[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się są, sam byłem takim jednym zainteresowany o nazwie Ziriccote z końca Świata fornir, bardzo mi się podoba i AF robił stoliki w tym fornirze, problem jest w tym, że on występuje w dwóch jakby wersjach z mniejszym i z większym bielem i efekt końcowy różnie może wyjść , w sensie, że np będzie za dużo bieli dla jednych, a znowu dla drugich za mało :) Wszystkim się nie dogodzi, ten też mi się podoba.... :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dostałem zdjęcia stolika Audiophilar High End Line IIIS pod zamówienie. Można podziwiać:) lub ......



 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
,Są sklepy gdzie sprzedają fornir z drzew egzotycznych np.afrykańkich można tym płyty oklejać

Ja sobie tak zamówiłem deskę na podłogę do gabinetu z Hameryki z ichniego dębu od misia Jogiego.
2 lata tak śmierdziało ze masakra.... Ale juz jest git.


Dostałem zdjęcia stolika Audiophilar High End Line IIIS pod zamówienie. Można podziwiać:) lub ......

Cóż dla mnie, stolik jak stolik. Nic wyszukanego w nim nie widzę. Jak dla mnie każdy stolarz by go zrobił.

Te podpory są z jakiegoś aluminium? Stalowe?
Ja bym tam widział granitowe walki szlifowane... :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ten stolik , który widzisz to już jest druga sztuka, pierwszy właśnie był robiony jak to Ty napisałeś u "każdego stolarza" tak był zrobiony, że Prezes AF wyrzucił blaty ofornirowane i polakierowane do kosza.. bo on ma kilku podwykonawców i tamci robili pewne inne rzeczy i dał komuś innemu, ale każdy potrafi to zrobić. Tylko szkoda, że ten tzw. "każdy stolarz" nie chce nawet słyszeć o zrobieniu takiego stolika nawet dając porównywalne pieniądze jak biorą Ci , którzy robią to od lat.. ale luzik ja mam duży dystans do tego co kupuje :)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Wygląda jak regał na porcelane i wazoniki u mojej babci na wsi, tylko takiego czegoś brakuje :D
cc62cdc924073cd0c04135749590dd96.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Cieszę się, babci się będzie podobał, a razem z Accu sobie posłucha piosenek Foga. :) Następnym razem może zdecyduje się na hiend z Ikea oczywiście w białym "fornirze". Ważne, że mi się podoba, wszystkim audiofilom się nie dogodzi. Życie i jakoś muszę z tym żyć. :) najważniejsze to mieć dystans do życia.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek126 i to jest to! Wżne, że Tobie się podoba. Mi zresztą też.

Nie wiem czy Ciebie pocieszę, czy zmartwię, nie tylko Tobie co widać na innych forach i ile otrzymałem już prywatnych zapytań od ludzi, którzy się zainteresowali stolikami od AF. Ale tak jak napisałem wszystkim audiofilom nie dogodzę. :bober: A tutaj są bardzo wymagający, więc tym bardziej jest to problem. Ale nawet jak babcia się ucieszy to jakiś sukces osiągnąłem.:bober: Ale grunt to mieć dystans do pewnych wpisów.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Tak się tylko droczę. Pisałem już wcześniej, że ważne iż Tobie się podoba :) Sam muszę przyznać, że ten lakier i dbałość o detale robi robotę. Sam bym go nie kupił (jestem fanem Ikea, a takich tam nie ma :( ) , ale widać jaką radość Ci sprawia, a o to przecież chodzi. Pochwal się jak już będzie u Ciebie :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Luzik Kolego, aby wszyscy byli tacy "źli" jak Ty :) to tutaj byłby cud, miód i malina :) Ja naprawdę mam duży dystans do tego co kupuje, czasem śmiać mi się chce, bo....ale jak to na innym forum, kiedyś ktoś napisał .."wiem w jakim kraju żyje i jaka jest w nim średnia zarobków i dlaczego tyle jest frustracji wśród ludzi w stosunku do innych osób... " I tutaj nic nie trzeba dodawać, wszystko ta osoba napisała.
Wiesz jak przez dwa miesiące wydałem 3 letni abonament tidala w MQA na płyty cd, a Ty ciągle słuchasz jak to jest super słuchać muzyki ze streamu, a nikt nie mówi, że to też jest duża ulga dla kieszeni, tylko to jest wygoda itp... to o czym tu mówić.
Ja tutaj mam kilku innych "ulubieńców" moich sprzymierzeńców, bratnie dusze, towarzyszy broni i doradców od serca... Dobrej nocy życzę. :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,ale powiem Ci,że ta posiadłość po prawej,na której mieszkał Dan Bilzerian,to malutka w porównaniu z Twoją :-D
Screenshot-20211215-094015.png
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Te wałki toczone są ze stali, ktoś się pytał z czego one zrobione, ciężar takiego stolika, dwóch chłopa ma co robić, ja bym raczej nie podchodził, aby w całości go przenieść. Stabilnie wszystko na 100% nawet nie drgnie.
Wygląda pięknie i dopicowany na maksa i powiem, Wam, że to takie emocje jak się ma pierwszy raz taki stolik, że mając 38 stopni gorączki, troszkę lepiej się czuje :) To dopiero jak zacznie muzyka brzmieć. :)***

​​​​​​​
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Mój kolega też miał gorączkę - tak myślał, ale po miesiącu pożegnał się z tym światem. Załatwił go Covid 19...
Stolik świetny. Ja też kiedyś kupiłem z tej samej firmy. Potem rozbudowałem na identyczny wzór, nóżki ze stali nierdzewnej wytoczone, blaty czarny granit z takimi świecącymi kruszynami wewnątrz i to dopiero wygląda. Ale ciężar robi wrażenie, a granit dobrze chłodzi końcówki mocy.
 
Do góry