[Nasze Zestawy AV] Na biało, przy kominku...

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
5-cio kanałówka nie do ruszenia ;)
Szukaj, zdarzają się okazje. Ja mam tak; znając mniej-więcej ile rynek audio jest wart i konkretny sprzęt zakładam sobie górną granicę nieprzekraczalną za jaką mogę nabyć. Nie pali mi się, więc co jakiś czas sprawdzam stronki w poszukiwaniu okazji.
W Polsce daj sobie spokój, bo tu chore ceny są. Ludzie za używki chcą tyle za ile możesz wyrwać dwie takie za granicą...
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
O co chodzi z tym telewizorem? Co z nim nie tak? Ze za mały? Do oglądania wiadomości w zupełności wystarczy. Do filmów jest projektor i ekran 100 cali.

Ale projektor tez leciwy. Epson 3200? Ja zaluje pieniedzy jakie wydalem na swojego epsona 3550 - dupy nie urywa.
Ostatnio wyczytalem w tescie dla epsona 3550 ze w zaleznosci jak ustawimy projektor czy najblizej ekranu czy najdalej ekranu to jasnosc obrazu moze byc dwa razy wieksza. Musze to u siebie przetestowac.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To o czym piszesz to oczywiste zjawisko dotyczące każdego projektora. Otwórz stronę ze znanym kalkulatorem i posymuluj różne odległości. Zobaczysz jak zmienia się pasek jasności ;)
Natomiast ja się tak bawiłem przed powieszeniem i za cholerę w moich warunkach nie widziałem różnicy, ale mogłem ruszać zaledwie ok. 1 m, więc...

Nie jestem z tych co gonią za każdą nowinką i muszą mieć najnowsze sprzęty odpowiadające obecnym trendom. Projektor ma się dobrze, a dostałem go w prezencie, gęba się śmieje, więc nic mi więcej nie potrzeba. Póki się nie zepsuje, nie mam zamiaru się z nim rozstawać. Gdybym teraz kupował proja to tylko 4K, bo Full HD przy 100 calach jest dyskusyjne. Są filmy ze świetnym obrazem, ale są i gorsze.
 
Ostatnia edycja:

Drunk

New member
Bez reklam
Dwie wieże ładnie się prezentują, tylko środek trochę się gryzie ale jeśli właścicielowi to nie przeszkadza to jest to bez znaczenia. Bardziej ciekawi mnie jaka jest różnica w odbiorze procesora względem amplitunera.
 

RAF1977

Banned
5-cio kanałówka nie do ruszenia ;)
Szukaj, zdarzają się okazje. Ja mam tak; znając mniej-więcej ile rynek audio jest wart i konkretny sprzęt zakładam sobie górną granicę nieprzekraczalną za jaką mogę nabyć. Nie pali mi się, więc co jakiś czas sprawdzam stronki w poszukiwaniu okazji.
W Polsce daj sobie spokój, bo tu chore ceny są. Ludzie za używki chcą tyle za ile możesz wyrwać dwie takie za granicą...
Jak byś o jakiejś wiedział, to daj znać ☺
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Jakiś czas temu anonsowalem tutaj MM8077. Poszła chyba za 600 czy 800q z kompletem firmowych kabli xlr. Jakbym miał miejsce, czy potrzebował, to bym sam przygarnal. A tu jakoś nikt się nie podchwycil okazji :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
MM8077 fajny, 7 końcówek i mniej "gratów" (chociaż dla nas, to raczej nie jest zaleta ; ) ), myślałem nawet o dwóch takich, ale poszedłem w ramach testów w 5 bodajże (nie pamiętam już) MM7025 i też wysprzedawałem, ale już nie na forum ;)

Lolo, podaj link.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Lolo, ja za dwie swoje 7055 jakiś czas temu dałem 5 tys, więc biorąc pod uwagę, że było to jakieś dwa lata temu (?) to chyba przyzwoita cena. Może nie okazja, ale...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo, ja za dwie swoje 7055 jakiś czas temu dałem 5 tys, więc biorąc pod uwagę, że było to jakieś dwa lata temu (?) to chyba przyzwoita cena. Może nie okazja, ale...

Az sprawdzilem historie swojego konta aby sprawdzic po ile ja kupilem 7055 :) " i z prowizja kapusty :) " wyszlo 2550zl :)
Wiec Krzysiek wyszlo na to samo co i ciebie :) (a myslalem ze dalem 3500).

Kupione z olx, koles z warszawy. Moze kojazysz bo linkowalem kable XLR i Procesor mial na sell linki byly w temacie "ktos chetny..."
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
To faktycznie strasznie tanio wam wyszły te końcówki.
Ja za m8077 nową, dałem jakieś 6300zł.
Kupił bym drugą taką, tak do 4tys za używaną.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No to bravo Lolo :)
Nie pamiętam linków, o których wspominasz. Więcej nie są warte, nie czarujmy się.
Ja jedną wyrwałem w kraju, też chyba na OLX, drugą w UK na eBay.
Dwukanałówka 1600 jakoś, więc z grubsza licząc 12 kanałów wyszło mnie nieco ponad 6 tys.
 

Noisy

Member
Nic nadzwyczajnego to u mnie jest :D jak widze twoje segmenty audio, pieknie porobione przewody glosnikowe i zasilajace. Wszystko poukladane i wyeksponowane co potrzeba. Swietnie to wyglada, niebawem sie odezwe do Ciebie jak wroce z delegacji z niemiec moze uda sie umowic na kawe ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No to bravo Lolo :)
Nie pamiętam linków, o których wspominasz. Więcej nie są warte, nie czarujmy się.
Ja jedną wyrwałem w kraju, też chyba na OLX, drugą w UK na eBay.
Dwukanałówka 1600 jakoś, więc z grubsza licząc 12 kanałów wyszło mnie nieco ponad 6 tys.

500 zeta na kanał :) jak w promocji ...
 
Do góry