Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Dziękuję wszystkim za cenne rady. Adamo a tobie szczególnie za wizualizacje kierunku w jakim mozna pójść. Pozdrawiam.
sq2omd


Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
 
Oto mój zestaw :)........
Ogólnie "wartościowo" bardzo fajnie :) lecz w dziale pt. "wystrój i urządzenie kącika RTV" nie o to chodzi, mam skrajnie odmienną opinię od pozostałych forumowiczów i powiem ci, że "designersko" nie podoba mi się to :( ..... w pierwszym wizualnym wrażeniu najbardziej "rzucają się w oczy" zachwiane proporcje spowodowane min. za małym ekranem TV w stosunku do całokształtu (tu jest niezbędny 50" +) i brak symetrii, .... dalej.... to co widać to tylko same "skrzynie" na bardzo małej przestrzeni :) ... począwszy od kolumn a skończywszy na szafce RTV, która też jest ...... skrzynią "nie z tej epoki" i wzmacnia ten "efekt skrzyniowości" swoimi pełnymi drzwiami (otwarta szafka/regał może to złagodzić)..... natomiast jasna jednokolorowa "goła ściana" w tle "skrzyń" jedynie uzupełnia ten niekorzystny efekt.
Czyli ....... Szanowny Kolego bez obrazy lecz ...... dużo pracy przed tobą ..... a wzorce możesz czerpać nawet z tego tematu (w szczególności u "niebieskich") .... życzę wytrwałości :)
 
Ostatnia edycja:
Ogólnie "wartościowo" bardzo fajnie :) lecz w dziale pt. "wystrój i urządzenie kącika RTV" nie o to chodzi, mam skrajnie odmienną opinię od pozostałych forumowiczów i powiem ci, że "designersko" nie podoba mi się to :( ..... w pierwszym wizualnym wrażeniu najbardziej "rzucają się w oczy" zachwiane proporcje spowodowane min. za małym ekranem TV w stosunku do całokształtu (tu jest niezbędny 50" +) i brak symetrii, .... dalej.... to co widać to tylko same "skrzynie" na bardzo małej przestrzeni :) ... począwszy od kolumn a skończywszy na szafce RTV, która też jest ...... skrzynią "nie z tej epoki" i wzmacnia ten "efekt skrzyniowości" swoimi pełnymi drzwiami (otwarta szafka/regał może to złagodzić)..... natomiast jasna jednokolorowa "goła ściana" w tle "skrzyń" jedynie uzupełnia ten niekorzystny efekt.
Czyli ....... Szanowny Kolego bez obrazy lecz ...... dużo pracy przed tobą ..... a wzorce możesz czerpać nawet z tego tematu (w szczególności u "niebieskich") .... życzę wytrwałości :)



Zgadzam się z Tobą. Uporządkować, odświeżyć suba na bok, i TV większy :)










:popcorn:
-
 
Ostatnia edycja:
Kampers, mam pytanko. Te Klipsche 82 to do jakiego metrażu wstawiles?
Ze tv zbyt maly na tą odleglosc, to już zostało ustalone, ale mam wrazenie, że kolumny też za duże.
 
A wiec panowie Tv przesune zamienię suba z kolumna miejscami. Co do Tv i wystroju to dopiero kupiłem dom i tylko przemalowalem będę odnawial dom to zacznę przerabiać:) salon ma jakieś 32m +4 m korytarz. Tv zdecydowanie za mały i to wiem ale z czasem ;) dzięki za fotki:)
 
Panowie a co powiecie na to.Byłem ostatnio w kwestiach biznesowych u faceta i zobaczyłem coś takiego:)Gość pozwolił zrobić fotkę więc wrzucam:)Mnie rozłożyło na łopatki
 
Ostatnia edycja:
Panowie a co powiecie na to.Byłem ostatnio w kwestiach biznesowych u faceta i zobaczyłem coś takiego:)Gość pozwolił zrobić fotkę więc wrzucam:)Mnie rozłożyło na łopatki


:) lewa i prawa kolumna tworzą oddzielne stereo, a z drugiej storny to samo :)

Nie publikuj , bo skoro gość taki maniak to i pewnie tu zagląda i z Twojego biznesu bedzie fiasko :)
 
jestem tylko ciekaw jak to gra hehe. Bo wizualnie to jak typowy wiejski tuning samochodowy hehe

Brawo to było na wsi:) Jak grało? Tak jak wygląda przerost przerostu nad przerostem:) Głośność niewyobrażalna.Nawiasem mówiąc to hybrydowym advance acousticem bym nie pogardził ale facetowi było mało więc ma jeszcze końcówkę mocy.Oczywiście po drugiej stronie pokoju, dwa gargantuiczne:) woofery."poezja" Jak dla mnie ustawienie dolnych kolumn to mistrzostwo świata:)Zapomniałem wspomnieć o cudnym efekcie"stereo"
 
Ostatnia edycja:
Panowie a co powiecie na to..... :)...........Mnie rozłożyło na łopatki

Jednym słowem można powiedzieć, że ...... gość ma kasę lecz nie potrafi sensownie jej wykorzystać .... zainteresowania techniką AV oraz wiedzy ja tam nie widzę .... w pełni przychylam się do opinii kolegów w powyższej sprawie a w szczególności tego "tuningu" jak go tam zwał :)
Teraz musisz uważać aby facio nie wszedł przypadkiem tu na forum :) chociaż zdjęcia usuń :)
 
Jak cos raz do internetu trafi, to zostaje juz tam na zawsze. Juz pozamiatane :) Predzej czy pozniej i tak gdzies wyplynie. Jak gosc jest sympatycznym pasjonatem, a troche go ponioslo, to faktycznie szkoda to rozstrzasac.
Ja jakies 20 lat temu glosnik od Altusa wmontowalem w drzwi od szafy, grama to nie gralo, ale musialem sprobowac. Czlowiek mial rozne pomysly :)
 
HA HA Ja jeszcze za czasów pierwszego playstation. Włożyłem do wersalki kolumnę unitry celem powiększenia doznań(ryk silnika, drżenia itp.) Ale wtedy byłem nastolatkiem, choć...Teraz potrafię "szukać" basu na kolanach po całym pokoju.Chyba nie zbyt wiele się zmieniło;)
 
Chyba każdy za małolata kombinował z muzyką:D Moim patentem na lepsze brzmienie było zamontowanie głośnika z TV Unimor do...kartona po butach!:D naciągałem czarną pończochę i oklejałem dookoła taśmą do kartonów i tak przygotowaną "kolumnę" podłączałem pod wyjście słuchawkowe pospolitego dwukaseciaka:D :D:D Grało to o niebo lepiej niż z fabrycznych dwóch głośniczków no i było trochę basu HE HE!:D
 
Do góry