[Nasze Zestawy AV] Na biało, przy kominku...

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A takie boczki powinien Horn załatwić klientowi jak ma chęć a nie po świecie szukać.. Tak jak jest to np w przypadku boczków do Accu.. wszystko dystrybutor zamawia jak ktoś chce..
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A takie boczki powinien Horn załatwić klientowi jak ma chęć a nie po świecie szukać.. Tak jak jest to np w przypadku boczków do Accu.. wszystko dystrybutor zamawia jak ktoś chce..
Horn ma jaja wyje... na klientów. Albo taka cene dają ze z papci wywala.
Taaa, Horn też załatwia boczki dla klientów. Dajesz 600 zł i czekasz miesiąc... :D
Dalej tą samą płytę katujesz? :D
Obiecałeś co innego wrzucić, inne fotki ;)
Przecież jedną mam płytę i to w dodatku za darmo od Ciebie :D
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie. Dodatkowo nie mają na stanie więc ściągają z zagranicy, czekasz 4-5 tygodni.
Jaki to ma sens?
Dlatego ja szukam na portalach aukcyjnych, głównie za granicą, bo taniej. Średnio wychodzi 200-300 zł.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Masz na myśli te boczki?

accuphase_e-305v_integrated_amplifier.jpg
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie od wczoraj...
Dla mnie też wydawać 200 zł na kawałek polakierowanego drewna jest co najmniej dyskusyjne, ale czego się nie robi dla hobby...? ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Hobby kosztuje czy to się komuś podoba czy nie... najlepiej jest mieć jednooo😃 ale w moim wypadku jest to niemożliwe... z czego się cieszę...
 

Noisy

Member
Ja pier...ale czad.zazdroszcze wytrwalosci i zajawki. Ja tez uwielbiam sprzet, filmy muzyke. Ale chyba nie az tak jak Ty :D Pokazalem zdjecia mojej przyszlej zonie i stwierdzila ze batdzo fajnie. Wiec mam zielone swiatlo zeby chociaz troszke sie przyblizyc do tego co tutaj zobaczylem ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wielkie dzięki!
Te foty po awarii z załącznikami powklejały się w jakiejś przypadkowej kolejności i bez opisu, który był dość istotny.
Za kilka dni, może tydzień, dwa spróbuję zrobić z tym porządek.
 

Noisy

Member
Nigdy nie mialem mozliwosci odsluchac takiego sprzetu, jestem niesamowicie ciekawy jak brzmi takie zestaw. Naprawde swietna robota ;)
Ps przez Ciebie musze zrobic sobie kable, tak mi sie to spodobalo ze moje zwykle z miedzi z zalutowanymi koncowkami pojda do lamusa :D
 
Do góry