[Nasze Zestawy AV] Mój zestaw RTV !!!

syneq

New member
Miałem takie same jak bawiłem się w car audio moje były ciemno niebieskie to raczej są oryginały no chyba że sprzedali mi w sklepie podróbki :)
 

syneq

New member
System był zrobiony na jakość a nie na bum bum więc nie kupowałem u was Głośniki Dls wzmacniacz Genesis głośnik basowy do uzupełnienia pasma JL audio to chyba nie muszę pisać gdzie kupowalem☺wszystko to mam plus pięcio kanałowy audison spakowane w kartonie i czeka to na tzw projekt car .

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 

samfisher74

New member
A powiecie mi co to jest za format? Do amplitunera mam podłączoną konsole xbox one, po kablu hdmi. Jak zapodaje grę, np. fifa 15 to na wyświetlaczu tunera nie pojawia się napis "dolby digital" tylko Multi-channel PCM, dżwiek jest w porządku ale dlaczego mam ten napis ?
 

katka10

New member
Masz juz CEntrala jakiś czas, a jak ocenisz jego wkład w dzwiek? wart jest swoich pieniędzy w porównaniu do innych? Czy nie słuchałeś alternatywy innych firm??..
Myslałem że cena będzie jeszcze niższa ale nie, lub uda mi się wyrwać używkę ale niestety BX center jak na lekarstwo... BR są bardziej dostępne.


Ps. Masz pełną skrzynkę.
 

samfisher74

New member
Masz juz CEntrala jakiś czas, a jak ocenisz jego wkład w dzwiek? wart jest swoich pieniędzy w porównaniu do innych? Czy nie słuchałeś alternatywy innych firm??..
Myslałem że cena będzie jeszcze niższa ale nie, lub uda mi się wyrwać używkę ale niestety BX center jak na lekarstwo... BR są bardziej dostępne.


Ps. Masz pełną skrzynkę.[/QUOTE
Po zakupie BX centre jest bardzo duża różnica, wcześniej miałem taki najtańszy central Tonsil. Prawdę mówiąc zmiana jest 100% na plus, nie jestem audiofilem ale zauważyłem jedną istotna zmianę, pojawiły się dźwięki których wcześniej po prostu nie było. A przy słuchaniu muzyki, o wiele więcej tonów wysokich. Poszukaj bo naprawdę warto
 

samfisher74

New member
Mój amplituner podobno ma Pass-Through, jak z tego korzystać. Teraz za każdym razem oglądam tv, na włączonym amplitunerze. Ale czasami bym chciał oglądać i słuchać tv na jego głośnikach. Nie potrafię znaleźć żadnych ustawień na ampli dotyczących pass through
 

katka10

New member
Co sie stało kolego że chcesz zamienić MA BX2 na podlogowe? zmiana koncepcji? Nie lepiej dać je na tył u kupić BX5 na front?
 

samfisher74

New member
Ogólnie, wszystko mi pasuje w Bx2, ale chciałbym usłyszeć jak zagrają kolumny podlogowe, nie mam oczywiście ciśnienia, nic na sile. Jak nic ciekawego, nie spotkam to na razie zostane przy Bx2. Ot, taka ludzka ciekawość
 

samfisher74

New member
Pytanie do posiadaczy HK 161, czy amplituner pokazuje wam w jakim formacie jest dżwiek. Ja mam podpięty do amplitunera dekoder tv (po kablu hdmi) czyli sygnał dżwiek i obraz "idą" do amplituner a dopiero z niego do tv, i teraz problem: obojętnie jaki by nie był sygnał dżwiękowy DD , stereo a wyświetlaczu amplitunera jest tylko napis Harman NSP, i tylko na 1-2 sekundy po przełączeniu kanału pojawia się taka informacja : 2/0/.0 48 . Czy tez tak macie ?
 

samfisher74

New member
Na razie do zestawu zakupiłem kolumny surround Harman Kardon SAT-TS7 z uchwytami ściennymi już sa zamontowane, ładnie wyglądają w sobotę ciągne kable i posłucham jak to zagra. Postanowiłem również nie sprzedawać BX-ów , miałem kilka propozycji i na zamianę i na sprzedaż ale żadna mnie nie satysfakcjonowała i wszystko zostaje po staremu
 

samfisher74

New member
Dawno nie pisałem, kolumny zamontowałem , wyglądają fajnie . A co do dżwieku jak gram na xbox w WOT jest super , tak jak powinno być w 5.1 nie mam zadnych zastrzeżeń. Nie mam żadnego filmu na dvd/bluray tak że nie wiem jak zagrają filmy z płytki. Ale mam też jeden problem, jak oglądam film z tv np. na TVN wczoraj "shrek" wszystko jest super jak est akcja i dialogi, sprzęt działa swietnie. Natomiast jak jest cisza w filmie i nic się nie dzieje to ze wszystkich głośników dobiega szum, znika on od razu jak pojawia się jakas akcja czy dialog w filmie . Czy ktoś tak miał ? i czy mogę cos z tym zrobić ?
Zdjęcia zapodam później .
 
Do góry