[Nasze Zestawy AV] Mój zestaw RTV !!!

samfisher74

New member
Central już zamontowany , miałem za mały uchwyt do kolumny i po wizycie w Castoramie wykombinowałem dwa uchwyty ścienne pod półkę do tego 6 kołków "6" i cały koszt uchwytu na głośnik to 11 zł i 15 min. pracy , trzyma się bardzo stabilnie i prawie nie widać elementów montażowych , kable już pociągnięte, tak to się teraz prezentuje :
 

Attachments

  • IMG_0197.jpg
    IMG_0197.jpg
    517,2 KB · Wyś: 48
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Bardzo ładnie i elegancko się teraz zestawik prezentuję. Właśnie tego centrala brakowało...;-) EEeee a gdzie jest sub? Myślałeś może nad granitami pod standy od kolumn?
 

samfisher74

New member
Bardzo ładnie i elegancko się teraz zestawik prezentuję. Właśnie tego centrala brakowało...;-) EEeee a gdzie jest sub? Myślałeś może nad granitami pod standy od kolumn?
Sub stoi na tej samej ścianie co sprzęt , na lewo od tv w rogu pokoju jest oddalony od głośnika centralnego około 3,5 m . Nad granitami już mysle , bo cały czas chcę coś tu ulepszać , szukam w zakładach kamieniarskich czarnego granitu o grubości 3-5 cm . Właściwie to już mysle co dokupię w następnej kolejności
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Masz z kwiatkami taki sam problem jak i ja. Z tym, że ja jednego skurczybyka mam pod ekranem i strasznie on mnie denerwuję ponieważ na czubku rośnie co jakiś czas nowa miniaturkowa palemka, która wchodzi mi w światło ekranu więc ją sobie co jakiś czas nożyczkami przycinam..... ciach i po sprawie...;-)
Żona co jakiś czas smuci się bo zauważyła, że ten kwiatek coś ostatnio nie rośnie a już powinien puszczać listki, no ja przytakuję tak tak pewnie musi stać w innym miejscu...;-)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ale tak z grubiej rury od razu, moja by się od razu domyśliła ...;-) Zostawmy kwiatki w spokoju, lepiej pokaż suba bo go nie widać..;-)
 

samfisher74

New member
W taki miejscu stoi sub , są z tego dwie korzyśći: I. chyba najlepiej brzmi , próbowałem w innych miejscach ale tu jest najlepiej i II. Nie jest ładny i jak otworze drzwi to go nie widać tylko słychać
 

Attachments

  • IMG_0199.jpg
    IMG_0199.jpg
    558,7 KB · Wyś: 61

samfisher74

New member
Ładnie się prezentuje, gratulacje :)
Ale ja bym tam wstawił podłogówki ;) a monitory na tył :D
Przypominam że to jest blok , sąsiadów lubie, policja dojeżdża do mnie z komendy w 15 min. przy kolumnach podłogowych i moim temperamencie i w dodatku lubimy z żonką poimprezować w weekendy ze znajomymi , wizyty policji były by bardzo regularne . Mysle że przynajmniej 2-3 razy w miesiącu ... nie wykluczam jednak takiej opcji :grin:
 
Do góry