[Nasze Zestawy AV] Na biało, przy kominku...

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Prywatne wiadomosci masz wylaczone.

Witaj.
Chcialem opytac, warto kupic Marantz HD-DAC 1 za 1200zl Chodzilby on umnie podlaczony do kompa.

Uzywasz tego wzmaka?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dawno nic się u mnie nie działo, ale lepiej późno niż wcale.
Mały upgrade. Dopiero teraz uporałem się z gwiazdkowymi prezentami:
Sieciowy kombajn od Nada - Bluesound Node 2i – mały, ale wariat.
Do niego kabelek zasilający Audioquest NRG-Y2 i coax Wire World Starlight 8 do DACa
Do analogu doszedł zasilacz zewnętrzny z przełącznikiem obrotów Rega Neo TT PSU.
Na koniec pierdółka Amazon Fire TV Stick 4K, głównie do Netflixa, by oglądać lepsiejsze filmy na projektorze.



 

Henry

Active member
Bez reklam
Tak się zastanawiałem czy i kiedy się pochwalisz ;)

ps. To powiadasz, że te zero - jedynki, to tak nie do końca :D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Bluesound fajny sprzęt za dwójkę ciężko go przebić.
Mam podobne zdanie, dlatego się nie zastanawiałem ;)
Ma dwie podstawowe zalety: jakość dźwieku i natychmiastowa szybkość działania.
Inni producenci powinni się uczyć na podstawie BluOS jak powinna wyglądać obsługa takiego urządzeniu.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Mam podobne zdanie, dlatego się nie zastanawiałem ;)
Ma dwie podstawowe zalety: jakość dźwieku i natychmiastowa szybkość działania.
Inni producenci powinni się uczyć na podstawie BluOS jak powinna wyglądać obsługa takiego urządzeniu.

Potwierdzam - za tą $ sprzęt naprawdę godny uwagi , apka działa błyskawicznie i nic się nie wiesza - mam przyjemość obcowania z nim u przyjaciela ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dawno nic się u mnie nie działo, ale lepiej późno niż wcale.
Mały upgrade. Dopiero teraz uporałem się z gwiazdkowymi prezentami:
Sieciowy kombajn od Nada - Bluesound Node 2i – mały, ale wariat.
Do niego kabelek zasilający Audioquest NRG-Y2 i coax Wire World Starlight 8 do DACa
Do analogu doszedł zasilacz zewnętrzny z przełącznikiem obrotów Rega Neo TT PSU.
Na koniec pierdółka Amazon Fire TV Stick 4K, głównie do Netflixa, by oglądać lepsiejsze filmy na projektorze.




To teraz masz już wszystko do słuchania :) Gratuluję, chociaż ja u Ciebie i tak bym słuchał czarnych płyt :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Potwierdzam - za tą $ sprzęt naprawdę godny uwagi , apka działa błyskawicznie i nic się nie wiesza - mam przyjemość obcowania z nim u przyjaciela ;-)
Mozna powiedzieć, że u mnie było podobnie. Podchodziłem do tego jakiś czas. Na warszatacie był m.in Auralic, Pionek, ale Blusounda zobaczyłem i usłyszałem pośrednio dzięki Henry'emu (dluga historia) i wiedziałem, że to to. To jedna z tych nielicznych zabawek, do ktorej nie możesz sie przyczepić. No, może ta gumowana obudowa - nie dotykać.
Do tego fajny daczek i jest moc.

To teraz masz już wszystko do słuchania :) Gratuluję, chociaż ja u Ciebie i tak bym słuchał czarnych płyt :)
Słucham słucham. Jak dobrze pójdzie to w przyszłym roku wkładka MC i oczywiście pre do tego.
 
Ostatnia edycja:

Noisy

Member
No kolego widzę ze ciągle coś u Ciebie sie dzieje :D
Jak się odrobię z czasem to wpadnę do Ciebie w końcu na więcej niż dwie godziny :D muszę w końcu do porządku przesłuchać Twój sprzęt. Ale tym razem biorę ze sobą swója muzykę i troszkę rozruszały Twoje membrany ��
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Słucham słucham. Jak dobrze pójdzie to w przyszłym roku wkładka MC i oczywiście pre do tego.[/QUOTE]

:bober::bober:
 
Do góry