N-ka i jej nowa promocja

kaz71

New member
Przy zamianie na recorder żadna rezygnacja z VOD po trzech miesiącach nie przejdzie , poprostu płacisz za VOD do końca umowy tj. przez 15 miesięcy 40 zł za 2 kolekcje VOD dodatkowo 48 zł za 3 wybrane pakiety czyli 88 zł przez 15 miesięcy. Nie dajcie się nabrać,:( kto raz wdepnie w VOD ma przechlapane ,od tego nie da się uwolnić!!!
 

royalmichael

New member
Hmm? Zamówiłem korzystną zamianę na 12mies. Nie można zrezygnować z VOD? Oznacza to, że przez 9miesięcy będę musiał płacić po 40zł?:hmm:
 

royalmichael

New member
To ja już zamówiłem przez tel jakaś promocję - chyba korzystną zamianę:roll: Która oferta jest dla posiadaczy innej platformy/kablówki? jak przyjdzie kurier to mam pokazać rachunek od operatora z którego korzystam.. to wybrałem właściwą promocje? jak ona się w końcu nazywa? chce zobaczyć co będę podpisywał gdy kurier przyjdzie..
pzdr
 

darekk75

New member
przy korzystnej zamianie (z innej platformy przechodzimy na Nkę) VOD jest 3 miesiace gratis i po tym okresie możesz zrezygnowac. Taką dostałem informacje na infolinii i dlatego zdecydowałem sie na nrecordera. Umowa na 12 miesięcy. Czekam teraz na kuriera.
Pozdrawiam.
Po jakim czasie pojawi sie kurier??
 

darekk75

New member
Ja zamawiałem 31.10 i wszystko po staremu, mysle że dalej jest aktualna, a na stronach to juz od dawna jej nie ma. Wciąż czekam na kuriera.
Pozdrawiam
 

royalmichael

New member
Też myślę, że promocja jest dalej. a tak w ogóle to czemu kiedyś usunęli ją ze strony?

Też zamówiłem 31.10 i też czekam ;) Odezwij się jak Ci dojdzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

matmen12

New member
Mam pytanie Czemu nie można na stronie N zamówic nowej promocji jaką SĄ "Prezenty" W której nie trzeba płacić za aktywacje dekodera jak i przez 7 miesiecy ma się wszystkie kanły prócz HBO?
 
Do góry