Najbardziej oczekiwana gra roku 2011 - głosowanie

Na jaką grę najbardziej czekasz w 2011 roku?


  • Total voters
    0

Peek

New member
Bez reklam
Lista była robiona jeszcze przed komunikatem o tym, że GT5 pojawi się dopiero w 2011.

Póki co najbardziej oczekiwaną grą roku jest Killzone 3, zaraz potem Crysis 2, ostatnie miejsce na podium należy do Little Big Planet 2.

Pole "inna" raczej średnio liczy się w głosowaniu, ponieważ proporcje mogły być 9 - The Last Guardian, 1- Portal 2, 2 Dead Space , albo np każdy na co innego, więc jest niemiarodajna.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Zróbmy więc w tym wątku listę wszystkich gier, które chcielibyśmy zobaczyć w ankiecie i Peek zrobi ankietę z prawdziwego zdarzenia.

Pozdrawiam,
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Choć Max Payne 1 to jedna z najbardziej klimatycznych gier w jakie grałem to jednak na 3 nie czekam wogóle, z zapowiedzi wychodzi ze będzie to kicha nad kichy. Max Payne to ciężki klimat a nie jakieś kolorowe krajobrazy :).
Moim nr 1 jest więc ciekawie się zapowiadający Crysis 2, cześć pierwszą przeszedłem już nieskończoną ilość razy i nadal twierdze ze gra jest super.
.. Swoją drogą Rage od ID też ma szance nieźle namieszać.. się zobaczy. Na razie to ja mam jeszcze niezłe zaległości z grami na ps3, dopiero kończę uncharted 1 i zaczynam 2, niesamowite gry.

AAA i bym zapomniał... GT 5 oczywiście. Liczę że wyjdzie w 2011 :p, można wrzucać Polyphony za opóźnienie ale i tak to nie zmieni faktu że jeśli będzie dawała tyle frajdy co gt3 to gra będzie na wiele lat (4 część to absolutnie skopany model jazdy, tylko pod kierownice fajnie mi się jeździło). Czemu nie jestem zły na Polyphony, cóż rzadko zdarza się by developer tak często przepraszał za opóźnienie itp Inni zaś wydają szajs a i tak nie przepraszają :p
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Zróbmy więc w tym wątku listę wszystkich gier, które chcielibyśmy zobaczyć w ankiecie i Peek zrobi ankietę z prawdziwego zdarzenia.

Pozdrawiam,

Ale widzisz, to też nie rozwiąże problemu, bo jest maksymalnie 16 odpowiedzi do zrobienia, więc mam do wyboru, wyrzucić InFamous 2?

Ankieta już jest, zagłosowało w niej ok 50 osób, niech juz bedzie taka, i tak to tylko zabawa.
 

MMrozo

New member
Killzone 3 i LBP2

KZ3 zakładam, że klimat będzie ten sam - najlepsze multi, masa emocji
LBP2 rewelacyjna gra bez przemocy i strzelania, niesamowity klimat
 

yasiekt

New member
Ja oddałem (jedyny jak na razie) głos na Bulletstorm, bardzo czekam na tę grę, przyda się po tych wszystkich wojennych CoDach Mohach i battlefieldach zdrowy arcade FPS. Z exów zdecydowanie czekam na KZ3 - beta multi zbiera świetne recenzje. W zestawieniu bardzo brakuje mi Brink na który czekam w przyszłym roku najbardziej.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
A Ty ocipiałeś, że walisz posta pod postem?

Crysis zapowiada się po prostu na dobrą grę więc i głosów mu przybywa.

Pozdrawiam,
 

mg30906

New member
Podchodzę do tematu po raz 3 i nie mogę nic wybrać - nie ma nic powalającego poczekam z opinią.
Większość to 2 i 3 części ..............chociaż dla mnie grą roku byłby Demon's Souls 2 :) gdyby był....

pzdr
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja oddałem (jedyny jak na razie) głos na Bulletstorm, bardzo czekam na tę grę, przyda się po tych wszystkich wojennych CoDach Mohach i battlefieldach zdrowy arcade FPS. Z exów zdecydowanie czekam na KZ3 - beta multi zbiera świetne recenzje. W zestawieniu bardzo brakuje mi Brink na który czekam w przyszłym roku najbardziej.

Właśnie! Brink, bardzo ciekawy jestem tej gry :) Dzisiaj pograłem u kolesia w betke KZ3 masakrator sieciowy nic dodać nic ująć. Graficzny NR 1:-D
 

Stix1980

New member
Najnowszy Max Payne zdecydowanie, gdybym mial co z listy wybierac, chociaz z jeszcze wieksza niecierpliwoscia na nowego Diablo czekam:> Niestety znajac Blizzarda znowu bedzie jakas obsuwka i nie wiem czy sie w 2011 doczekam:/
 

premek111

Active member
Bez reklam
Być może do gier oczekiwanych w roku 2011 dołączy GT5,mieliśmy poznać datę premiery przed końcem października i daty nie ma :lol:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Gram w betke KZ3 :D ci którzy głosowali na tą grę mogą być spokojni :-D POWRÓT KRÓLA :krol:!!! Twórcy nowego COD,a powinni się wstydzić :razz:
 
Do góry