[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja jak usłyszałem na Accu - Adele, Celine Dion, Sarah Brightman, Andrea Bocelli i wielu wielu innych wykonawców z odpowiednim głosem to dla mnie jest to jak złoty medal na olimpiadzie i to rekordem świata.... strasznie mi się podoba to jak te wzmacniacze pod względem barwy grają i jak głos przekazują.. nie wspominając o dynamice.. jak i o tym jak one są perfekcyjnie wykonane.. głupia klapka z taką subtelnością się otwiera, że ma się ochotę kilka razy ją zamknąć i otworzyć :) Do tego jak człowiek włączy sobie np dżem z orkiestrą symfoniczną to jesteś w stanie całą masę instrumentów rozróżnić jak w danym momencie gra.. nie wiesz jak one się nazywają ale słyszysz każdy z tych instrumentów i to nawet przy odpowiednim volume.. :)

Mi gorzej by było się przyzwyczaić do wyglądu "Maka" ale tez klocki na poziomie odpowiednim .. :)
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Lolek i co z tego jak byle kabel albo Stasiek z trafo moze popsuc brzmienie ;).
Swoja droga widac, ze ludzie nadal kochaja klasyczna stylistyke. Stary dobry old school.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jedni kochają, a inni nie - kwestia gustu.. :) - tyle że tych co lubią jest naprawdę dużo osób.. bo jak ktoś wydaje na 8-10 letnie Accu 8-10 tys to naprawdę musza czuć to co pokazują te klocki..ale są i tacy jak nasz Kolega którzy uważają że nie muszą patrzeć na Accu - wystarczy że słuchają na tych klockach muzyki.. :) to pokazuje jaki potencjał mają te urządzenia..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rozmawiałem dzisiaj z dystrybutorem kabli Siltech, a oni są również dla Accu i dzisiaj się dowiedziałem ze kupując pierwszy raz coś od Accu ma się dożywotnią gwarancję na sprzęt.. wzmaki, KM itp..dla klienta, który właśnie kupi pierwszy raz ich sprzęt i będzie z nim ma się rozumieć cały czas... przy cd na napęd i na laser jest 2 lata, a na wszystko inne jak coś by się stało z cd również jest gwarancja dożywotnia..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No to piękne podejście.
Ciekawe czemu cwaniaczki na optykę nie dadzą dożywotniej gwarancji .

Rafał to nie kwestia cwaniactwa to jest "materiał eksploatacyjny" że tak powiem i dlatego myślę, że na te dwie części nie dają.. to tak jak np kupujesz nowy samochód i jest możliwość wykupienia dodatkowej gwarancji na kolejny 3 rok lub do 5 lat i tam tez są rożne rzeczy które nie wchodzą w gwarancję ale pomimo tego i tak warto kupić bo rożnie może być.. tak samo jest w KIA czy "Hiundaju" gwarancja niby na 5 czy 7 lat ale nie na wszystko.. A w przypadku cd również inne rzeczy się potrafią popsuć i to jest dożywotnio.. i to jest fajne.. choć chciałby się na wszystko:) ale i ten krok uważam za dobry..A najważniejsze dla mnie to że na wzmaki, KM, przedwzmacniacze itp sprzęty dają dożywotnio bez względu co się w nich stanie, chyba że sami się do tego przyłożymy :) a nieszczęścia chodzą... A jak te zabawki kosztują powiedzmy od 20 tys do kosmicznych kwot to fajna sprawa.. oby inni poszli tą drogą.. bo to nie jedyna firma, która ma drogie zabawki..
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ku ścisłości, nie ma się co napalać, Dożywotnia gwarancja oznacza gwarancję do momentu kiedy przestaje być produkowany dany model i zastępowany jest innym, czyli z reguły i tak 1-5 lat max, a nie 50 lat :D
Przy cenach Accu, to tak jakby już pakiet dodatkowej 5 letniej gwarancji był w cenie ;)
 

Drunk

New member
Bez reklam
Wiadomo, że w biznesie filantropii się nie uprawia. To tak samo jak np. jest ubezpieczenie od żywiołów ale nie obejmuje pożaru i powodzi :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jest potwierdzenie, że nie ma znaczenia czy ten klocek, który się ma wyszedł już z produkcji czy też nie.. ważne jest żeby był kupiony pierwszy raz przez osobę, która zaczęła zabawę /przygodę z firmą Accu i wtedy taka osoba ma dożywotnio gwarancję na ten konkretny sprzęt...
Ale nawet jakby była taka gwarancja powiedzmy na 5 lat to już byłoby fajnie... a jak jest dożywotnio to tym lepiej .. a tym bardziej że za to się nic nie dopłaca - jest to w tej cenie co kosztuje dana elektronika..
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Lolek a spójrz co ja mam na sprzedaż Advance, ogłoszenie jest na giełdzie może mu podejdzie :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Spytam się ale jemu konkretnie chodzi o zestaw, który wkleiłem.. ale popytam się może ktoś ze znajomych byłby zainteresowany ... patrząc na ceny to śmiech na sali że to tak mało kosztuje///:) a Ty jak oceniasz te klocki np porównując do Denona, Marantza itp?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Szczerze to słuchałem ich bardzo krótko i to w perfekcyjnie zaadoptowanym pokoju z kolumnami Vardensteen 3, grało to naprawdę tłusto ale nie pokusze się o porównanie.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Mam głośnikowe, ale na RCA mam już plan więc pewnie będą też.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Albedo fajne kabelki (Twojego modelu nie miałem okazji słuchać) ale słuchałem Monolith i chce posłuchać solidów) :) jestem pod dużym wrażeniem jak są wykonane kable i jak one grają .miałem okazję rozmawiać z Prezesem jak i założycielem firmy Albedo - również duże wywarł na mnie wrażenie Pan Grzegorz- jego pasja, wiedza na temat kabli i technologii robienia kabli.. coś niesamowitego jak się słucha takich ludzi.. zresztą jak ktoś nie wierzy proszę zobaczyć jak wygląda kabel RCA solid Made in Poland ..

uploading picturescertificity.com

Nie mamy czego się wstydzić.. aby podpasowal pod dany system ..
 
Do góry