N-ka i jej nowa promocja

klaus71

New member
Bez reklam
a co będzie dowodem że jestem abonentem innej platformy?
ja mam umowę z cyfrą sprzed 4 lat. którą wymówiłem 2 lata temu.
no ale może mógłbym dzięki tej umowie załapać się na tą fajniejszą promocję. czy n-ka jakoś sprawdza umowy dzwoniąc do cyfry?
 

tadis

New member
klaus71 napisał:
a co będzie dowodem że jestem abonentem innej platformy?
ja mam umowę z cyfrą sprzed 4 lat. którą wymówiłem 2 lata temu.
no ale może mógłbym dzięki tej umowie załapać się na tą fajniejszą promocję. czy n-ka jakoś sprawdza umowy dzwoniąc do cyfry?


mi kazali przez telefon podac numer umowy .. wiec . .chyba to sprawdzaja
 

Czarny38

New member
klaus71 napisał:
a co będzie dowodem że jestem abonentem innej platformy?
ja mam umowę z cyfrą sprzed 4 lat. którą wymówiłem 2 lata temu.
no ale może mógłbym dzięki tej umowie załapać się na tą fajniejszą promocję. czy n-ka jakoś sprawdza umowy dzwoniąc do cyfry?
Na Twoim miejscu zamówiłbym przez telefon i podał nr tej umowy, przemilczając fakt wypowiedzenia, tego nikt nie sprawdza, tylko powiedzą Ci że kurier może poprosić ksero tej umowy. W praktyce wyglądało to tak że kurier zostawił przesyłkę u sąsiadki, nic nie sprawdzał DO itp. choć powinien, skasował 38 zł. (podpis nie mój) i poleciał. Zgodnie z regulaminem ma być rachunek nie starszy niż 6 m lub umowa z konkurencją, ale ani słowem nie wspomina że umowa ma być aktualna. :razz:
 

tadis

New member
u mnie podobnie ...

przyjechal kurier.. poprosil czytelny podpis .. byle imie i nazwisko bylo takie samo jak w umowie ..niekoniecznie podpisujacego .. skasowal 38,- i pojechal .. musisz sprobowac ;)
 

p@well

New member
No to pójdźmy dalej z informacjami. Czy wiecie od kiedy zaczyna się liczenie umowy? Czy od dnia dostawy czy od aktywacji dekodera i jak jest liczony miesiąc niepełny tzn np od 15-ego dnia miesiąca. Mam zamiar zamówić na dniach, ale nie koniecznie mam możliwość pełnej instalacji (z różnych powodów) dlatego pytam.
 

koper711

Member
Prawdziwy koszt

Ja tez na siłę wcisnąłem kurierowi xero przekazów na CP bo wcale o tym nie wiedział. Okazało się, że antena N-ki (perforowana, czarna) wogóle nie zadziałała - koszt .90 zł Nastepnie nie zadziałał recorder (telefony do infolinii), w końcu kazali jechać do punktu i wymienić (koszt benzyny). W punkcie pani powiedziała, że nie wymieni bo jeszcze nie jestem w bazie danych. awantura i strata nerwów. Kolejny telefon na infolinię, bo pani nie zamierzała zadzwonić ze swojego. Tam powiedzieli , że można wymienić podałem pani mój telefon i dostała polecenie wymiany. Zero inicjatywy z jej strony. Powiedziała, że wysłała maila i mam czekać 3 dni. Gdybym sam nie zadzwonił (ok. 15 min. oczekiwania plus 5 min. rozmowy) i nie awanturował to bym czekał 3 dni. Po powrocie do domu SZOK - to samo. Nie działa. Kolejne telefony (15-20 min) i polecenie kolejnej wymiany. Psychicznie zdołowana cała rodzina. Jedziemy do innego Punktu. Paliwo. Pan bardzo kompetentny i pomocny. Cyt. " znowu to badziewie trzeba wymieniać". Powrót. Do 3 razy sztuka. Zadziałał. telefon aby aktywować. Polecenie czekać 2 godz. Nie działa. Kolejny telefon. Polecenie aby czekać nawet 24 godz. Mija piątek i sobota. Wydzwonione ok. 250 minut. (Zabrakło pakietu 200 min. trzeba było dokupić następny). W niedzielę rano pojawiają się programy. Wiele z nich się tnie . Kolejne telefony. A to Ber zły, a to Ber ma być do -3 a nie do -2 itd. Siła i jakość na poziomach 80% i 96-100%. czasza 120 cm. ŁĄCZNY KOSZT : antena, telefony, paliwo ok. 250 zł ale to nic w porównaniu z rozczarowaniem, zawodem...
 

p@well

New member
NO TO CHŁOPIE MIAŁEŚ ZAGRYCHĘ.
Sam mnie zdołowałeś. Mam nadzieję, że to wyjątek bo jestem bliski transakcji, nawet pod to wnoszę inne inwestycje -zmiana okablowania, TV, lnb i ogólnie w domu zawierucha... a jakby jeszcze to co Ty miałeś, to mam nadzieje że pogoda w następnych tygodniach będzie dobra, bo czeka mnie spanie na wycieraczce ;-)
pozdro i mam nadzieję że teraz już u Ciebie tylko z górki
 

pprzestrzelski

New member
n-ka i jej promocje

mam n-ke i powiem, ze te promocje sa dobre tylko trzeba pamietac jak wezmiesz promocje przed koncem miesiaca te trzy m-ce jest liczone od momentu zamowienia (aktywacji) i tak biorac np 15 danego miesiaca to zrezygnowac musisz po 2,5 m-cach zeby nie poniesc dodatkowych kosztow ktore zostana ci naliczone do pelnego miesiaca rozliczeniowego. Co to znaczy, ze jak zglosisz rezygnacje z vod rowno 3 m-ce czyli 15 to wylacza ci dopiero 30 a roznice dolicza i wystawia Ci faktury. Kilka razy sie z nimi juz z tym wozilem i nie nalezy to do przyjemnych, nalezy rowniez zwracac uwage na faktury bo zdarza im sie doliczac dziwne kwoty po promocjach i wyjasnianie tego pozniej sprawic moze wiele wkur... klopotow. A tak jak kolega wczesniej napisal zamowic mozesz przez telefon ale zrezygnowac musisz pisemnie.

pozdro
 

darcun

New member
Bez reklam
Promocje w TV "N"

Wczoraj otrzymałem telefoniczną ofertę od przedstawiciela N-ki,która dotyczyła promocji dla stałych klientów : "Prezent-HBO dla Abonentów".
Każdy Klient, który nigdy nie korzystał z opcji HBO w promocji może teraz otrzymać aż 4 kanały (HBO, HBO2, HBO Comedy, HBO HD) przez 3 miesiące w prezencie na próbę.
Przed upływem tego okresu można zrezygnować z dalszych usług,bez ponoszenia żadnych kosztów.
A w przypadku chęci korzystania z tej formy usług,po upływie 3 miesięcy opłata będzie wynosiła 25zł/miesięcznie.
W tej sytuacji nasuwa się pytanie,czy ta propozycja "n-ki " godna jest uwagi?
Proszę o wypowiedzi na ten temat te osoby,które osobiście korzystają z w/w kanaów HBO.
 

p@well

New member
Z tego co zrozumiałem, masz pakiet HBO 3 miechy za darmo. BIERZ W CIEMNO. Do końca roku, a więc również w święta będziesz mógł oglądać schemat filmów powtarzających się w różnych porach w różnych programach. Jeżeli jesteś przeciętnym fanem filmów - oglądasz 2-4 filmów na tydzień, to ten okres w zupełności wystarczy Ci byś widział wszystkie interesujące Cię nowości. Potem juz tylko schemat powtórek. Wiem bo mam HBO tak kwartał na rok, czasem jeszcze się powtarzają, ale warto dla niektórych tytułów.
Sam po świętach zdecydujesz czy jest coś dla czego warto przedłużyć umowę na pakiet.
Pozdrawiam
 

clark_kent

New member
Właśnie, skoro jest i tak za darmo bez innych zobowiązań to trzeba brać i tylko zaznaczyć sobie w kalendarzu kiedy zgłosić rezygnację (jeśli ktoś nie chce dalej korzystać i płacić) :eek:k:
 

zalmar

New member
W takim razie teraz opłaca się zamówić "N" poprzez infolinię (umowa 12 m-cy od aktywacji) w promocji wszystkie pakiety za 38 zł.

Aktywacji dokonać w pierwszych dniach listopada i ...

- zapłacić kurierowi 38 zł za dekoder nbox,
- aktywacji dokonać na początku listopada,
- przez pierwszych sześc miesięcy (płacić 38 zł/m-c abonamentu za wszystkie 6 pakietów podstawowych,
- dodatkowo przez listopad i grudzień (święta) mieć za darmo pakiet HBO+Cinemax (liczą się dwa miesiące kalendarzowe - aktywacja dokonana pod koniec listopada, też będzie trwała tylko do końca grudnia),
- przez kolejne 6 miesięcy płacić tylko 48 zł/m-c za 4 pakiety (informacja i rozrywka + 3 spośród 5 do wyboru)
- pod koniec grudnia zrezygnować z pakietu HBO+Cinemax,
- pod koniec kwietnia wybrać 3 pakiety spośród 5 dostępnych

i to by było na tyle... całkowity roczny koszt: 554 zł (ma ktoś legalnie taniej?)
 

tommek12345

New member
Nie mam żadnej tv cyfrowej, chce sobie sprawić N-ke i widze ze ta oferta z przejsciem od konkurencji jest ciekawa tylko mam problem bo nigdy nie byłem u konkurencji:) Jak myślicie - zamówienie N-ki w tej promocji i podanie numeru umowy (bo czytałem na forum ze przy zamówieniu przez tel podaje sie tylko nr umowy) z cyfry od kumpla (oczywiscie mieszka pod innym adesem) by przeszło? Jak by nie przeszło wiązałoby się to z jakimiś nieprzyjemnościami?
 

manfred1

New member
zalmar napisał:
W takim razie teraz opłaca się zamówić "N" poprzez infolinię (umowa 12 m-cy od aktywacji) w promocji wszystkie pakiety za 38 zł.

Aktywacji dokonać w pierwszych dniach listopada i ...

Mam pytanie dziś otrzymałem recorder do ilu dni mam aktywować? Czy mogę np zaczekać do listopada. Zamawiałem n-kę dokładnie tydzień temu.
 

p@well

New member
Nie odpowiem Ci czy możesz na pewno trzymać do listopada,ale może trochę uspokoję innych. Jestem po rozmowie w sprawie w/w promocji. Umówiłem się na wysyłkę dopiero w drugiej połowie października oczywiście po moim potwierdzeniu zamówienia. Zastrzegłem sobie, że aktywacji dokonam dopiero w pierwszych dniach listopada - od tego czasu liczone jest rozpoczęcie umowy.
Daję to informacje, że choć nie znany jest termin zakończenia promocji, to powinna ona trwać przynajmniej jeszcze miesiąc - info dla tych co chcą skorzystać, ale później.
 

zalmar

New member
ja z kolei zamówiłem trzy dni temu nbox poprzez infolinię... i zastrzegłem, że aktywacja odbędzie się dopiero w pierwszych dniach listopada... konsultantka nie miała żadnych zastrzeżeń. Na kuriera ze sprzętem i umową czeka się ponoć 5-7 dni roboczych... więc spodziewam się go po weekendzie.

Jeżeli posiada ktoś informację, do ilu dni od podpisania umowy należy aktywować usługę, będę wdzięczny za info.
 
Do góry