[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Bipo

Active member
Bez reklam
Chwilę mnie nie było, a tu już każdy zaklepał sobie miejsce i to bez kłótni... ;-) Przeważnie zawsze jak jest kilka osób to wojna standardowo jest o fotel....;-) na dywanie też się fajnie siedzi, ma grube włosie i jest mięciutki... ;-)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Wazonik to 27cm i 7mm średnica od zewnętrznej krawędzi do zewnętrznej, 26 cm i 1mm średnica wewnątrz doniczki od ścianki do ścianki. Wysokość to 24cm i 3mm. Materiał to porcelana.
Jesteś pierwszą osobą co się o mojej Żony rzeczy pyta...:D Ja go kupiłem w Leroy Merlin.

Stolik jest zrobiony przez stolarza na zamówienie, ale z tego co mi mówił to dolny stand jest poskręcany z kilku płyt chyba MDF albo fornirowanej płyty wiórowej - materiału Ci nie powiem. Ale to jest cholernie ciężkie. Są on poskręcane, następnie szpachlowane i położony na to biały lakier. Sam stand waży z +/-30kg. Wnosiliśmy go w dwie osoby i w sale nie było łatwo. Górna skrzynia jest zrobiony z pojedynczych płyt i tak samo jest poszpachlowana oraz polakierowany na wysoki połysk. Stanowi ona oddzielny element, którą możesz sobie zestawić i postawić w inne miejsce. Posiada ona szufladę po całości całej skrzyni otwieraną od frontu na docisk na prowadnicach bluma. :)

Do Iycone: Nie całe 2 lata, nabitych godzin ma 450 a czemu pytasz?

"BIPO", poproszę jeszcze raz, i to tak po "chłopsku", podać wymiary tego "wazonika".:D Wysokość , szerokość, od podłogi do krawędzi. Czy Ty nie mogłeś wybrać łatwiej dostępny materiał??:D Naprawdę , to jest problem, znaleść płytę "biały fortepian błyszczący". A żeby wiedział :cry::cry: Czekaaaaaaaam. P.S. Spokój , nie "pracuje" na zaproszenie do Twoje sali kinowej.:D Bo widzę że masz już kolejkę na rok do przodu.:popcorn:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
"BIPO", poproszę jeszcze raz, i to tak po "chłopsku", podać wymiary tego "wazonika".:D Wysokość , szerokość, od podłogi do krawędzi. Czy Ty nie mogłeś wybrać łatwiej dostępny materiał??:D Naprawdę , to jest problem, znaleść płytę "biały fortepian błyszczący". A żeby wiedział :cry::cry: Czekaaaaaaaam. P.S. Spokój , nie "pracuje" na zaproszenie do Twoje sali kinowej.:D Bo widzę że masz już kolejkę na rok do przodu.:popcorn:

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuje ale właśnie dopiero wróciłem do domu...;-)
Nie ma problemu Savron, jakoś się pomieścimy...;-) Na dywanie tj. ,,rząd I" kilka osób się zmieści, następnie ,,rząd II": krzesła, sofa i fotel oraz ,,rząd III" tj.za sofą na stojaka również kilka wejdzie....:D

Odnośnie wazonu to:
- szerokość: 27,7cm (wewnętrzna średnica 26,1cm..)
- wysokość: 24,3 cm
prościej nie umiem....:sad:
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuje ale właśnie dopiero wróciłem do domu...;-)
Nie ma problemu Savron, jakoś się pomieścimy...;-) Na dywanie tj. ,,rząd I" kilka osób się zmieści, następnie ,,rząd II": krzesła, sofa i fotel oraz ,,rząd III" tj.za sofą na stojaka również kilka wejdzie....:D

Odnośnie wazonu to:
- szerokość: 27,7cm (wewnętrzna średnica 26,1cm..)
- wysokość: 24,3 cm
prościej nie umiem....:sad:

Ok. To znaczy 30 x 30 cm. Co do kina, to chyba na stojąco bilety powinny być tanie.:D
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Jest ryzyko jest zabawa.... ;-)
Każdy twardy gdy nie ma w pobliżu swojej ukochanej.... ;-) Jak by moja to przeczytała, to byście mnie przez parę dni na forum nie zobaczyli...;-)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To też dlatego pisałem już kilkakrotnie; jeśli nie zobaczycie mnie na forum dłużej niż 2 dni, to znaczy, że pod moim nickiem zamiast "Klub HDTV.com.pl" będzie 'R.I.P." :D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Czołem Szanowny Pan "BIPO", będzie Pan łaskaw mi powiedzieć , czy ten zestaw rzeczy ( jeszcze nie do końca skompłetowanych ) nie spowoduję Wasze wymeldowanie :D:D Będzie mi niezmiernie przykro , jeżeli ten niedokończony jeszcze "eksponat" wyląduje gdzieś w 'śmietniku".:cry: W związku z czy wolę spytać przed , niż po.:D:D Dobrej nocy. :bober:
 
Ostatnia edycja:
Do góry