Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Ja natomiast :) wrażeniem mam takie, że tu za chwilę wejdzie kapłan (jakiegoś wyznania) i rozpocznie ceremonię składania żywej ofiary na tym "ołtarzu" :) bądź przystąpi do udzielania komunii (obie opcje do wyboru :) )
Czyli "wypasiony" sprzęt to nie wszystko :) lecz estetyka i akustyka przede wszystkim :)
A tak ogólnie to spoko, każdy ma swoje gusta :) min. tym się różnimy :)
 
A do mnie przyjechało dziś to ....
 

Attachments

  • IMG_0129.jpg
    IMG_0129.jpg
    35,1 KB · Wyś: 171
Tak na szybko kilka utworów Alphawille trochę Muse i Placebo
Brzmienie stereo bardzo zapiaszczone i ostre Konwertowane do Multi 7CH itd nie włączać!!! Pioneer go tu rozjeżdża w każdym aspekcie

Obsługa za to dość intuicyjna Menu takie jak było w SR7007 odrobinkę rozbudowane no i co ważne po Polsku Pilot trochę ciężki ale fajny czytelny z czujnikiem ruchu

Jutro coś więcej posłucham po oglądam skoryguje troszkę ustawienia zobaczymy
 
Do Sebastianlinert:
Cześć, jeśli mogę Ci coś zasugerować to, przesuń kolumny od rtv na środek standów i delikatnie skieruj je do środka. Wiem kaktus na tym ucierpi (możesz go postawić na półce nad telewizorem...), ale ty zyskasz na dźwięku. Ponadto, spróbuj przestawić amplituner w bok, a na miejsce jego wstawić głośnik centralny. Ponieważ idealnie rozstawione głośniki przednie są w tedy kiedy głośnik wysokotonowy kolumn bocznych jest na tej samej wysokości co głośnik wysokotonowy głośnika centralnego. Ponadto głośnik centralny powinien być na środku ekranu, ale niestety to jest życie i trzeba iść na kompromisy zarówno ze sprzętem jak i z żoną....;-). Poza tym fajny masz kącik do oglądania filmów ps. zazdroszczę wygodnego narożnika. Pozdrawiam
Zrobiłem jak poradziłeś i jest o wiele lepiej !!! Dzięki wielkie ! Pozdrawiam !!!
 
dokładnie wszystko zależy od wielkości materiału i obróbki, jakieś łuki załamania i cena wzrasta ja za swoje po ostrym utargowaniu dałem 160zł za sztuke
 
Do góry