[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zabawy ciąg dalszy, co prawda miałem zacząć od 2150, ale ważne, ze jest 2450, bo obawiałem się , że może być problem, bo nie było na miejscu.. ale się udało..:) i coraz trudniej... :)



 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz to na razie jeszcze za wcześnie mówić, bo PRE jest nówka i niestety musi troszkę pograć, ale już wczoraj po powiedzmy 8 godzinach grania, dźwięk się otwierał i kolumny to odczuwały w sposób odczuwalny w całym zakresie pasma. Też muszę się dzisiaj pobawić "gajnami" zarówno w PRE jak i w KM i dojść do tego co jest mi najbliższe sercu, że tak powiem. Miał być najpierw 2150 niższy model, ale stało się odwrotnie, nie ma co marudzić, tylko słuchać, zapisywać sobie odczucia i delektować się tym co będę słyszał. A potem posłuchać niższego modelu, bo cenowo to różnica jest spora, lekko mówiąc i porównać to wszystko z 800a, czy już nie wspomnę z 480e. Bo z Accu to już wszystko będzie....A po ŚW czas na zabawki z USA...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo trzeba Krzychu pamięć, że to lepsze nie zawsze jest tym lepszym, czego szukamy, albo oczekujemy od np. elektroniki połączonej z pewnymi kablami jak i z konkretnymi kolumnami.
Ale powolutku na spokojnie, mi tam się nie śpieszy...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Do wybrania sprzętu to jeszcze troszkę Wisły upłynie, trzeba na spokojnie i z chłodną głową wszystko sobie posprawdzać, posłuchać i podjąć stosowną decyzję.
Natomiast co do Pana ze zdjęcia to lubimy obaj tego Pana i to bez względu w jakim języku śpiewa, bo jak wiadomo w trzech na pewno śpiewa :) a mój sąsiad mówi, ze jakby miał taki głos to wtedy same by mu kobiety wpadały do łóżka jak temu artyście, a tak to z jedną się kładzie od 20 lat.. :)

Kolego VVV - muzyka na pewno będzie w innym brzmieniu :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzielonkę zabrali i przywieźli raz jeszcze 800kę i porównamy z konkretnymi płytami i utworami na nimi w stosunku do dzielonki.. które to odczucia sobie pozapisywałem.. Tydzień znowu zabawy ...
A przy okazji przetestowałem podkładki pod Sonusy i postanowiłem kupić

 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz, sam fakt, ze jeszcze raz słucham to już daje do myślenia :) Ja nie mogę sobie wytłumaczyć, ze tak grają A klasowe integry.. :)

a teraz coś na rozluźnienie. bo niektórzy maja gorzej od nas..


 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Dobrze wygrzane... xd
Oczywiście współczuję właścicielowi i oby jak najmniej takich obrazków.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szkoda, bo mając takie kolumny to dla takiej osoby muzyka była czymś ważnym...życie czasem jest okrutne...
 

marstef

Member
Bez reklam
Tylko pytanie jeszcze czy Tidala masz HIFI czy masz MQA i czy masz odtwarzacz i DAC-a ktory to ogarnia.


Co do MQA, poniżej macie kilka faktów. Przyznam szczerze, że specjalnie mnie to nie zdziwiło :) Dostawcy streamingu szukają kasy, a każda nowość to spore zyski...


Wasze AV mogą zareagować nerwowo, ale spokojnie, to false positive :)


https://audiophilestyle.com/ca/reviews/mqa-a-review-of-controversies-concerns-and-cautions-r701/
Zasiać ferment część I: A może po prostu błądzimy? | HD-Opinie.pl
Zasiać ferment część II: biznes, jak zwykle | HD-Opinie.pl
 
Ostatnia edycja:
Do góry