Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
no wiadomo, że jak siedzisz przed telewizorem to masz go "na wprost oczu" :D

chodziło mi o to, aby te oczy były skierowane w środek ekranu, czyli równe odległości od lewej/prawej strony i góry/dół :) tak jak na załączonym rysunku zaznaczyłem czerwonym "X" :)


Źle się wyraziłem ;) - może nie mam idealnie wzrok na środku ekranu. Ale nie jest tak, że siedząc przed tv patrzę się do góry :grin:
 
ONKYO TX NR626 + Monitor Audio MR6 + MR2 + MR Cenetr + MRW10 + P42g30e + Klocek + N+

Bardzo mi się podoba ten zestaw, też go słuchałem.
Wrażenie bardzo pozytywne. Układ jak w Bowers & Wilkins 683.
Ustawienie TV takie jak lubię :)
Teraz tylko jakiś odtwarzacz CD i można miło "spędzać" wieczory...
 
Zobowiązałem się jakiś czas temu i dodaje foto swojego systemu. Całość jeszcze przed remontem który rozpoczynam w przyszłym tygodniu. Jeśli macie jakieś sugestie to śmiało. Ale raczejmało prawdopodobne żeby całość była przestawiona...docelowo ma wyglądać tak jak teraz ztaką zmianą że zmieni się kolor ścian i ich struktura no i TV idzie na ściane.
 

Attachments

  • audio1.jpg
    audio1.jpg
    484,1 KB · Wyś: 122
Kolejne dwie. Już nieco bliżej :) Widoczny brak listwy ozdobnej stolika RTV (nad wzmacniaczem)...ale gwarantuje, że po remoncie wróci na swoje miejsce :) ...swoją drogą wystaje zza lewejkoluny na 1-szym zdjęciu. No i fotka obrazująca przestrzeń za Monitor Audio...kabelki docelowo nabędą piękny podtynkowy korytarzyk..przynajmniej takie są plany
 

Attachments

  • audio3.JPG
    audio3.JPG
    73,1 KB · Wyś: 661
  • audio 2.JPG
    audio 2.JPG
    55,2 KB · Wyś: 664
Lepsze rozmieszczenie czyli..za mało miejsca ? :(

Gra fajnieeeee :)

Fotka bez maskowinic i po wszelkich korektach będzie pod koniec lutego (czyt. po zmaganiach remontowych)
 
No i kolejny kolega zadowolony z nabytku klockow NAD :) Gratulacje :)

Twoja 516 wyglada identycznie jak moja 515 ;-)
 
Kiedyś była taka dyskusja na temat niejednolitości kolorów obudowy (chyba Onkyo). Na pierwszym zdjęciu drugiego posta (fostexa) wyraźnie widać, że klocki mają różne kolory. Czy tak jest, czy to tylko niedoskonałość fotografii?
 
Ostatnia edycja:
Hehe..wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, ale faktycznie tak jest. Jednak różnica jest mniejsza w rzeczywistości niż ta widoczna na drugim zdjęciu.....przez miesiąc jej nie zauważyłem i pewnie dalej żyłbym w nie świadomości...ale jakoś nie jest mi z tym gorzej.
 
Sprzecik bardzo fajny, ale z tymi kolorami to faktycznie cos nie tak.
Na zdjeciu reklamowym podobnie, czyli producenci swiadomie nic sobie z tego nie robia. Przyznam ze nie rozumiem takiej polityki.
Ja rozumiem ze sprzet ma grac, ale NAD moglby popracowac nad wygladem.
NAD sam sobie strzela gola.
 
Ostatnia edycja:
no bo jego wygląd jest archaiczny i patrząc na zdjęcia ma się wrażenie ze jest to już bardzo stary i przechodzony sprzęt. Ale to tylko moje odczucie:)
 
no bo jego wygląd jest archaiczny

Oj, zaraz archaiczny. "Vintage" jest ładniejszym określeniem, a dodatkowo jest wielu fanów takiego design'u. Jak mówi stare przysłowie pszczół - są gusta i guściki: jeden lubi rurki z kremem. a drugi... co innego.

Ale stary i archaiczny nie jest...i ma grać a nie wyglądać :) :) :) :twisted:

No, umówmy się że wygląd w tym wypadku nie jest najważniejszy, ale też nie możemy się oszukiwać, iż ważny nie jest. Są osoby dla których sprzęt ma grać i wyglądać. Jednak nie zadręczaj się jeśli Tobie to pasuje. Przyjmij, że tak ma i ciesz się jego zaletami.
 
Do góry