Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Tak to 926 większe nie wchodzą w grę
Co do grania ciężko powiedzieć muszą trochę się dotrzeć na pewno jest scena i szczegół na bas przyjdzie czas
Zauważalnie łatwiej je wysterować niż 826V
Wygląd rzecz gustu,kapitalnie wyglądają bez maskownic w Chorusach było odwrotnie :)
Góra jest pokryta czymś szkło podobnym (w końcu nie będzie widać rysek)
 

Attachments

  • IMG_1229.jpg
    IMG_1229.jpg
    30,7 KB · Wyś: 110
  • IMG_1230.jpg
    IMG_1230.jpg
    26,6 KB · Wyś: 114
  • IMG_1237.jpg
    IMG_1237.jpg
    40,9 KB · Wyś: 116
Super, gratulacje.
Te membrany są bardzo efektownie wykonane i dodaja im charakteru.....o i miejsce na e-papierosa się znalazło na zdjęciu :D
Co do łatwiejszego wysterowania, to jak pisałem kiedyś, słabszy Marantz też daje przy nich radę :)
 
Gratuluję :) Kolumny piękne, tu widać klasę, a te membrany zajefajne .... czym będą zasilane? .... no i jak to brzmi opisz pokrótce.
PS.
.... tak patrząc na nie to słyszę "oczami wyobraźni" jak pięknie brzmią moje ulubione Floydy i inne Daiersy :)
 
Ostatnia edycja:
Gratuluję :) Kolumny piękne, tu widać klasę, a te membrany zajefajne .... czym będą zasilane? .... no i jak to brzmi opisz pokrótce.

Zasilacz to K2+Oppo jako stream źródło i amplituner kina do tego doczepiony
K2 muszę zmienić trochę mierzi mnie przełącznik HT by pass z tyłu
 
Nawet ściereczka z mikrofibry (do okularów np.) jest w stanie zarysować lakier piano black i jego imitacje. Polecam miotełkę ze strusich piór. Idealna do przecierania takich problematycznych powłok. Tania nie jest ale warto jeśli zależy nam na "stanie sklepowym" przez lata.
 
Do góry