Największe Hity lat 80-tych :)

Henry

Active member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Pamietam, że jeszcze co roku jeździłem na Odjazdy do Spodka....eeeh, wtedy żyło się koncertami, muzyką, to były dla mnie wspaniałe czasy.
 

sentyzibi

Well-known member
Pamietam, że jeszcze co roku jeździłem na Odjazdy do Spodka....eeeh, wtedy żyło się koncertami, muzyką, to były dla mnie wspaniałe czasy.
Spokojnie. Jak potomek Tobie podrośnie, to może zabierze Ciebie czasem na jakiś koncert i jak zdrowie pozwoli to będziesz mógł znów żyć koncertami... przez chwilę, bo potem mogą być koncerty wnuków;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja już swojego młodego powoli przyzwyczajam do koncertów, może za kilka lat sam mnie gdzieś zabierze ;)
 

sentyzibi

Well-known member
Ja już swojego młodego powoli przyzwyczajam do koncertów
No super. Powinno w przyszłości przynieść skutki. Mnie się powiodło ( jak wcześniej już wspominałem w tym wątku).

Mam taką nadzieję. Jak pamiętam, przed występami Ironów stały często dwa pokolenia w kolejce ;)
I to jest zajefajne. Tylko teraz to wapniaki zabierają młodzież na Maidenów a młodzież przyprowadza staruszków na np. Pretty Reckless.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja na razie zabieram dzieciaki na trochę spokojniejsze koncerty, Regałowisko...
Chociaż jak ze mną jeżdżą autem, to nawet Slayer, Sepultura czy Metallica ma być głośno:evil:
Na szczęście za miesiąc fajna impreza i już się szykujemy całą rodzinką 3-majówka 2014 we Wrocławiu. Kto zagra, program, bilety - Wieści - MM Moje Miasto
a do tego jeszcze coś z klasyki się znajdzie http://www.eskarock.pl/eska_rock_ne...itarowego_rekordu_guinessa_juz_dostepne_video
więc zapraszam do Wrocławia ;)
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Trochę z innej beczki ale z tamtych czasów. Pamiętacie koledzy takie seriale jak Drużyna A, Strażnik Texasu, Policjanci z Miami, MacGyver, Słoneczny Patrol.:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pamietamy, pamietamy. Nawet pisalismy o tych serialach sporo w innym watku.
Na 1. miejscu stawiam Miami Vice, dalej Crime Story, Bajer w Bel-Air, Cudowne lata, Swiat wedlug Bundych itp. Bylo tego troche ;)
Mimo to, Miami Vice to arcydzielo chociazby za montaz, muzyke i te wstawki kilkuminutowe ktorych dzisiaj ze swieczka szukac.
Przyklad:
[youtube]E1o-NWNmQLM[/youtube]
 

WiTT

New member
Bez reklam
Dlatego pięknie jest mieć kolekcję serialu Miami Vice na DVD, co pokazałem w naszej galerii kolekcji ;)
 

exekutor

New member
Całkowicie się z tobą zgadzam armanig, Miami Vice prawdziwy majstersztyk a ta scena z tym utworem to zostanie mi w głowie do końca życia.
 

Rafal7

Banned
Policjanci z Miami to Miami Vice?Bo teraz spojrzałem w Google i muszę przyznać że to naprawdę dobry serial był, pamiętam jak za dzieciaka się oglądało i przy okazji przypomniał mi się
Gliniarz i Prokurator.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miami Vice, to Policjanci z jajami, dokladnie ;)
Gliniarz i prokurator jak najbardziej, zapomnialem o tym serialu, a ogladalem chyba wszystkie odcinki.
W takim razie, warto tez przypomniec serial Colombo, moim zdaniem tez bardzo dobry.
 

Rafal7

Banned
To chłopaki z jajami byli ekstra za dzieciaka marzyło się aby być policjantem :D
Kurde zupełnie zapomniałem o Colombo, również był niczego sobie.Szkoda że nikt nie ma takiego pomysłu aby stworzyć kanał tv z takimi serialami.:)
 
Do góry