[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Bipo

Active member
Bez reklam
Przynajmniej nie muszę go zasłaniać, bo na białego muszę coś ciemnego położyć...;-)
Tylny głośnik ma 26,5cm głębokości bez osłony z przodu, z osłoną 27,7cm
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Pięknie "BIPO", pięknie. Nie wiem czemu Ci nie podoba się czarny kolor. A zegarek możesz zmienić , na przykład taki::D
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
A kto powiedział, że mi się nie podoba czarny.... bardzo mi się podoba nawet bym już go sobie zostawił ale do reszty nie pasuje.... ;-(

Zegarek bomba gdzie taki można dostać...;-) ? Sorki, żona chyba by mnie z domu wywaliła...;-)
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
A kto powiedział, że mi się nie podoba czarny.... bardzo mi się podoba nawet bym już go sobie zostawił ale do reszty nie pasuje.... ;-(

Zegarek bomba gdzie taki można dostać...;-) ?

Niestety , to jest custom. Nie ma czegoś takiego w sprzedaży. A wielka szkoda, ja by też kupił by z przyjemnością. "BIPO", jeszcze raz z całego serca GRATULUJE ! Masz jeden z najlepszych pokojów kinowych na forum. Pozdrawiam.
 

saint123

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przynajmniej nie muszę go zasłaniać, bo na białego muszę coś ciemnego położyć...;-)

Wlasnie miałem się pytać czy coś na niego będziesz kładł bo będzie robić za niezłe lusterko przy projektorze ;-)

Gratuluję zestawu, ładnie się to teraz prezentuje. Chciałbym zobaczyć Twoja minę jak otwarłeś karton z centralem :D

Można wiedzieć co to za uchwyty pod tylne? Również mam dość masywne tylne, prawie 10kg, też długie i nie potrafię znaleźć nic sensownego co by nie wyssało z portfela ostatniego grosza...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, nie wspomaga. Do transakcji nie doszło, ale gdybyś chciał... ;)
Sufitowe mam MA, założe (kiedyś ;) ) wątek, to opiszę co, jak i dlaczego.

Ps. Dokładnie, nie zaśmiecajmy wątku Bipo, chociaż i tak opanował już system ;)
Sorry Bipo ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Niestety , to jest custom. Nie ma czegoś takiego w sprzedaży. A wielka szkoda, ja by też kupił by z przyjemnością. "BIPO", jeszcze raz z całego serca GRATULUJE ! Masz jeden z najlepszych pokojów kinowych na forum. Pozdrawiam.

Dziękuje koledzy za dobre słowa, cieszę się że komuś się podoba to co robię małymi kroczkami od kilku lat w swoim salonie.... jeszcze dużo przede mną...;-) Najtrudniej jest połączyć pokój kinowy który pełni kilka funkcji zarówno pokoju dziennego, salonu jak i jadalni.... Dużo łatwiej by było mieć osobny pokój kinowy, ale się cieszę z tego co mam i co udało się na dzień dzisiejszy już wykonać...;-)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wszyscy borykamy się z tym samym, znaleźć złoty środek między dążeniami, marzeniami w gadżetach, jednak by pokoje nadal były funkcjonalne. Też już kilka lat w tym dłubię... Chyba stworzę wątek chronologiczny... :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Wszyscy borykamy się z tym samym, znaleźć złoty środek między dążeniami, marzeniami w gadżetach, jednak by pokoje nadal były funkcjonalne. Też już kilka lat w tym dłubię... Chyba stworzę wątek chronologiczny... :)

No właśnie, przecież swojego wątku nie założyłeś....:p ;-) no to.....;-)
 
Do góry