Najbardziej oczekiwana gra roku 2011 - głosowanie

Na jaką grę najbardziej czekasz w 2011 roku?


  • Total voters
    0

Peek

New member
Bez reklam
Witam
Jak w temacie, komentujcie swój wybór, co, jak i dlaczego.

Lista tytułów pochodzi z moich prywatnych zapisków o grach, którymi warto się zainteresować.

Mój wybór to Crysis 2, chociaż równie dobrze mógłbym zagłosować na Batmana, Killzone, Infamous czy Fight Nighta, aczkolwiek rozważę dokładnie kupno każdej z podanych gier.
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
Little Big Planet 2, InFamous 2, Max Payne 3, Batman Arkham City.
W zasadzie na każdą z tych gier mógłbym zagłosować:
InFamous 2 - kontynuacja mojego ulubionego sandboxa obecnej generacji,
Batman - jedna z nielicznych "skradanek" na PS3, do tego bardzo fajna grafika, klimat, a co za tym idzie 100% must have
Max Payne - jak dla mnie spora nie wiadoma, ale sentyment do serii robi swoje.
Swój głos oddałem jednak na ... Little Big Planet 2. Pierwsza część strasznie mnie wkręciła no i jest to jedyna gra (oprócz Heavy Rain) którą calutką od deski do deski przeszedłem ze swoją drugą połówką :p
Druga część może być jeszcze lepsza, więc zabawa na długie godziny murowana! :eek:k:
 

macek

New member
Bez reklam
Mam nadzieje,ze bedzie na gwiazdke:lol:

Ale jesli juz mozemy pisac o kilku to beda rowniez u mnie goscic te pozycje ktore podaliscie wyzej plus kilka innych.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
A wiadomo coś kiedy Uncharted 3 się pojawi? Może to akurat 2011 rok będzie, może 4 kwartał ;) Chętnie bym sobie zagrał w Max Payne, grałem na PCecie w MP2 i grało się świetnie ;)
 

debeef

New member
Bez reklam
Killzone 3 jest najbardziej oczekiwane choć Inf 2 i LBP 2 też wylądują w czytniku. Reszta dopiero po bliższym zobaczeniu
 

leonidas18

New member
Dla mnie wszystkie hity 2011 roku będące exclusivem dla PS3 są must have bo ich jakość stoi na wysokim poziomie pod każdym względem. Moje top 3:
1. Killzone 3
2. MGS:Rising
3. LBP 2

O tasiemcach typu Fifa, NBA 2K i może nowej F1 nie wspominam bo racze każdy je kupi. Czekam jeszcze na Uncharted 3 i kontynuacje GTA lub RDR.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
2k11 należeć będzie do The Last Guardian, a z listy Rage i Dead Space 2.

- The Last Guardian - właśnie dla takich gier warto mieć PS3, gier od wewnętrznych studiów Sony, niezwykle zdolnych ludzi jak Naughty Dog, Santa Monica Studio, czy wizjonerów jak Famito Ueda.

- Rage - post-apokaliptyczny otwarty FPS z pokazdami w klimatach Mad Max. id Software znane jest z technologi, ich nowy silnik powstaje długo, a wszystko ma być wypalone na megateksturach. Myślę, że będzie to prawdziwy graficzny mocarz.

- Dead Space 2 - tu, jeśli EA sypnęło pieniędzmi, ma szansę powstać jeszcze lepsza kontynuacja, dodajmy gry już bardzo dobrej. Większy rozmach, lepsze poziomy, i równie dobre prowadzenie historii i budowanie klimatu sprawią, że wyjdzie świetny horror s-f.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Bo to prywatna lista Peek'a. Nie ma również Portal 2, czyli kontynuacji genialnej gry logiczno-zręcznościowej z Pomarańczowego Pudełka od Valve. Nikt nie grał w paczkę Half-Life, czyli jedną z najlepszych pozycji tej generacji (średnia 96,19% na gamerankings)?
 

Peek

New member
Bez reklam
Panowie macie opcje "inna" specjalnie do takich gier jak Dead Space 2 czy Portal 2, dla mnie to za duży kosmos, dlatego o tych grach w ogóle nie myśle, dlatego też nie ma ich na mojej liście.

Co do Killzone 3 to szczerze mówiąc jestem bardzo zdziwiony, bo tak naprawdę zmian pewnie będzie niewiele a dwójki według mnie była grą tylko "dobrą" okropnie nudny single sprawił, że grę przeszedłem już typowo "z musu".
 
Do góry