[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Już coraz bliżej do odbioru stoliczka od Audio Philar, blaty pomalowane, fornir położony, teraz trzeba wypolerować, a dzisiaj dostałem zdjęcie wałka, aby zobaczyć jak są pomalowane i jaki jest odcień czerni. Pełen komplet w czerni czeka na blaty.
​​​​​​​
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zawsze tak jest przy zdjęciach jak masz blaty na wysoki połysk, a tym batdziej tam gdzie jest malowany i jest mega oświetlenie w takim pomieszczeniu, a światło niemalże nad blatem, na żywo inaczej to widać, a jeśli się zarysuje taki blat , a który jest na fornirze to jest prościej to poprawić przez stolarza, niż jak blat jest w macie. 1 na 10 osób wybiera świadomie mat, a reszta czyni to z powodu $ bo taki stolik jest dużo tańszy. A mimo to większość osób robi w połysku, choć ja nie dlatego taki blat zamówiłem. Taki chciałem...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Spoko, i tak po miesiacu bedziesz mial tyle kurzu na nim ze nie bedzie sie swiecil :) Tak samo Celany przestaly mi sie swiecic, xD Tez lakier Piano w polysku.

Jestem ciekaw tego stolika.
zapewne nie moje klimaty, za bardzo nie lubie "drewna" ale napewno bedzie ciekawie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Te Celany sa w lakierze, czy tylko błyszczą i udają lakier (?), jeżeli w lakierze, to spryskaj Pronto i delikatnie wetrzyj, tak aby nie zrobić rys. Niebo a ziemia będzie z kurzem. Ja swoje Opusy który były w lakierze, tak raz na kwartał traktowałem i praktycznie zero kurzu, a jak był to strusim piórkiem ; ) machnąć i będą błyszczeć jak psu jajca.
Pisałem o tym kiedyś, u mnie przez lata można było się przeglądać w kolumnach.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Spoko, i tak po miesiacu bedziesz mial tyle kurzu na nim ze nie bedzie sie swiecil :) Tak samo Celany przestaly mi sie swiecic, xD Tez lakier Piano w polysku.

Jestem ciekaw tego stolika.
zapewne nie moje klimaty, za bardzo nie lubie "drewna" ale napewno bedzie ciekawie.
Ja raz na tydzień/dwa sprzątam :bober.
Ale Armanig dobrze prawi są preparaty i naprawdę działają to nie łudu :) naprawdę pomagają, inaczej np ja z takimi kolumnami jak ja mam to bym nic nie robił tylko je wycierał, a powierzchni dużo, ale tak są zrobione, że bardzo mało się palcują, a jak coś to w komplecie dali preparat do takich rzeczy, choć mam dodatkowo oryginalne futerały, więc jak wyjeżdzamy na kilka dni to je zakładam. Na elektronikę też zrobiłem, więc po wyjazdach będzie mniej sprzątania. :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo zobacz jak ten sam fornir na wysoki połysk wygląda przy innym świetle i jak zdjęcie może wprowadzać w błąd jak jest wykonane przy mega świetle, a jak wygląda, kiedy światła jest zdecydowanie mniej. A ten sam fornir. :|
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ladny fornir. Taka mieszanka klasycznego drewna z nowoczesnym stylem :) Ale ogolnie nie moje klimaty.
Ja tam wole tandetne swiecace ledami szafki i półki :)

Jakbys wszedl do mojego domu zlapalbys sie za glowe... Praktycznie zero mebli oprócz kanapy naroznej, stolika i TV. Nie mam szaf. A wszystkie meble kolorystyka to Bialo - Czarne xD W jadalni sam stol i krzesla nic wiecej, oczywiscie w kolorze czarnyn i bialym. No i kuchnia tez czarno biala. Mam jeszcze drzwi do pokoi - tez czarne. No i schody czarne, z czarnymi barierkami xD. Na suficie belki czarne a reszta scian biala.
Wszystko jak w jakiejś czarno bialej kreskowce :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Każdy lubi po swojemu i ja to szanuje, a np osobiście nie lubię czarnego jak i białego, nawet elektronika mi przeszkadza w czarnym kolorze :)Podobnie nie dałbym rady mieć również czarnych lub białych kolumn, ale dlatego Świat jest piękny, bo każdy ma swoje preferencje jak i upodobania. I trzeba umieć to szanować, a nie negować, czy już niewspomnę o wyśmiewaniu się z czyjegoś gustu. To dopiero jest żenada i płytkość takich osób.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ladny fornir. Taka mieszanka klasycznego drewna z nowoczesnym stylem :) Ale ogolnie nie moje klimaty.
Ja tam wole tandetne swiecace ledami szafki i półki :)

Jakbys wszedl do mojego domu zlapalbys sie za glowe... Praktycznie zero mebli oprócz kanapy naroznej, stolika i TV. Nie mam szaf. A wszystkie meble kolorystyka to Bialo - Czarne xD W jadalni sam stol i krzesla nic wiecej, oczywiscie w kolorze czarnyn i bialym. No i kuchnia tez czarno biala. Mam jeszcze drzwi do pokoi - tez czarne. No i schody czarne, z czarnymi barierkami xD. Na suficie belki czarne a reszta scian biala.
Wszystko jak w jakiejś czarno bialej kreskowce :)
Prawie jak byś opisał mój dom. Tylko czarne trzeba zamienić na antracyt :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Prawie jak byś opisał mój dom. Tylko czarne trzeba zamienić na antracyt :D


Eee tam,co prawda nie mieszkam w Wersalu,ale też jest zayebiście :-D

6c5238d6813c9ab169919f8b09535243,800,450,1,0.jpg
 
Do góry