Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
no to jak gra w sumie tak samo. To nie ma się nad czym zastanawiać bo ta wersja wizualnie jest najlepsza i bardzo się podoba. Po prostu widać że masz fajny sprzęcik i świetnie się prezentuje:)
 
... i tu się mylisz ..... tak ma być! ..... a jak odwiedzający znajomi/koledzy/sąsiedzi dowiedzą się o możliwościach, parametrach prezentowanego sprzętu RTV..... no i w ogóle co to jest? ..... to wszystko wprost przeciwnie podwyższa wartość a tym samym wzmacnia prestiż gospodarza .... a może "wytycznych żony" :hihi:

ale nie widzę konsekwencji, na telewizorze naklejki brak (LG ma takie fajne kolorowe, z klasą energetyczną itp.) ;-)

A tak na poważnie - z czasem jak ktoś dojrzeje do tego milowego kroku, lub sprzeda sprzęt i nowy właściciel oderwie naklejkę - to może pojawić się problem. Miejsce pod naklejką może mieć inny odcień, tzn tam gdzie nie padało światło plastik starzeje się inaczej. Wszystko zależy od jakości tworzywa...
 
... no no ... jest duuuuużo lepiej, .... aaaaaaa sprawdź podłogę czy jej nie porysowałeś tym przesuwaniem mebli, gdyż na wytycznych się nie skończy, mogą być sankcje a to już trochę "bardziej boli" :)
..chociaż i tak przy poprzedniej konfiguracji byłem gotów przyjść na mecz/nie, na piwo wczoraj :)
A ty co nie w pracy?.... na utrzymaniu żony jesteś? ..... tym bardziej szukaj rys ....bo ci zabawki schowa do szafy .... bo my wszyscy jesteśmy w pracy i tak prawie w ramach obowiązków służbowych "nawalamy w klawisze":)
 
Ostatnia edycja:
a ja na urlopie od początku tygodnia i szlag mnie trafia już. Bawię się z kabelkami różnymi podłączeniami których nie testowałem i to tylko tak z nudów i ciekawości. Dzięki temu uświadomiłem sobie że mój player musi iść do wymiany i to koniecznie. Tak był do wymiany ale teraz to już mi się na niego patrzeć nie chce. Bym się pobawił z akustyką ale w moim przypadku to już nie ma sensu i lepiej nie będzie
 
Macie rację z tymi naklejkami,też nie byłem fanem naklejek w szczególności tych na mini wieżach sprzedawanych dobre 10 lat temu gdzie na kolumnach widniały moce rzędu 3000W:-D chociaż lm648 ma trochę racji-trzeba było się znajomym pochwalić:-D
Naklejki były i nie ma!
 
Ostatnia edycja:
D
armianig.
Dziękuję za przypomnienie.
Zdjęcia już faktycznie są nieaktulane. Inny central, teraz jest KEF XQ2c, inny sub Velodyne DD12 i dołożone tyły na 7.1. Inaczej rozstawione i wykonana mała adaptacja akustyczna pokoju.
Stereo z drugiego postu też przerobione. Wieczorem pokażę.
 
Nowy klamot

DSCN6825.jpg

DSCN6828.jpg

DSCN6832.jpg

DSCN6830.jpg
 
Widzę, że masz Zensory. Słuchałem je z Music Hall-el i też była rewelacja. Pioneera niestety nie słuchałem. Może kiedyś będzie okazja.
 
Radość to była 30 lat temu jak kupowałem sprzęt ;), ale myślę, że jak kupować wzmak do amplitunera to trzeba wybierać taki aby miał "power amp direct" wtedy współpraca z ampli jest bezproblemowa.
 
Zgadza sie, pisalem o tym wieloktrotnie, ale pytanie jak Twoje wrazenia po spieciu z ampli, oczywiscie mam tu na mysli kino.
Robiles juz porownania?
Fronty dostaly wigoru? Stereo po analogu wiadomo, nawet nie pytam :)
 
Do góry