[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Borixon

Active member
Bez reklam
Bipo dawno nie zmieniałem kolumn, już mi brak ruchów. Z Kefami żaden ruch, tak naprawdę mam już wybrane kolumny lecz niestety mam inne wydatki i nie mogę sobie pozwolić na dołożenia ok 5 tysi.... Szkoda. Ale cóż nie wszytko można mieć odrazu.

Kina Ci Bipo zazdroszczę bo ja również je uwielbiam lecz posiadanie go na moim metrażu pokazało mi że nie ma sensu, stąd tak gwałtowne zmiany.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bipo czyli być może to nie koniec poszukiwań w stereo tak jak napisałeś w poscie ze zdjęciem...😃 wiesz kiedy będzie koniec? Jak postanowisz sobie że ten wzmak który kupisz będzie tym ostatnim bez względu na wszystko...😃 W przeciwnym wypadku jak fundusze pozwolą człowiek szuka dalej....
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Szkoda, że na tym filmie nie jest załączony z podświetleniem na przetłoczeniach.
To jest dopiero bomba, nie dane mi było złożyć tego Marantza, ale kto wie... ; )

Armanig wszystko przed Tobą... ;-) Ps. Musisz zmienić sygnature bo masz nie aktualną. .. :D

Borixon skąd ja to znam... ;-)
Lolek zgadza się, trzeba kiedyś powiedzieć stop tylko że trzeba najpierw przestać wchodzić na forum bo to wszystko przez Was... ;-)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Aktualnie zasila 2 tylne kolumny jako końcówka. Z ciężkim sercem ale idzie na sprzedaż ..;-( Myślałem że to duży klocek ale w porównaniu z nowym to maluszek... ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak pisałem Ci kiedyś że to jest różnica zauważalna którą warto brać pod uwagę - tylko wtedy tak średnio byleś na to nastawiony do 2020 :) jeśli miałbym być szczerym :) ale ludzie się zmieniają :)

Henry bo każdy inaczej pojmuje minimalizm - ja też tego nie widzę w Denkach czy też w Marantz ale ważne że ludziom się podobają i kupują, a tym samym się cieszą z takiego zakupu..bym wkleił gdzie jest minimalizm ale nie będę Koledze zaśmiecał wątku :)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
I co lepiej jak zasila tylne? :p :D?

Podłączyłem bezpośrednio pma 1500 pod te małe 200 i słucham właśnie stereo. Powiem wam że te maluchy dostały drugi żywot, naprawdę ładnie to gra wiadomo nie ma co porównywać do kolumn podłogowych ale jeśli ktoś lubi ciszej grać i nie robi dyskotek to spokojnie można na tym sluchac ;-) Przyjemnie się tego słucha i to w salonie 26m2. . ;-)
 

RAF1977

Banned
Jeśli twoje kolumny obsługują bi-amp, to ja my go zostawił i zrobił bi-amp do stereo.
Chociaż spróbuj takiego podłączenia.
Ja u siebie słyszę różnicę i to sporą.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Denon Tower (gonie KrzyśkaR..;-) ale on ma dużo dużo większą...)
Bez przesady, ja już finito, mam co chciałem, z resztą nie ma już miejsca :D więc bez trudu dogonisz ;)
Zaczynam Cię rozumieć z tym wyglądem. Teraz dopiero przy porównaniu widać różnicę. Trzeba przyznać, że prezentuje się wybornie!
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Wzmacniacz sprzedany, właśnie pojechał z nowym właścicielem. Buuuuuuuuuu ;,-(
ps. Cytuje kupującego :
- o k.... ile sprzętu... Pan ma komis?
za chwilę:
- o k.... ile filmów...:)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Taa buuu...., pewnie się cieszysz, że kase przytuliłeś i się poniekąd zwrócił nowy nabytek, a jak wiemy, przy transakcjach cieszymy się zawsze dwa razy, jak kupujemy i jak sprzedajemy. Także nie becz Bipo tylko ciesz się, że kasa pracuje ;)

Ps. U mnie jak był monter UPC to najpierw ekscytował się monitorem, a potem prosił wręcz żeby mu sprzęt odpalić, cieszył się jak dziecko, czułem się jak na przesłuchaniu ale bardzo sympatyczny gość ;)
 
Ostatnia edycja:

Millerek

New member
Gratulacje odnośnie kupna i sprzedaży.
Mam pytanie do Ciebie.
Wszystko z moim sprzętem jest ok ale żona czy inni domownicy, chcieliby posłuchać radia jak mnie nie ma w domu.
Mam dostęp do radia internetowego poprzez AVR, ale to jest mało wygodne i wymaga większych działań które nie wszyscy łapią w locie... a ja cierpliwości do tłumaczenia co najpierw wcisnąć itp...
Myślałem nad prostym sieciowcem do pary. Jest niby DNP-730 a szkoda ze nie ma DNP-1520 :)

Używałeś może jakiegoś odbiornika FM lub DAB+ albo radia z DNP-730?
 
Do góry