N-ka i jej nowa promocja

matthew123

New member
zoltan napisał:
Nie wiem tylko jak to bedzie w przypadku pakietow tematycznych. Jesli wziales promocje "Wszystkie pakiety za 38 zł" to byc moze bedzie tak, ze beda one wazne do 1 maja i wylacza ci czesc z nich dopiero na koniec maja, a za caly maj bedziesz musial zaplacic juz po normalnej cenie. To tylko moje przypuszczenie. Moze ktos wie dokladnie jak to jest.


biorąc wszystkie pakiety za 38zł (oczywiście w promocji na 6 miesięcy), jeśli przed upływem 6 miesięcy nie wybierzesz 3 pakietów które cie interesują to po 6 miesiącu n-ka automatycznie nalicza opłatę za wszystkie pakiety tematyczne, takich informacji udzielił mi sprzedawca w punkcie n-ki.
 

zoltan

New member
matthew123 wiem o tym. Ale bardziej chodzi mi o czas wylaczenia pewnych pakietow. Jesli aktywowalem n-ke 24.09 to kiedy mija 6 miesiecy od momentu aktywacji: 23, czy 24.03?
 

pivovar

New member
Markuss1 napisał:
Jak aktywujesz np. 01.11 to VOD wyłączą dopiero na koniec lutego i to obojętne czy zadzwonisz w grudniu, czy w styczniu (za luty opłata wyrównawcza za VOD).
umowa już podpisana i nka aktywowana - 1.10, więc na własnej skórze doświadczę "wyrównania", a może się uda ;). Dzięki za info Markuss1.
 

Bartos81

Member
Bez reklam
Czy może mi ktoś wytłumaczyc jak to jest z tym VOD bo juz sie gubie w regulaminie:(

Czy wybierając N recoder jestem skazany płacic za VOD przez 6 mkisiecy (okres promocji) 30zł za VOD czy moge z tego zrezygnować?

Czy jesli nie chce w promocji VOD to muszę kupić zwykły srebrny N dekoder?
 

maras_s

New member
Może komuś się przyda:

Kod:
Jeżeli chodzi o promocję  Wszystkie pakiety za 38 zł , opłaty aktywacyjne za dekodery są znacznie obniżone:
1)w przypadku dekodera nbox hdtv:
  aktywacja wynosi tylko 38 zł,
- przez 6 miesięcy korzysta Pan ze wszystkich pakietów płatnych w cenie promocyjnej 38 zł/miesiąc;
- wybiera Pan również co najmniej 3 pakiety płatne (wtedy już standardowo za minimum 48 zł/miesiąc do końca trwania umowy), wybór zgłasza Pan najpóźniej do dnia 6-ciomiesięcznej promocji   dzięki temu rezygnacja z pakietów jest bezpłatna

2) w przypadku nboxa hdtv recordera:
  aktywacja wynosi tylko 99 zł,
- przez 6 miesięcy korzysta Pan ze wszystkich pakietów płatnych w cenie promocyjnej 38 zł/miesiąc oraz dwóch kolekcji VOD za 30 zł/miesiąc
- wybiera Pan również co najmniej 3 pakiety płatne (wtedy już standardowo za minimum 48 zł/miesiąc do końca trwania umowy), wybór zgłasza Pan najpóźniej do dnia 6-ciomiesięcznej promocji   dzięki temu rezygnacja z pakietów jest bezpłatna
- decyduje Pan również odnośnie dalszego korzystania z VOD w trakcie promocyjnych 6-ciu miesięcy rezygnacja jest bezpłatna i skutkuje na koniec okresu promocyjnego (czyli wspomnianych 6-ciu miesięcy); w razie dalszego korzystania kolekcje VOD są w cenie 40 zł/miesiąc, a ewentualna rezygnacja   pisemna, z zachowaniem 3 miesięcy wypowiedzenia.

Odpowiadając na Pańskie pytanie   w przypadku VOD okres, w którym korzystanie z nich jest warunkiem, trwa 6 miesięcy   potem decyzja należy już do Pana. Poza tym, wszystkie ceny podawane przez nas są to kwoty brutto.

Umowa podpisana przez stronę internetowa jest na okres 12 miesięcy , rozpoczęcie umowy odbywa się z dniem aktywacji usługi i od tego dnia jest liczony okres zobowiązania .

W razie pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam,

Marta Drozdzowska
Młodszy Konsultant ds. Korespondencji i Reklamacji

Biuro Obsługi Klienta
ul. Josepha Conrada 37, 31-357 Kraków
tel. 0 801 055 555
fax. (12) 291 55 50
 

Metz

New member
[FONT=&quot]"Umowa podpisana przez stronę internetowa jest na okres 12 miesięcy , rozpoczęcie umowy odbywa się z dniem aktywacji usługi i od tego dnia jest liczony okres zobowiązania "

A to dziwne - wczoraj rozmawiałem z babką przez tel i powiedziała mi że umowa na odległość (ta na 12 miesiecy) może być załatwiona tylko telefonicznie. Podpisując przez internet lub w punkcie sprzedaży umowa jest na 24 miesiace.

Jak to w końcu jest ?[/FONT] [FONT=&quot]
[/FONT]
 

darekk75

New member
Czy spotkał sie ktos z Was z taka promocją:
Przy przejjściu z konkurencyjnej platformy do n (trzeba pokazać rachunek nie starszy niz z 45 dni) - 3 miesiące full opcja gratis. Następne 3 miechy full opcja za 38 PLN i następne 1,5 roku wg normalnych stawek. W przypadku recordera - 3 miechy VOD gratis. Po trzech miesiącach możemy zrezygnować i aktywacja recordera 38 zł.
Spotkałem sie z tym na stoisku w jednym z centrów handlowych. Gdzie indziej juz tego nie mieli. Jak to jest własciwie??
 

zoltan

New member
Metz napisał:
[FONT=&quot]A to dziwne - wczoraj rozmawiałem z babką przez tel i powiedziała mi że umowa na odległość (ta na 12 miesiecy) może być załatwiona tylko telefonicznie. Podpisując przez internet lub w punkcie sprzedaży umowa jest na 24 miesiace.

Jak to w końcu jest ?[/FONT] [FONT=&quot]
[/FONT]

Ja zamawialem n-ke przez internet i umowa jest na 12 miesiecy (umowa na odleglosc).
 

kukuku2

New member
Nie cytuj poprzednika

Umowa na pewno jest na 12 miesięcy właśnie wczoraj kurier przywiózł nbox recorder i podpisałem umowę i jak byk pisze na 12 miechów.

Czy spotkał sie ktos z Was z taka promocją:
Przy przejjściu z konkurencyjnej platformy do n (trzeba pokazać rachunek nie starszy niz z 45 dni) - 3 miesiące full opcja gratis. Następne 3 miechy full opcja za 38 PLN i następne 1,5 roku wg normalnych stawek. W przypadku recordera - 3 miechy VOD gratis. Po trzech miesiącach możemy zrezygnować i aktywacja recordera 38 zł.
Spotkałem sie z tym na stoisku w jednym z centrów handlowych. Gdzie indziej juz tego nie mieli. Jak to jest własciwie??

Dokładnie tak i jeszcze HBO Filmbox i Cinema 2 miesiące gratis , właśnie tak wziąłem . Tylko jak będziesz zamawiał to telefonicznie wtedy umowa jest na 12 miesięcy a w punkcje na 24 miesiące.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

darekk75

New member
Nie cytuj poprzednika

a czy przez internet w takim przypadku też jest na 12 miesiecy?? i czy po tych 2 miesiącach gratis HBO Filmbox i Cinema mozna to wyłączyc??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sklonowany

New member
Nie cytuj poprzednika

Przez net też jest nka na 12 miesięcy. Co do wyłączenia to nie wiem. Ale domyślam, się że możesz bez problemu. Ale lepiej zadzwoń i zapytaj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Bartos81

Member
Bez reklam
dzisiaj kupowałem enke, umowa jest na 24miesiące, pytałem czemu nie na 12 m powiedział ze jak sie zakupuje na odległośc to dostaje sie na 12 m
 

LaaLuuSh

New member
Mam kilka pytan odnośnie n bo chce sobie zalozyc jakąś telewizje satelitarną o dobrej jakości i tanio. Jak to jest z promocjami n?

Przez 6 miesięcy oglądasz 6 pakietów tematycznych, a płacisz tylko 38 zł miesięcznie, jak za 3 pakiety.
OK
Masz aż pół roku, by zdecydować, które pakiety chcesz zachować i tylko za nie płacić.
OK
Po upływie 6 miesięcy wybierasz 3 płatne pakiety tematyczne, które chcesz oglądać (wybierasz spośród pakietów: hity filmowe, kultura nauka świat, sport i motoryzacja, dzieci, style moda muzyka).
3 pakiety czyli 3x16zł=48zł dobrze to rozumiem? Niestety to chyba dla mnie zbyt drogo i zbyt dużo, bo dużo tv nie oglądamy więc nie bedzie nam tzreba tyle pakietów. Podstawowy + jeszcze jakieś 2 w zupełności wystarczy.
Pakiet „informacja i rozrywka”, a w nim 14 najpopularniejszych kanałów telewizyjnych dostajesz gratis.
Po pierwszym przeczytaniu odnosi się wrażenie, że przez pół roku ma się wszystko za 38 zł, a potem wybiera sie co chce sie zeby zostało i dalej sie płaci 38zł... leczy chyba dyszke wiecej od nas zawołają.
Czy jest w n jakas promocja po ktorej ostateczny abonament będzie wynosił mniej jak 40zł??
I jeszcze jedno - Co to jest umowa na odległość? Troche nie rozumiem o co chodzi z tym "na odległość"
 

zoltan

New member
LaaLuuSh To o czym napisales dotyczy np. promocji „Wszystkie pakiety za 38 zł” i do tej promocji sie odniose. Jest tak jak napisales. Po uplywie 6 miesiecy musisz pozostawic sobie i placic za conajmniej 3 platne pakiety 3x16=48zl. i do tego masz pakiet „informacja i rozrywka” gratis.

Jesli chcesz placic abonament mniejszy niz 40zl. mozesz wziac n-ke bez promocji i wybrac te pakiety, ktore ci odpowiadaja. Jednak wtedy musisz sie liczyc z tym, ze zaplacisz wiecej za aktywacje dekodera.

Umowa na odleglosc - nie zawierasz umowy bezposrednio z jakims przedstawicielem n-ki w ich punkcie, tylko zamawiasz n-ke przez internet lub telefon. Kurier przywozi ci umowe (z dekoderem, antena itp.)i ty ja podpisujesz - oryginal dla ciebie, kopia dla n-ki.

kukuku2 napisał:
Dokładnie tak i jeszcze HBO Filmbox i Cinema 2 miesiące gratis , właśnie tak wziąłem .

Czy aby napewno 2 miesiace gratis? Mi sie wydaje, ze jest do 2 miesiecy gratis,a to jest roznica. Gratis jest okres od momentu dokonania aktywacji n-ki do konca miesiaca nastepujacego po miesiacu dokonania aktywacji, czyli np. aktywujac n-ke dzis 30.10 ma sie HBO gratis do 30.11. A wiec nie 2 miesiace, a miesiac i 1 dzien.

darekk75 napisał:
i czy po tych 2 miesiącach gratis HBO Filmbox i Cinema mozna to wyłączyc??

HBO i Cinemax mozna wylaczyc, trzeba tylko w ciagu tych 2 miesiecy gratisowych zglosic n-ce, ze nie chce sie korzystac z tych kanalow po okresie promocyjnym.
 
Ostatnia edycja:

zoltan

New member
ernane napisał:
i warto zrobićto już pod koniec pierwszego miesiaca zeby zachowac okres 30 dni. i wszystko najlepiej miec na pismie

Przy promocji "HBO i Cinemax do 2 miesiecy gratis" wystarczy zlozyc rezygnacje przez telefon. Wazne, aby zadzwonic z rezygnacja przed koncem 2 gratisowego miesiaca. Nic na pismie nie jest potrzebne.
 

kukuku2

New member
Czy jeżeli wezme recorder to musze przymusowo brać VOD i bulić 30 dychy za to miesięcznie?
Może w promocji Korzystna Zmiana VOD 3 miechy gratis a potem rezygnujesz, oczywiście jak masz inną tv sat lub kabel, i recorder za 38zł
 
Do góry