Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Witam ponownie. U mnie mała przeprowadzka z jednego pokoju do drugiego. Wczesniej sprzęt stał na tle ściany z odkrytą cegłą. A teraz na drugim miejscu prezentuje się tak:

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

ypu5uzuq.jpg


Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
 
Nu i pięknie:). O, nie masz kwiatków? Ja cie powiem,że to poważne zaniedbanie oraz akt porównany do terroryzmu i sado-mazo , na tym forum:-D. Ty co człowieku , przeczesz kwiatki, zielenina oraz różnego gatunki flory i fauny, to obowiązek i jedno z nieodłącznych zastosowań w kupie z kinem domowym i hi-fi sprzętem :-D. Opamiętaj się :-D. A tak na serio to gratulacje i pozdrowienia. Aha...co masz za stojak na piloty?
 
Ostatnia edycja:
Moim stojakiem na piloty jest wazon z grubego szkła - sześcian 10x10x10 cm. :)
ydepedym.jpg

hejuda2u.jpg


Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
 
Tak wlasnie myślałem ze to po doniczce. Zamiast kwiatka, piloty. Dobrze kombinujesz, prawdziwy pasjonat :)
Btw. Nie myślałeś żeby pozbyć sie tej szafki, tv powiesić, a sprzęt postawić chociażby na Ikeowskiej szafce. Z tego co pamietam, takie szafki są po 100zl.
 
Jeśli mogę Ci coś doradzić to:
-tak jak Armaning podpowiada zamieniłbym aktualną komodę na rtv np. z IKEI,
- tv powiesił na ścianie,
- pod tv powiesiłbym głośnik centralny na wieszakach
- kolumny frontowe wysunął do przodu i lekko skierował w miejsce siedzenia słuchacza, ponieważ teraz lewa kolumna jest w ciśnięta po między komodę a ścinę....a co się wiąże z pogorszeniem akustyki
- amplituner potrzebuję troszkę powietrza do oddychania, w twoim przypadku jest bardzo mało miejsca na prawidłową wentylację i chłodzenie, jeśli byś wystawił go np.na ww. szafkę z ikei to: zapewniona lepsza wentylacja i chłodzenie sprzętu, efekt wizualny o niebo lepszy i cieszy oko
- wskazane jest grubszy dywan np. typu shaggy przed komodą ponieważ nie widzę u Ciebie dywaniku w miejscu pierwszej fali odbicia dźwięku, poprawi się akustyka i wyciszenie pomieszczenia
rtv-ka:
IKEA LACK STOLIK POD TV SZAFKA RTV 3 KOLORY KURIER (1249167886) - Archiwum Allegro
 
To może ja też pokaże swój zestaw, zwłaszcza że skomponowany również dzięki pomocy z tego forum. Na razie jest skromnie głównie ze względu na brak miejsca, zresztą gdzieś w głębi zastanawiam się cały czas czy nie zrezygnować z KD na rzecz stereo więc na razie jest jak jest.
Sprzęt:
- TV Samsung ue37d5500
- Denon avr1713
- kolumny Indiana Line Nota 550 (same fronty)
- XBOX 360
- Cyfrowy Polsat HD5000
Co do planów to:
- zakup CD
- postumenty pod kolumny
- zmiana zaslonek
- spróbować jakoś ogarnąć te kable...

Mimo, że kolumny stoją dość blisko siebie to wrażenia są niesamowite, przerosły moje oczekiwania.
 

Attachments

  • DSCN7763.jpg
    DSCN7763.jpg
    456,7 KB · Wyś: 137
  • DSCN7765.jpg
    DSCN7765.jpg
    474,1 KB · Wyś: 210
  • DSCN7766.jpg
    DSCN7766.jpg
    446,4 KB · Wyś: 116
Ostatnia edycja:
ypu5uzuq.jpg



Na tym zdjęciu zbyt dużo rozprasza. Nie wiadomo czy patrzeć się na Telewizor, czy na zdjęcie nad telewizorem czy na zegar a może na słoik z piolotami. W gruncie najbardziej zwraca jednak uwagę apmli który kontrastuje się z tą komodą bardzo agresywnie która to komoda po lewej ma pasy poziome a po prawej pionowe. Wszystko z innej bajki. Tak jak ktoś radził wyżej, może szafka na inną, zdąć obrazek, usunąć zegarek , TV albo powiesić, albo na niższą komodę a nad komodą półka w kolorze ściany i szafki. Sprzęcik fajny.

Może tak bardziej tradycyjnie, ale trzeba ściany odmalować :)



--
 
Ostatnia edycja:
Malo tego, jak wstaje w nocy lykąć jakas wode, to zawsze zapale swiatlo w salonie i rzuce kilka sekund okiem na sprzet, od razu lepiej sie spi ;)

Jakaś masakra z nami jest,gorzej niż dzieci:D
Ja jak wracam do domu w piątek to od razu patrze czy tylko nic nie jest poprzestawiane i równo stoi :bober:

Ktoś kto nie jest w temacie powiedział by ze banda przygłupów z nas jest i powinniśmy się leczyć :lol:
 
Do góry