Najbardziej oczekiwana gra roku 2011 - głosowanie

Na jaką grę najbardziej czekasz w 2011 roku?


  • Total voters
    0

Peek

New member
Bez reklam
No jeśli jest takie jak KZ2 to raczej powrót nudziarza...:razz:

A Black Ops jak na razie fantastyczne (gram ok 3h)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Muszę przyznać rację....:wink:

I tu jest ta różnica ,można nas podzielić na dwa rodzaje graczy .Mnie w ani jednej z tych gier nie interesuje singiel ,z braku laku mogę pograć .W Kz2 singla przechodziłem po kilku ładnych miesiącach od zakupu ,w MW2 przechodziłem jedząc w rece kanapke i ogladając jakis serial heheheh .W tego typu grach największe emocje wzbudza gra z ludzmi ! Aaaaaaaaaaa jest jeszcze 3 gatunek graczy ,to ci którzy grać nie potrafią wcale tylko zwiedzają porównując i podniecając się grafiką .W KZ3 będzie czym się podniecać oj będzie :D
Widze KZ3 zdominował ankiete heh
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Co dobrze wróży sprzedaży tego hitu. Beta Killzone 3 sprawiła, że nie widzę powodu by inwestować w Black Ops. Gdybym miał tylko na tą betę trochę więcej czasu :(
 

Ogr

New member
Bez reklam
Mapa przy rzece Korynt powala :shock: Niebo i to co dzieje się w tle piękne ! rzeka robi wrażenie ! Sama rozgrywka jest rewelacyjna heh podniecam się jak chłopiec ;)
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Pewnie się zmieniło. Nie wiem, nie przyglądałem się, śmigając po mapie, ładując serie i podrzynając gardełka od tyłu :twisted:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Zmieniło się i to sporo ;-) choć wcale nie musiało :razz: w tle rozgrywa się wojna ,rzeka ,fale ,niebo masakrują ! Dominator graficzny oraz sieciowy .Dla graczy na poziomie easy, zwiedzajacych bedzie na co popatrzeć :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry