[Nasze Zestawy AV] Mój zestaw RTV !!!

samfisher74

New member
WP_20160423_11_24_19_Pro.jpg
Zdjęcie robione telefonem , ale tak to wygląda. Kable wpuściłem w ściane ( czy ktoś z was ciął tarczą diamentową beton :) ) musiałem później położyć gładż na całą sciane z przy okazji pod wpływem małżonki przemalowałem pokój na biało. Korzystając z ogólnego buredelu w pokoju pozrywałem listwy maskujące kable i przeniosłem suba , stoi teraz koło szafki rtv frontem do oglądających , później dodam zdjęcie.
 
Ostatnia edycja:

ikar1975

Active member
Bez reklam
Zawsze wstawiam kanały trochę je modyfikuje ale dzięki za radę , a głębokość taka bo to miejsce chciałem płyta gk przykryć.A poza tym idzie tam kilka przewodow ,glosnikowy,sieciowy,optyczny,i3 hdmi dosc szerokie w oplocie parcianym.Pzdr
 
Ostatnia edycja:

samfisher74

New member
Nie spodziewałem się aż takiej ilości pyłu w powietrzu, jak bym nie był u siebie to bym do drzwi nie trafił . Ale już po wszystkim, było minęło mam nauczke na przyszłość.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Odkurzacz chociaż miałeś?? Stary ja wierce na kołka 6 i daje odkurzacz bo zaraz syf pył kurz a to wszystko włazi w sprzęt. Po 3 sek widząc co sie dzieje, powinieneś zaprzestać :p
 

Drunk

New member
Bez reklam
Odkurzacz chociaż miałeś?? Stary ja wierce na kołka 6 i daje odkurzacz bo zaraz syf pył kurz a to wszystko włazi w sprzęt. Po 3 sek widząc co sie dzieje, powinieneś zaprzestać :p
Dokładnie. Przed odpaleniem szlifierki powinny być gołe ściany, a okna i drzwi zafoliowane, bo inaczej będzie więcej roboty ze sprzątaniem niż wynoszeniem gratów przed. Wolę nie wiedzieć jak musiało wyglądać w umeblowanym pomieszczeniu po robocie, mając świadomość jak u mnie w pustostanie wyglądało i jak ja sam wyglądałem. Odkurzacz też dobrze mieć drugi specjalnie do tego typu czynności.
 

samfisher74

New member
W końcu nastały u mnie spore zmiany, doszedłem do wniosku że likwiduję KD i idę w stereo. Przez rok czasu nie obejrzałem ani jednego filmu bluray i dvd , sprzęt w 90 % był wykorzystany do słuchania muzyki, a pozostałe 10% xbox one. Cały sprzęt poszedł do żyda, i postanowiłem kupić ampli stereo. Nie wiem jaka będzie róznica w dźwięku, bo dopiero jutro odbieram nowe zabawki. A zmiany są następujące ampli KD H/K avr 161 zamieniłem na ampli Onkyo tx8150, a kolumny MA bx2 zamieniłem na MA bronze 2, centralnego już oczywiście nie ma, ze starego zestawu został mi sub. Jestem ciekawy jak to jutro zagra, slinka cieknie
 
Do góry