Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Panowie gdy wkleilem ostatnio foto wzmaka i napisalem ze hk980 bardziej by mi pasowal to ktos prosil o cynk gdy gdzies pojawi sie takowy na sprzedaz. Tak wiec stoi na alledrogo, jest licytacja, gosc napisal ze istnieje opcja sprzedazy od reki za 1000, zadzwonilem dogadalem sie na 950 po czym po kilku godzinach dostalem sms ze jest spore zainteresowanie i woli poczekac na koniec aukcji. na ta chwile jest cos ponad 600 zl wiec moze ktos z was wyrwie go za przeyjemna cyfre. pozdrawiam.
 
No tyle co napisałeś, cena ujdzie żaden szał, ale ten co sie rozmyslil mnie zdenerwowal i wzialem tego od reki, moze Ty na tym skorzystasz i wszyscy będą zadowoleni.
 
Do Remiga:
Brawo za dobre rozstawienie sprzętu oraz powrót na właściwą drogę z plastic-fantastic...;-) Centralny poprawnie umiejscowiony pod TV zasłaniając tym samym kabelki - ładnie z tego wybrnąłeś..;-)
 
Ostatnia edycja:
Do Remiga:
Brawo za dobre rozstawienie sprzętu oraz powrót na właściwą drogę z plastic-fantastic...;-) Centralny poprawnie umiejscowiony pod TV zasłaniając tym samym kabelki - ładnie z tego wybrnąłeś..;-)
Dzięki, ciężko było wytłumaczyć żonie dlaczego zmieniam te ładne błyszczące i smukłe głośniki na rzecz tych dużych skrzynek ;) albo czy te czarne pudło musi tak wystawać po tym telewizorem :smile: no ale udało się i na te chwile jestem mega zadowolony
Pozdrawiam
 
@Remiga
Faktycznie teraz jest mega w porównaniu do wcześniejszych aranżacji ;-) Bardzo ładnie, nowocześnie i wszystko na miejscu. Białe mebelki świetnie się prezentują ;-)
P.s. super wygląda podświetlenie gałki Harmana ;-)
 
Lobos, pokaż jak zrobiłeś jaskinię.
Gratuliję dobrego aparatu.
Moja jaskinia dopiero się tworzy ;-)
Póki co fajny TV i ampli kupiony ostatnio, ale jeszcze nie ma z czym grać :razz:
Bipo projektorek ma bomba! Jaskinia też bardzo fajnie zrobiona. Wstawiał foty kilka stron wcześniej.
 
A tak Bipo, zmylił mnie post cytujący. Odnośnie jego jaskini to podziwiam go za tyle pracy przed każdym seansem.
 
Ostatnia edycja:
A tak Bipo, zmylił mnie post cytujący. Odnośnie jego jaskini to podziwiam go za tyle pracy przed każdym seansem.

Moja żona to samo powiedziała :) ale co się nie robi dla miłości do kina.. ja powiedziałem swojej że też mogę jaskinię zrobić i przed każdym seansem się troszkę pobawić - niestety nie działa to na moją żonę:)
Najważniejsze że Kolega ma dużo radości z oglądania i to jest najważniejsze...


Kolego Lobos ja nie chcę Cię martwić ale proponuję przejść się gdzieś do sklepu i zobaczyć samemu jak taki projektor do 4 tys sobie poradzi na ekranie powiedzmy 120 cali... Bo możesz być zawiedziony jakością... a na pewno nie kupuj w ciemno..
 
Ostatnia edycja:
Projektor to odległą sprawa ;-) Z pewnością zakup poprzedził bym naoczną weryfikację ;-) Czyli jednak zabawa z projektorami zaczyna się od 10tys? :)
W takim razie skupię się na kompletowaniu kina i oglądaniu na moich skromnych 60'' ;-)
 
Projektor to odległą sprawa ;-) Z pewnością zakup poprzedził bym naoczną weryfikację ;-) Czyli jednak zabawa z projektorami zaczyna się od 10tys? :)
W takim razie skupię się na kompletowaniu kina i oglądaniu na moich skromnych 60'' ;-)

Wiesz ja miałem możliwość zobaczenia różnicy pomiędzy dokładnie tym samym projektorem co ma Kolega Bipo, a właśnie projektorem za bodajże około 4500 zl - na 120 albo 130 cali w tym salonie jest ekran . Ten sam film ten sam sprzęt tylko różnica w projektorze - uwierz na słowo że to była przepaść. Zresztą Kolega Bipo u kogoś oglądał bodajże Transformersów 4, a później u siebie. Pisał odczucia jaka jest różnica. :) pod względem projektora.


Tak jak mi mówili kiedy interesowałem się projektorem chcąc być zadowolonym w 100% na ekranie od 110 cali w górę na projektor trzeba liczyć od 10 tys w górę... w kilku naprawdę dobrych sklepach to samo mi powiedzieli.
Do tego trzeba doliczyć warunki lokalowe - to musi być jaskinia ( chyba że ma się dedykowane przystosowane do KD pomieszczenie) w innym wypadku nawet taki projektor nic nie da - u mnie w domu to było sprawdzone na dokładnie tym samym projektorze i jeszcze droższym ekranie niż ma Kolega Bipo ( a ma bardzo dobry ekran ) i po godz. 19 latem nie dało się oglądać filmu.. Także przy projektorze jak się powie A to trzeba dojść do Z :) Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
U mnie również drobne zmiany, wydaje mi się, że na plus.
42ST60E ustąpił miejsca 55ST60E, wskoczył sub KEF PSW-2010, sofa na czas seansu wędruje metr do przodu, a surround'y powędrowały wyżej (1,8m nad ziemią jak zaleca THX) :)
IMG_0036.jpg

IMG_0038.jpg

IMG_0039.jpg

IMG_0040.jpg
 
Do góry