[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzięki, na razie to nawet nie słucham, leci muzyka taneczna to co puszczam na imprezach, sam siedzę na piętrze, niech choć troszkę przetworniki się poruszają, ale za jakieś dwie godzinki już coś włączę ze swojego repertuaru, aczkolwiek to i tak duzo, duzo za wcześnie.. ale trzeba się napić 12 letnie "łyski", które na tę okazję było trzymane, a naprawdę jest dobre, bo jak kilka lat temu pewną inną rzecz kupiłem to również to samo było pite .. sąsiad za 2 godzinki przychodzi to sobie siorbniemy i do 12 posiedzimy..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze kilka zabawek będzie plus jeszcze coś bym sprawdził co raczej ciężko by było zdobyć od ręki na test, ale zobaczymy...
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Gratki Lolek, i cierpliwy jesteś, ja bym wytrzymał góra godzinkę a potem jazda z płytami .
No i daj juz zdjęcie całej kolumny bo widzę tylko kawałek tego pięknego drewna
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego cierpliwość popłaca, 😃sąsiad przyszedł, powiedział, żebym wybił sobie z głowy, że będzie czekał do jutra :) efekt tego taki, że poszedł po 3 swoje swoje płyty i powiedział żebym sobie zarezerwował czas do drugiej w nocy, bo wcześniej nie ma zamiaru wychodzić. 😃A odsłuchaliśmy tylko kilka utworów z filmu narodziny gwiazdy. Świetne kawałki i boski głos...
Dzięki Kolego.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Gratki Lolek, i cierpliwy jesteś, ja bym wytrzymał góra godzinkę a potem jazda z płytami .
No i daj juz zdjęcie całej kolumny bo widzę tylko kawałek tego pięknego drewna

W necie jest wiele ładniejszych zdjęć niż ja to bym zrobił :) i w zależności od nasłonecznienia drewna na kolumnie widać odcienie drzewa orzechowego.... to pierwsze i trzecie najbardziej kontrastuje.. jak wygląda, kiedy jest jaśniej w stosunku dętego , kiedy jest zdecydowanie ciemniej.. :) tutaj dla przykładu trzy foty..


 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mimo, że nie moja bajka kolorystyczna, to same w sobie wyglądają zacnie.
To jak teraz będzie z KD?

Ps. Bocelli będzie zadowolony : )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mimo, że nie moja bajka kolorystyczna, to same w sobie wyglądają zacnie.
To jak teraz będzie z KD?

Ps. Bocelli będzie zadowolony : )

Mam nadzieję, że będzie zadowolony i nie tylko ten Mistrz..:bober:
Kino pewnie będzie, jeszcze nie do końca wiem w jakiej formie, bo to w zależności od elektroniki, ale będzie, pomimo innego podejścia do tego aspektu.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
I tak cale szczescie ze kupiles cos ladnego a nie jakies gargulce z przetwornikami zamontowanymi w kredensie po babci.

To kiedy wpadac na odsluchy :) <zarty>
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Noooo Bajka wygląd ������

Mi też się podoba , żeby nie powiedzieć inaczej.. brąz też jest ok, ale wiadomo każdy ma swój gust, osobiście wolę czerwień :) A wszystko zaczęło się , to znaczy pomysł na serię tych kolumn od tej ekskluzywnej łódki, które można zobaczyć we Włoszech jak się jest na wczasach w tym Państwie, a w szczególności jak się jest w Wenecji.

[Lamborghini-Riva-big.jpg](https://postimg.cc/PLNqR78S)

Lolek gratuluję. Ciekawie jak ten Gryphon wypadnie w porównaniu do Accu. Coś czuje , że może fajnie grać z SF.

Dzięki. To inne urządzenia pod każdym względem zaczynając od wyglądu, wagi, wielkości, barwy dźwięku, a skończywszy na aspekcie cenowym.. :)
 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
Powiem, wam, że kiedyś nie zwracałem uwagi na te drewniane połyski.
Ale teraz coraz bardziej zaczynają mi się podobać.
Chyba się starzeję ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To kwestia tego co się lubi i czasem jest tak , że ze zbiegiem czasu zaczynamy różnych rzeczy poszukiwać i co innego zaczyna mu się podobać. A czasem również jest i tak, że podoba nam się coś, ale nie negujemy czegoś innego, czyli w tym przypadku czegoś w macie.. Podobnie jest ze stolikami audio, jedni wolą w macie kupić, bo taki maja gust, a dodatkowo jest taniej, a inni wolą na wysoki połysk, pomimo, że więcej zapłacą.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Mi też się podoba , żeby nie powiedzieć inaczej.. brąz też jest ok, ale wiadomo każdy ma swój gust, osobiście wolę czerwień :) A wszystko zaczęło się , to znaczy pomysł na serię tych kolumn od tej ekskluzywnej łódki, które można zobaczyć we Włoszech jak się jest na wczasach w tym Państwie, a w szczególności jak się jest w Wenecji.

[Lamborghini-Riva-big.jpg](https://postimg.cc/PLNqR78S)

-)

To musisz isc za strzalem i jeszcze autko wymienic na model z seri RIVA :) Pieknie wygladaja, jak nie ta marka

 
Do góry