Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
D
armanig
Przecież to w formie humoru było!
Dysonans pomiędzy ceną apartamentu a ,, jakością'' kina domowego:)
 
D
Ja myślę, że nie wszyscy.
Ale akurat w tym apartamencie jest amplituner i głośniki rozstawione jak do kina.
Więc to kino domowe.
 
To prawda, jesteśmy grupą o specyficznych zainteresowaniach, a podejrzewam że temat audio/wideo dla większości z nas, to tylko mała część tego co nas faktycznie pasjonuje, przynajmniej mogę powiedzieć tak o sobie, a że forum jest tematyczne to piszemy zazwyczaj w temacie.
Znam osoby które mają lepiej "doposażone" domy, żeby nie nazwać tego pałacykami, a kina tam nie uświadczy.
Nie jest to w kręgu ich zainteresowań, za to mają innego hopsia.
Tak czy inaczej, człowiek bez zainteresowań/hobby jest pusty jak bęben.
 
D
Ale jasne. Przecież wielu ludzi nawet nie ma TV i ja to rozumiem.
Ale tu mamy apartament człowieka, który nabył amplituner i zestaw ,, kina domowego''.
 
Ale jasne. Przecież wielu ludzi nawet nie ma TV i ja to rozumiem.
Ale tu mamy apartament człowieka, który nabył amplituner i zestaw ,, kina domowego''.

Ale on go nabyl nie dla kina domowego. Ktos je zainstalowal i tak zostalo. Pewnie obecny wlasciciel ma je gdzies. Ot stoi to stoi. Pewnie nawet nie zastanawia sie nad referencja, lepszymi kablami i czy mu zimne luty nie puszczaja ;). Rozumiem, ze jest to forum tematyczne, ale w tym przypadku nie omawiamy dedykowanego pomieszczenia kinomaniaka, ktory sie zagubil w swym hobby tylko przypadkowa posiadlosc czlowieka o nieokreslonych zainteresowaniach.

Na marginesie ten kibel w tym domu by mnie przerazal. Wyglada jak jakies dyby albo krzeslo elektryczne.
 
Taki jest w Malborku.

toaleta-w-zamku-w-malborku.jpg
 
Ostatnia edycja:
;-) Nu to zmienimy temat z tualety na "zgadywankę". Jak Wy myślicie , co to będzie? Projekt w stanie początkowym. Podpowiedz, jest taka. Dużo kto z Was ma , tylko że zrobiono z innego materiału i innego dizajnu :)
 
Ostatnia edycja:
:D Nie , "armanig", to będzie stojak na piloty. Szkło, aluminium, granit ( mam nadzieją że granit, bo ciężko w granicie zrobić kanaliki, nie każdy kamieniarz chcę) . Może za tydzień skończę.Może ;)

Savron, a jakiej wielkośći będzie ten stojak? Mialem pisać że to stojak, ale przecież Twój projekt stoi na subwooferze (?), a z tyłu widzę film "Taken". Na tle tych przedmiotów stojak wydawał się ogromny, więc odrzuciłem pierwszą myśl. Proporcje mnie zmyliły, no chyba że pod stojakiem to nie jest subwoofer? :)
Jak będziesz miał gotowy projekt to wrzuć fotki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry