[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

M

Marcinos89

Guest
Bipo do mnie dziś dotarła długo wyczekiwana paczka z dwoma filmami:
1. Godzilla 2014r. 4K Steelbook
2. Monster Hunter 2020r. 4K Steelbook
Teraz czekam na dwa inne aż z Azji

Ps. Jeżeli uznasz że zaśmiecam twój wątek, to zgłoś do moderacji o usunięcie nie pogniewam się ;)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Dzisiaj z okazji piątku zaliczony Pan Wołodyjowski na blu Ray. Powiem Wam, że te filmy mimo swojego wieku bronią się dzielnie na dużym ekranie..bałem się że będzie padaka,ale jest naprawdę bardzo dobrze. Przypominam, że to film z 1968r...:)


 

Bipo

Active member
Bez reklam
Celine Dion Live in Las Vegas Blu Ray Dolby trueHD
Przepiękny głos i kobieta, super koncert. Gorąco polecam, zarówno dźwięk i obraz na bardzo wysokim poziomie.

 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Bipo, cała trylogia to (dla mnie) super produkcje i zawsze chętnie do nich wracam. Może kiedyś doczekamy się rekonstrukcji w 4K...
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dokładnie, ja również bardzo te filmy lubię..:) jestem pod dużym wrażeniem jak dobrze te filmy wyglądają na dużym ekranie...
,,Potop":



 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Celine Dion Live in Las Vegas Blu Ray Dolby trueHD
Przepiękny głos i kobieta, super koncert. Gorąco polecam, zarówno dźwięk i obraz na bardzo wysokim poziomie.


Podobnie pisałem, tyle, że ze 3-4 lata temu :) jak kupiłem ten koncert. Jest świetny i do tego jak się zna całą otoczkę organizacji tych koncertów to wrażenie robi niesamowite..
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Podobnie pisałem, tyle, że ze 3-4 lata temu :) jak kupiłem ten koncert. Jest świetny i do tego jak się zna całą otoczkę organizacji tych koncertów to wrażenie robi niesamowite..

To już Klasyk od początku jak mam ta płytę a minęło sporo lat zawsze była dla mnie bardzo miła w odbiorze No i do tego piękne wydanie jednym słowem lubię do niej wracać 😀👍
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ja się niestety nie załapałem na pierwszy sort i jak chciałem kupić kiedyś to ceny był jakiś kosmos. W końcu upolowałem nówkę sztukę za 69zl to żal było nie brać :) Wydanie dwupłytowe na których jest kilka godzin dodatkowów jak cały ten koncert powstał i nie tylko...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja się niestety nie załapałem na pierwszy sort i jak chciałem kupić kiedyś to ceny był jakiś kosmos. W końcu upolowałem nówkę sztukę za 69zl to żal było nie brać :) Wydanie dwupłytowe na których jest kilka godzin dodatkowów jak cały ten koncert powstał i nie tylko...

Mały nakład był tego koncertu...mi gościu kupił przed nosem w Saturnie w Arkadii. Kupiłem na allegro za bodajże 150 zeta, a to i tak nie drogo bo był ten koncert też za większe pieniądze. 69 zeta super cena, a tym bardziej za taki koncert. Celina jest the best.:)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie kupuję używanych, raz to zrobiłem, gdzie mnie gościu zapewniał, że koncert 3 razy był odtwarzany.... nie wiem ile razy, ale płyta wylądowała w koszu i drugi raz trzeba było kupić.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dzisiaj zaliczyłem stare dobre kino wojenne..,, Najdłuższy dzień" film z 1962r a zrobiony tak jak lubię tj.bez ziarna i szumy w obrazie. Film trafił właśnie do kolekcji, 3h zleciało nie wiadomo kiedy...:)


 

Bipo

Active member
Bez reklam
Armanig już kiedyś ktoś wklejał link z tym filmem ale nie miałem okazji go oglądać a ten drugi to pierwszy raz widzę ten tytuł..... :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jest to film z 62r więc nie oczekujmy cudów...:) Przełęcz ocalonych to na pewno nie jest, raczej poziom Most na rzece Kwai.
 
Do góry