[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

Henry

Active member
Bez reklam
Lolek, kolumny fajne i najważniejsze, że w takim wykończeniu ci pasują.

Widzę, że sprawdzasz różne kable, dlaczego nic z naszych rodzimych manufaktur nie bierzesz?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie, spalinowka :)
Zgaduj dalej xD

Nie wiem, ale fajnie wygląda.....
Lolek, kolumny fajne i najważniejsze, że w takim wykończeniu ci pasują.

Widzę, że sprawdzasz różne kable, dlaczego nic z naszych rodzimych manufaktur nie bierzesz?

Henry miałem i nasze rodzime np Enerry, ale AQ jak dla mnie z tą elektroniką, którą ja słuchałem wypadały lepiej. Natomiast co do np IC sprawdzałem też albedo, ale w tym przypadku Siltech czy TQ też lepiej mi się podobały.
Natomiast głośnikowe mam swoich faworytów, które mi pasują... ale listwę mam Gigawatta PF2 evo :)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Natomiast głośnikowe mam swoich faworytów, które mi pasują... ale listwę mam Gigawatta PF2 evo :)
A Equlibrium, LaBoga?
Zwłaszcza ta druga firma ma ciekawą i szeroką ofertę. Założyciel robił piece i okablowanie dla najlepszych, teraz jego godnie kontynuuje rodzinne tradycje.
Taka ciekawostka, że stworzyli kabel np. dla Tommego Emmanuela.
Są chyba bardziej znani i cenieni na świecie, niż u nas w PL.

Z "niepolskich" do dzisiaj jest pod wrażeniem zavfino, zresztą ich zasilający nabyłem, a głośnikowe kiedyś od nich kupię.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I to auto, ktore zainspirowane zostalo eksluzywnymi jachtami / lodziami. Lolek, tym bardziej dla ciebie xD Pasuje i do glosnikow i do twojego hobby.
Żeglarstwo fajne hobby, kosxtuje swoje, ale radość okrutna...

A Equlibrium, LaBoga?
Zwłaszcza ta druga firma ma ciekawą i szeroką ofertę. Założyciel robił piece i okablowanie dla najlepszych, teraz jego godnie kontynuuje rodzinne tradycje.
Taka ciekawostka, że stworzyli kabel np. dla Tommego Emmanuela.
Są chyba bardziej znani i cenieni na świecie, niż u nas w PL.

Z "niepolskich" do dzisiaj jest pod wrażeniem zavfino, zresztą ich zasilający nabyłem, a głośnikowe kiedyś od nich kupię.

Zafino już dobre ponad rok temu poznałem, głośnikowy jest słabiutki, ale zasilające jak najbardziej. Ja na te kable mówię, że to są kable dla niedowiarków kablarskich, kabel zasilający od Zafino ten tańszy bodajże coś około 1tyś.kosztuje, a wart grzechu, a jak ktoś nie słyszy różnicy to już i Bóg nie pomoże. Osobiście znam dwóch co do tego kabla się przekonało, a którzy twierdzili, że to nie ma prawa być różnicy po wpięciu KZ. I się przekonali, słuchając, a potem kupując ten kabelek.
Ja już całe zasilanie mam, no chyba żeby to jrszcze jeden będzie potrzebny, pożyjemy, zobaczymy.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Zafino już dobre ponad rok temu poznałem, głośnikowy jest słabiutki, ale zasilające jak najbardziej
Zależy jaki model głośnikowych był podłączony, w ofercie mają poniżej 2 tyś i za 12 tyś.
Zasilający mam z serii Legion i bije na głowę dużo droższe, IC mam Arcana i też oceniam jako jeden z lepszych, którymi spinałem swój sprzęt.

Gdybym natomiast miał droższe skrzynki i elektronikę, to szedłbym w DL.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zależy jaki model głośnikowych był podłączony, w ofercie mają poniżej 2 tyś i za 12 tyś.
Zasilający mam z serii Legion i bije na głowę dużo droższe, IC mam Arcana i też oceniam jako jeden z lepszych, którymi spinałem swój sprzęt.

Gdybym natomiast miał droższe skrzynki i elektronikę, to szedłbym w DL.

Tego drogiego zasilającego nie miałem, za to ten tańszy tak jak napisałem wart grzechu i Ci co nie dowierzają kablom zasilającym powinni koniecznie sobie go wypożyczyć. Chociaż niektórzy z zasady i tak podważą, bo tak prościej....

Gratulacje Lolek
Prezentują się rewelacyjnie .Pzdr

Dzięki :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Fajniutkie zabawki widać solidność niemiecką.. a myślałem, że Niemcy to tylko auta fajne robią :), których jestem fanem, tym fajniej się zdziwić..



 
Do góry