, a zaraz pewnie ktoś wkroczy i 3 strony będzie o pogodzie.
 
Piramida, nie pisz głupot bo jeszcze ktoś weźmie na poważnie ;)

XZJxeN1.gif


:p:wink:
 
Piramida, nie pisz głupot bo jeszcze ktoś weźmie na poważnie ;)
Tak już mam, że nie płacę przez net za żadne abonamenty na forach.
Nie mam też żadnych fejsów, NK i innych kont na tego typu portalach, co dla wielu może wydać się dziwne, ale lotto mi to

Ja nawet mam zaklejoną kamerkę w laptopie żeby nikt nie podglądał :D w dzisiejszych czasach nawet własny cień może splatać figle i spier.....ić :smile:
Jedyna przyjazna rzecz to nasze forum !
Szara rzeczywistość dojeżdżana a władza podciera dupsko banknotami.
Pozdrawiam i pije zdrowie WASZE !!! :smile:
 
Zgadza się... wykupiłem abo. na rok. Sprzęt kupiłem po bardzo dobrych cenach od Blackninja.
Nie o te grosze mi chodzi tylko ostatnio dużo Forumowiczów jest na żółto.
Ogólnie ten kolor jest do d... ponieważ nie widać obecności od razu tylko trzeba się wpatrywać w szczególności jak czytam z komórki ;-)
Piszecie, że z automatu od 501 postów, ale to nie prawda...
Pawel_Sz85 jest do dziś niebieski a ma XXXX postów! ;-)
Lobos, trzeba było zmienić kolor czcionki, a nie jakieś tam abonamenty :D
Nie mam też żadnych fejsów, NK i innych kont na tego typu portalach, co dla wielu może wydać się dziwne, ale lotto mi to.
nie jesteś sam , :mrgreen: ,
Ja nawet mam zaklejoną kamerkę w laptopie żeby nikt nie podglądał :D w dzisiejszych czasach nawet własny cień może splatać figle i spier.....ić :smile:
To nie dziwne, a zupełnie racjonalne podejście w dzisiejszych czasach. Sam unikam, a kamerkę też zakleiłem całkiem niedawno. Jeszcze ze dwa lata temu nie wierzyłem, dopóki mój znajomy sieciowiec pokazał mi, ze można... :) Długo zbierałem szczękę z podłogi..
 
Ostatnia edycja:
Haha jutro zaklejam kamerkę ;)
Ja też nie mam konta na portalach ;) przynajmniej oficjalnego ;)

Ja póki co nie zakładam nowego tematu bo nie ma czym sie chwalić ;)
 
Oj zapłakałbym się :cry: Ze standu nie spadnie prędzej razem z min. Dzieci jeszcze przede mną. Jak się pojawią wtedy będę się martwił i się pomyśli o podłogowych będzie bezpieczniej :)
 
Do góry