Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Jak to jest sporo kurzu <>

Powiedziałbym, że lada dzień, ale nie chciałbym skłamać ;)

Nie che być nie tego ale Atmos przereklamowany jest? Coś nadzwyczajnego dodatkowe głośniki na suficie itp 10.1:popcorn:

Nie jest przereklamowany, podobnie jak 5.1 nie jest, czy 7.1.
Zresztą to pojęcie względne, dla wielu system 5.1 za 3 tys. to absurd i też nie warto z tym polemizować, tylko uszanować i tyle.
Wbij na największe zagraniczne forum w sieci, masz tam z tysiąc wypowiedzi w temacie i sporo opinii użytkowników.
Bez bicia piany, na luzie i w temacie. Mi już się znudziło przekonywanie, bo i po co, ale u nas na forum jest cały wątek. Sporo tam informacji.
 
Ostatnia edycja:
Czekamy na fotki i relację z wydarzenia :) Btw. Czy atmosa można włączyć nawet w zwykłych filmach 5.1/7.1? Jest coś takiego jak tryb wirtualny, który tworzy nieistniejące na ścieżce dźwiękowej kanały? etc?
 
A to mój łupacz od spodu
 

Attachments

  • IMG_1221.jpg
    IMG_1221.jpg
    37,9 KB · Wyś: 116
Do góry