Największe Hity lat 80-tych :)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zal to patrzec jak sie Polacy bawia na takich imprezach, stoja jak kolki, miny jakby byli tam za kare, szkoda gadac :)
Zdecydowanie brakuje nam luzu.
 

Rafal7

Banned
Armanig nie przesadzaj aż tak źle to nie jest,na sylwestrach organizowanych przez rożne stacje są kiepskie zespoły,jezeli by takie gwiazdy były jak na tych filmach to gwarantuje że ludzie by się bawili.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tia, jasne. Widze w tv te rozbawione twarze. To samo jest na kabaretach.
Widziales kiedys wystepy zagranicznych komikow i reakcje publicznosci?
Co do zespolow, to oczywiscie sie zgadzam. Wiekszosc tych piosenek znam na pamiec, ale Polski nie mozemy porownywac do Rosji, tam nie oszczedzaja. Showbiznes w Rosji to duze pieniadze, nawet nasi aktorzy tam uciekaja grac, nie komentuje tego, ale takie sa fakty.
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Armanig,grałem trochę na dyskotece jako dj i wiem co ludzie lubią,uwierz mi ze bardzo lobią utwory z lat 80 i euro dance,i to młode pokolenia.

Dla mnie Polscy wykonawcy muzyczni są żenu-ła.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kapusta, a ja mam kumpla ktory byl mistrzem Polski w czasach jak dokladnie te kawalki byl prawdziwymi hiciorami, ale nie o to chodzi :)
Oczywiscie ze to piekne lata, tez sie bawilem na tej muzyce i nikt nie podpieral sciany, do dzis uwazam ze to najlepsze kawalki i wlasnie te najczesciej odpalam jezeli mam ochote posluch tego gatunku. Mi chodzi o to co widze w tv, a nie to co jest na dyskotekach. Pamietam kiedys, byl taki kanal Rai Uno, jeden z moich ulubionych, a to za sprawa niesamowitych kobitek ktore tam wystepowaly, to byly programy rozrywkowe, czyli cos co jest teraz u nas na kazdym kroku, ale wierz mi, to co oni tam wyprawiali (a to bylo jakies 15-20lat temu), nijak ma sie do naszych programow. Nie wiem, moze to przez te nasze problemy z ktorymi musimy sie borykac na codzien, ale ogladajac nasza tv takie mam refleksje, zreszta nie tylko ja.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Masz Marky Marka, pewnie pamietasz? Ale nie kazdy wie kto to jest tak na prawde? ;)

[youtube]3qp-Gx9JylE[/youtube]
 

eddielublin

New member
Zal to patrzec jak sie Polacy bawia na takich imprezach, stoja jak kolki, miny jakby byli tam za kare, szkoda gadac :)
Zdecydowanie brakuje nam luzu.
kiedyś na koncertach się szalało, pogowało, ogólnie jazda totalna, była symbioza, energia pomiędzy wykonawcą a publiką. Teraz 80% ludzi stoi jak kołki i kreci video na swoich smartfonach...Jaką wartość ma taki materiał poza sentymentalna to nie wiem. No może jeszcze istotne jest kto pierwszy wrzuci na Youtube-a czy Fejsa

Armanig,grałem trochę na dyskotece jako dj i wiem co ludzie lubią,uwierz mi ze bardzo lobią utwory z lat 80 i euro dance,i to młode pokolenia.

Dla mnie Polscy wykonawcy muzyczni są żenu-ła.
a słyszałeś może Riverside albo Blindead? Ja bym tam nie generalizował...
Ten wątek w ogóle zmierza ku samounicestwieniu...zmieniłbym mu nazwę na "Kity albo szity lat 80-tych" :)
A tak na poważnie w 80-tych i 90-tych latach naprawdę pojawiło się dużo wartościowej muzyki, niekoniecznie mam namyśli zlepki dźwięków z kategorii dyskowpolu
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
kiedyś na koncertach się szalało, pogowało, ogólnie jazda totalna, była symbioza, energia pomiędzy wykonawcą a publiką. Teraz 80% ludzi stoi jak kołki i kreci video na swoich smartfonach...Jaką wartość ma taki materiał poza sentymentalna to nie wiem. No może jeszcze istotne jest kto pierwszy wrzuci na Youtube-a czy Fejsa

True...

Ten wątek w ogóle zmierza ku samounicestwieniu...zmieniłbym mu nazwę na "Kity albo szity lat 80-tych" :)

Oj tam, wszystkiego sie sluchalo. Byly ogniska, dyskoteki, imprezy i chcac niechca kazdy gatunek muzyczny byl walkowany ;)

Ja też nie wiem któż to taki :)

Marky Mark, to Mark Wahlberg Mark Wahlberg (I) - Filmweb
czyli znany wszystkim aktor, ale malo kto wie ze w latach 90-tych podbil rynek muzyczny.

Nie znasz tego? Te kawalki lecialy nonstop na dyskotekach w tamtych latach:
Prince Ital Joe feat. Marky Mark - Happy People (1993) by LEADER - YouTube
Prince Ital Joe Feat. Marky Mark - United (Extended Mix) - YouTube
Marky Mark - No Mercy - YouTube
Marky Mark feat. Prince Ital Joe - Life in the streets - YouTube
 

Henry

Active member
Bez reklam
.


Marky Mark, to Mark Wahlberg Mark Wahlberg (I) - Filmweb
czyli znany wszystkim aktor, ale malo kto wie ze w latach 90-tych podbil rynek muzyczny.

Nie znasz tego? Te kawalki lecialy nonstop na dyskotekach w tamtych latach:
Prince Ital Joe feat. Marky Mark - Happy People (1993) by LEADER - YouTube
Prince Ital Joe Feat. Marky Mark - United (Extended Mix) - YouTube
Marky Mark - No Mercy - YouTube
Marky Mark feat. Prince Ital Joe - Life in the streets - YouTube

Zapomniałeś dodać, ze to brat Danny'ego z NKOTB ;)
 

sentyzibi

Well-known member
Oj tam, wszystkiego sie sluchalo. Byly ogniska, dyskoteki, imprezy i chcac niechca kazdy gatunek muzyczny byl walkowany ;)

Nie znasz tego? Te kawalki lecialy nonstop na dyskotekach w tamtych latach:
Prince Ital Joe feat. Marky Mark - Happy People (1993) by LEADER - YouTube
Prince Ital Joe Feat. Marky Mark - United (Extended Mix) - YouTube
Marky Mark - No Mercy - YouTube
Marky Mark feat. Prince Ital Joe - Life in the streets - YouTube

Oooo, zupełnie zapomniałem o tych kawałkach... dzięki armanig za przypomnienie!
Są przeboje, które pamiętamy wszyscy, ale też są i hity, które właśnie w takim wątku dzięki pamięci innych kolegów możemy sobie przypomnieć. Jest link... i nagle olśnienie: "O kurczę znam to!!! Przypominam sobie!!!" i odlatujemy we wspomnienia.
A dziś jeszcze przypomniałem sobie kilka piosenek:
80's - Imagination - Just an Illusion 1982 - YouTube
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 - Ken Laszlo | Full HD | - YouTube
Paul Young - Come back and stay 1983 - YouTube
Albo może pamiętacie początki popularności w latach 80-tych zjawiska pn. breakdance
Rock Steady Crew - Hey You (Original MTV Music Video) - 1983 - YouTube
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Pamiętacie kultowy program Sonda, ostatnio udało mi się nabyć coś dla prawdziwych miłośników oldscoolowej elektroniki Sonda. Muzyka z programu telewizyjnego - GAD Records
Fajnie posłuchać i przypomnieć sobie co nieco ;)
na TVP Historia często leci ;)
Wtedy to były cuda techniki dalekiej przyszłości
Dziś są zwyczajne i nawet nie wiemy, że żyjemy wokół nich, a część z tamtych rozwiązań jest już przestarzałych
Pamietam kiedys, byl taki kanal Rai Uno, jeden z moich ulubionych, a to za sprawa niesamowitych kobitek ktore tam wystepowaly, to byly programy rozrywkowe, czyli cos co jest teraz u nas na kazdym kroku, ale wierz mi, to co oni tam wyprawiali (a to bylo jakies 15-20lat temu).
Pamietasz dżingla?: :D
Oj też lubiałem, miałem dużo nagran tej stacji, również ze względu na płeć piękną.
Piacere, piacere, piacere Rai Uno...
http://www.youtube.com/watch?v=A4UaHdupwOo

Co do Marky Marka i innych gwiazd tamtej epoki - chętnie dziś bym się przeszedł na taką imprezę :D
Dziś pozostały tylko wspomnienia ;)

Zapomniałeś dodać, ze to brat Danny'ego z NKOTB ;)

Czekaj, za chwile ktoś zapyta co to NKOTB :D
https://www.youtube.com/watch?v=JTo3N73hpPg
https://www.youtube.com/watch?v=W0OXEHqH9kc
Danny, brat Marka też jest na teledyskach ;)
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
ARMANIG napisał:
Ja slucham muzyki, a nie gatunkow

Wielkie brawa !!!

W latach 80-tych grałem "do tańca". Głównie Norwegia, Finlandia, Niemcy, Szwajcaria.
100% dla młodzieży.
W Polsce zaś "do kotleta". Tu graliśmy nieco inną muzę.
Jestem niejako expertem od tego okresu. Musieliśmy grać to co było na topie.
Top of top w Polsce:
MODERN TALKING - wszystko !!!
Wonder - I Just Call ...
Lista jest długa. Ale ograniczę ją do w/w pozycji.

W Norway MEGA HIT to był numer "Dance with a Stranger - Everyone Needs a Friend"
Kiedy kapela przyjechała zagrać na festiwalu w Sopocie, to wiedziałem, że muszą wygrać.
I tak się stało.
https://www.youtube.com/watch?v=WKFLM8q7ILM&list=AL94UKMTqg-9CeZhrLyHE2sfoAWkd5Gd8E
Na uch lead voc to musi być czarny ... A to rudzielec jest.

Muzycy co innego muszą grać dla kasy a co innego lubią.
W tej kategorii dla własnej przyjemności graliśmy:
LEVEL 42 Lesson of Love
https://www.youtube.com/watch?v=gt7mtdLha-c

Piekielnie trudny do zaśpiewania numer Bonnie Tyler - If You Were A Woman (And I Was A Man):
https://www.youtube.com/watch?v=rJOo67DtZAY

George Michael & Wham Careless Whisper

https://www.youtube.com/watch?v=OLCfrMjXQzg
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Co do Marky Marka i innych gwiazd tamtej epoki - chętnie dziś bym się przeszedł na taką imprezę :D
Dziś pozostały tylko wspomnienia ;)

Czekaj, za chwile ktoś zapyta co to NKOTB :D

Danny, brat Marka też jest na teledyskach ;)

Teraz NKOTB to dinozaury;), nigdy tego nie słuchałem, ale jak "weszło" MTV, to oglądało się wszystko jak leci.
Jak to armanig napisał, słuchało się muzyki, a nie gatunków...:-D

ehh, to były czasy:-D, całe szczęście, że trochę się do tego wraca, wydawane są zremasterowane płyty z tamtych lat, trochę kapel się reaktywuje...

A co do Marky Marka, to kilku "typów" jego pokroju też się do filmu przedostało
Ice Cube - Gangsta Rap Made Me Do It (Official Video) - YouTube
cop killer - YouTube
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wystarczy porównać MTV z tamtych czasów do tego chłamu co teraz emitują. Wtedy leciała muzyka nonstop, a teraz zamiast muzyki jakieś ciąże nastolatek, itp. Nie dziwie się, że Stars TV jest teraz konkurencją. To dla mnie takie ówczesne MTV ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Całe szczęście, że jest jeszcze radio internetowe, bo byłaby już kompletna padaka, jeszcze na MTV Rocks można posłuchać/pooglądać, zdarza się, że coś z tamtych lat nadają, ale niestety jakość jest nie najlepsza. Coś za coś... ;)
 

sentyzibi

Well-known member
Całe szczęście, że jest jeszcze radio internetowe, bo byłaby już kompletna padaka, jeszcze na MTV Rocks można posłuchać/pooglądać, zdarza się, że coś z tamtych lat nadają, ale niestety jakość jest nie najlepsza. Coś za coś... ;)

Ja, mam to szczęście, że jak mam chwilę wolną to mogę zapodać sobie w TV Kerrang, Scuzz albo chociaż Vintage TV.
 
Do góry