Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
armanig - mam prośbę mógłbyś coś więcej napisać ,tzn jak wygląda takie piórko i z czego jest zrobione

Strusie pióra na kiju, ja mam już dobre parę lat i jak wspomniałem - świetna sprawa.
Dla przykładu - PS3, to jest jeden z pierwszych modeli (fat) połysk, trzymam z sentymentu i jak wiadomo większość obecnych na rynku wygląda tragicznie, te powierzchnie po styku ze szmatką (także mikrofibrą) strasznie się rysują, moja "Fatka" wygląda jak ze sklepu, wystarczy machnąć co pare dni i kurz nie zdąży się przykleić na dobre. To samo z ekranem tv, kilka ruchów i ekran jak po wyciągnięciu z pudełka. Nie wyobrażam sobie maziana go co jakiś czas szmatką. Oczywiście miotełka zbiera kurz, a nie czyści tłuste plamy.
Stoły, biurka, kolumny, płyty, generalnie sprawdza się wszędzie.
To jest coś takiego, tyle, że moja ma ok. 50cm:
Redecker - Miotełka ze strusich piór 35cm - Shop HOJO Cleaning Supplies and Cleaning Equipment
 
Wklejcie jakiś zestaw bo nudno.

Proszę :

rower-z-glosnikiem-2.jpg
 
Tak to 926 większe nie wchodzą w grę
Co do grania ciężko powiedzieć muszą trochę się dotrzeć na pewno jest scena i szczegół na bas przyjdzie czas
Zauważalnie łatwiej je wysterować niż 826V
Wygląd rzecz gustu,kapitalnie wyglądają bez maskownic w Chorusach było odwrotnie :)
Góra jest pokryta czymś szkło podobnym (w końcu nie będzie widać rysek)


Co to za rel po prawej ?
 
Strusie pióra na kiju, ja mam już dobre parę lat i jak wspomniałem - świetna sprawa.
Dla przykładu - PS3, to jest jeden z pierwszych modeli (fat) połysk, trzymam z sentymentu i jak wiadomo większość obecnych na rynku wygląda tragicznie, te powierzchnie po styku ze szmatką (także mikrofibrą) strasznie się rysują, moja "Fatka" wygląda jak ze sklepu, wystarczy machnąć co pare dni i kurz nie zdąży się przykleić na dobre. To samo z ekranem tv, kilka ruchów i ekran jak po wyciągnięciu z pudełka. Nie wyobrażam sobie maziana go co jakiś czas szmatką. Oczywiście miotełka zbiera kurz, a nie czyści tłuste plamy.
Stoły, biurka, kolumny, płyty, generalnie sprawdza się wszędzie.
To jest coś takiego, tyle, że moja ma ok. 50cm:
Redecker - Miotełka ze strusich piór 35cm - Shop HOJO Cleaning Supplies and Cleaning Equipment

A jak się czyści później tą miotełkę? Bo ten kurz tam zostaje, trzeba umyć czy tylko wytrzepać? Kurde chyba sobie sprawię bo wydaję się być dobrym pomysłem na ten wstrętny kurz, który zaraz po zmyciu jest znowu.
 
W końcu post na temat, a nie :spam: Koniecznie wklej foty z projekcji :idea: Czy ekran to nie jest przypadkiem Magicscreen? :oops: (znajome pudło) :shock: Ile cali tam siedzi :?:
 
Do góry