[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Bipo

Active member
Bez reklam
Niestety nie ma go w 4k, a na blu Ray jest regionalizacja więc nie mam jak go obejrzeć...:-( Mai wai.Szkoda bo widzę że fajnie zrobiony...
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Albo ja też rozwinę swoje pytanie, gdzie patrzyłeś że znalazłeś ten film tylko w regionie A?

Dwa dlaczego nie zrobisz JB w swoim oppo skoro od jakiegoś roku jest dostępny za darmo, problem regionalizacji znika.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Zwykłe wgrane softu.
Film jest w de pod inną nazwą jest nawet pakiet dwóch gdzie jest on gratisem
https://www.blu-ray.com/movies/Rampant-and-Prisoners-of-War-Blu-ray/258484/

https://www.blu-ray.com/movies/Prisoners-of-War-Blu-ray/39421/

Koreańskie wydanie musi być petarda bo ma ścieżkę truehd
https://www.blu-ray.com/movies/My-Way-Blu-ray/60826/ dostępne na ebay.

https://www.avforums.com/threads/free-oppo-and-clones-jailbreak.2332399/
Na forum filmozercach masz opis jak i video z wgrywania.
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Czerwcowe zakupy dotarły już wszystkie:
Przesyłka, która szła prawie miesiąc ale w końcu dotarła. Filmy które bardzo chciałem mieć w swojej kolekcji. Czekałem na fajną okazję, aż w końcu się doczekałem..:)


Liga sprawiedliwości wg.Zack Snyder's
Film, który zauroczył mnie historią opowiedzianą przez innego reżysera. Jest to pierwszy i jedyny tytuł, którego mam dwie wersje wyreżyserowane przez dwie inne osoby. Muzyka, klimat i efekty dla mnie bajka. Na dużym ekranie prezentuje i ogląda się wyśmienicie.


Dwie baśnie, które bardzo lubię...:)


Na koniec trzy filmy, które kupiłem po namówię kolegi, również gorąco polecam jeśli ktoś nie oglądał.

I inne o których już wspominałem:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A te dwie baśnie dopiero teraz oglądasz, czy miałeś je na BR?
A LS rozumiem, że jest obcięta - mam na myśli format obrazu?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Te dwie baśnie oglądałem już dawno i mi się na tyle podobają, że widzę je w swojej kolekcji bo obejrzę na pewno ponownie :)
Liga jest obcięta 4:3 niestety..:-(
 

Caparzo

New member
Bez reklam
15:17 do paryża jak na Eastwooda to bardzo słaby film, akcji 10 min. i po filmie


jak wrażenia po lidze, nie psiałeś:fool:
foto zrób jak wygląda na proj 4:3
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ekran multiformat zrobiony..:)
Witam w końcu i ja sobie zrobiłem updeate ekranu 16/9 do multiformatu. Ja poszedłem na łatwiznę bo zamówiłem wszystko w sklepie z roletami. Pan przyjechał, pomierzył i zamontował.
Mogę sobie ustawić format obrazu jaki chce: 2,39:1 2,35:1 2,40:1 oraz 16:9.
Ekran zrobiłem ręczny z uwagi na duże koszty za silnik jakie miałbym zapłacić w sklepie skutecznie mnie zniechęciły.
Obecnie długość rolety to ok 70cm zaś szerokość to 3,5m.
Koszt całkowity z montażem 850zl. Koszt z silnikiem ponad 2tys. Wiem można taniej i lepiej ja wybrał ten sposób.
Ekran 16/9


Ekran 2,35:1



Po zwinięciu roleta nie rzuca się w oczy, ponieważ jest cała czarna i zlewa się z sufitem:



Pierwsze wrażenie, zrobił się jeden wielki tv...:) Odcięcie obrazu od reszty zrobiło efekt wow. Nie widać nic poza filmem, nawet przy projektorze z wyższej półki te pasy były nadal widoczne. Teraz nie widać kompletnie nic...:) Armanig miał rację jak raz to zobaczysz nie wrócisz już z do poprzedniej wersji...:)
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Hehehe. No super.
Ja już dawno przerobiłem ekran na format kinowy, efekt jest taki, że już bym nigdy nie kupił ekranu 16:9 (ja tylko filmy oglądam na projektorze).

Te subwoofery, były takie białe?
(2 lata temu).
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ekran multiformat zrobiony..:)

[....]
Pierwsze wrażenie, zrobił się jeden wielki tv...:) Odcięcie obrazu od reszty zrobiło efekt wow. Nie widać nic poza filmem, nawet przy projektorze z wyższej półki te pasy były nadal widoczne. Teraz nie widać kompletnie nic...:) Armanig miał rację jak raz to zobaczysz nie wrócisz już z do poprzedniej wersji...:)

W końcu!!! ; )
Super. Teraz będziesz musiał odświeżyć nie jedną pozycję na nowo ; )
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Przecież my już starzy jesteśmy, pamięć już nie ta...:) zobaczcie ile lat już minęło od rozpoczęcia naszej zabawy w budowanie kina...
 

P-U-M-A

New member
Nie wyobrażam sobie oglądać filmy na ekranie 16:9 dziwi mnie że dopiero teraz się na to zdecydowałeś. Ja poszedłem trochę inną drogą jeszcze.
 
Do góry