[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A tak będzie wyglądał Accu jak Lolek będzie śmigał na wczasy, a że kilka razy w roku się śmiga to ubranka będzie się zakładało. :)

 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tv, a za tv głośnik centralny na który zrobię odpowiednią podstawę i na czas np koncertów będzie na niej ustawiany. Przy filmach pomimo, że jest za tv to nawet wydaje się być lepiej, bo wyżej teraz stoi niż poprzednio.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak zabawki się prezentują w stoliku AP HEL IIIS, przepraszam, że skrzywione zdjęcie, ale coś widać, chory jestem, więc jest ciężko... Czekam na test z covida:-(

 

ralfik77

Member
Bez reklam
Jak masz możliwość, to weź amantandyne.

Ja sobie kupiłem, na wszelki wypadek, bo już jestem po chorobie ale nigdy nic nie wiadomo, z tymi nowymi wariantami wirusa.
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Ostatniej doby poszło do piachu 775 osób na Covid, z tego ponad 75% to nie zaszczepieni. A lekarze właśnie godzinę temu mówili o tej amantadyne, że to badziew, bodaj w Polsat news...
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zamówiłem mini platformę RA pod listwę, zaliczka wpłacona, 5 tygodni i powinna być gotowa. A i w okolicach marca prawdopodobnie będą podwyżki u Rogoza,
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zamówiłem mini platformę RA pod listwę, zaliczka wpłacona, 5 tygodni i powinna być gotowa. A i w okolicach marca prawdopodobnie będą podwyżki u Rogoza,
 
Do góry