[Nasze Zestawy AV] Moja ewolucja AV od 2015r

Ataszek

Active member
Bez reklam
Co tu pisać.. BOMBA ;)
Patrząc od czego zaczynałeś, to można powiedzieć, że to rewolucja ;)

Dzięki Heniu ! Aż wstyd patrzeć co było na początku ale początki są zawsze trudne :lol:

Super, traz tylko słuchać i delektować się muzą. Posłuchaj sobie z nimi integry Gato o której rozmawialiśmy.

Lolek docelowo jak wiesz będzie albo spowrotem DIA-250S lub klasa A/B czyli AMP-150 - czas pokaże ;)
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Gratulacje, teraz tylko słuchać i cieszyć się dźwiękiem...:) biały rządzi...:)

Dzięki ;) - kolor to już kwestia gustu - mi biały bardzo odpowiada :eek:k:

No zacny sprzęt i ładnie się zgrał wizualnie- jeszcze tylne rozpraszacze pomaluj na bialo i na ten rok koniec zmian :)

Don chyba tyły zostaną takie jakie są - jakiś akcent innego koloru się przyda żeby za biało nie było ;)
Jeszcze zmiana wzmaka i koniec poszukiwań na dłuższy czas :smile:
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Miałem przez ostatnie pół roku 😉 .
I jak ? Pzdr

Bardzo fajnie brzmiący wzmacniacz....grający lekko po cieplejszej stronie (tak jak jego brat Electrocompaniet).
Dźwięki takie bardziej aksamitne , wygładzone żadnej ostrości...można słuchać godzinami.
Jak ty go oceniasz ? Ja dopiero się oswajam.
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Tak jak piszesz 😉 naprawdę przyzwoite granie , u mnie nawet to grało z moimi kolumnami , u kolegi z Chario delphinus takie lekko ciepłe kluchy. Na początku przeszkadzało mi coś w górnej średnicy oo przesiadce z Atolla ale się przyzwyczaiłem . Pzdr
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Chario grają ciepło i nie każdemu taki układ będzie pasował - za słodko. U mnie Gato lekko ciemniejsze są więc się zgrywa fajnie.
Wzmak potrzebuje 20-30min. na rozgrzanie ale to co oddaje jest super :eek:k:
 
Do góry