Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
DMK84 Bardzo ładnie się teraz prezentuję sprzęt, duża zmiana na plus. Mam nadzieje, że żona zaakceptuję zmianę. Fajnie pogodziłeś, funkcję salonu, pokoju dziennego i jadalni. W większości mieszkań lub domów salon jest tak zagracony że nie wiadomo na czym się skupić, pogodziłeś swoje hobbi z życiem codzienny. Jeszcze raz gratulację i miłego oglądania/słuchania.
 
Witam
To i ja wstawię cosik od siebie. Moje skromne kino :) Przepraszam od razu za jakość fotek - telefon

TV Toshiba Regza 37" - trochę mała ale jeszcze działa ;P
Ampli HK AVR 260
LG BD560
Monitor Audio MR6, MR1, MR Center
Sub Jamo 200 - wiem że powiecie że marny ale na początek jak dla mnie ok.
Z czasem na pewno pojawi się większy.
No i projektor ale na to już jak na razie funduszy brak :(

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg
 
Tv dalbym na sciane, a central na szafke. Teraz jest za wysoko.
Fajna pomysl na pólke na tylnej scianie pod kolekcje plytek, jeszcze jakbys polecial do konca sciany z tymi plytami, to by bylo cos.
CD to samo, az sie prosza te szpary o zapchanie :)
 
Ostatnia edycja:
No wreszcie nowe fotki, już myślałem że tamta dyskusja nie umrze ;)

Bardzo fajnie alkebab :) Fajna przestrzeń :eek:k:

PS: tyle płyt CD i brak wzmaka? Aż się prosi do tych kolumienek.. ;)
 
no właśnie myślałem żeby go powiesić tylko jaki najlepiej uchwyt kupić?
tam na półce to dvd raptem około 80 filmów a CD powoli przybywa, chociaż zamiast kupić płytę wolę kasę przeznaczyć na bluray :)
 
Dzięki za miłe słowa :)
Co do wzmaka to na razie musi poczekać. Wolałbym wcześniej nabyć jakiś projektor i lepszego suba. Na tym tv trochę jednak marnie się ogląda...
 
Witam
To i ja wstawię cosik od siebie. Moje skromne kino :) Przepraszam od razu za jakość fotek - telefon

TV Toshiba Regza 37" - trochę mała ale jeszcze działa ;P
Ampli HK AVR 260
LG BD560
Monitor Audio MR6, MR1, MR Center
Sub Jamo 200 - wiem że powiecie że marny ale na początek jak dla mnie ok.
Z czasem na pewno pojawi się większy.
No i projektor ale na to już jak na razie funduszy brak :(]

Nikt nie powie że marne.Chłopie ciesz się tym co masz.Dużo ludzi nie docenia swoich zestawów.
Może to nie szał ale najważniejsze że gra.I o to chodzi.A w przyszłości zawsze możesz coś zmodyfikować.
 
Chodziło mi o to że sub marny ale na początek przygody jest ok. Nie narzekam na swój zestaw. Jest super w porównaniu z moim poprzednim plastikowym philipsem. Przy filmach naprawde daje czadu :)ale wiadomo apetyt rośnie w miare jedzenia i zawsze chcialoby sie czegoś lepszego. Teraz choruje na projektor ale niestety brak na to finansow.
 
D
O.K.
To obiecane fotki.
Najpierw stereo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D
W salonie nie było. To DIY.
Zestaw w pełni aktywny, ośmiokanałowy.
A tak wygląda kino domowe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pogratulowac, bo pewnie sporo musiałeś zainwestować w te zestawy? Jedynie co rzuca się w oczy, to zbyt mały TV w porównaniu do kolumn.
 
D
No nie tak do końca.
55'' jest. Oczywiście mogło by być lepiej.
Jak Panas się skończy to chyba będzie projektor.
 
D
Pogratulowac, bo pewnie sporo musiałeś zainwestować w te zestawy?
No trochę wiadomo. Ale większość sprzętów kupowana jako używki lub z wyprzedaży.
Np. Onkyo 905 kupiłem nowy z salonu za 3600zł. A katalogowa cena była w momencie debiutu 2teu.
Jego odpowiednik dzisiaj to chyba coś koło 12tzł kosztuje. Paki frontowe kupiłem za 2500zł. To stare konstrukcje ale jak wychodziły to kosztowały 1/3 nowego VW Golfa. Za suba rocznego, w pudełku jak ze sklepu dałem mojego porzednika ( wartego może 1500-2000zł) i dopłaciłem jak pamiętam 4500zł. A nowy DD12 kosztował chyba ponad 18tzł. Ostatnio kupiłem central KEFa XQ2c za 1200zł. Idelany jak ze sklepu. Bez żadnej ryski na obudowie. A nowy kosztował 8lat temu ponad 5tzł. Więc warto szperać i szukać.
 
Do góry