[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

enocyl

Banned
Jakby coś to trzymajcie się koledzy bo coś czuje że mnie moderacjia wyślę na wakacje ale proszę was aby tego bez echa nie zostawić...;-)
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/130535-o-co-chodzi-z-ludzmi-2.html#post1336802
Czytanie prywatnych wiadomości? Mistrzostwo świata. Na szczęście są inne fora, które nie robią takich rzeczy. Pozatym mają profesjonalne testy sprzętu, a nie fotorelacje jak tutaj. Nieraz zresztą wytykali błędy Kikiego, a nazwa ich portalu jest tutaj cenzurowana. Nazwy oczywiście nie przytoczę bo dostanę bana, ale chyba każdy się domyśli, a większość zapewne widziała film na YouTube pod tytułem "ile jest herców w hercach" ;)
 

enocyl

Banned
Sam dostałem tutaj bana (poprzedni nick to pisany od tyłu obecny) za UWAGA udostępnianie na TYM forum prywatnych wiadomości Kikiego, którymi był jego PUBLICZNY komentarz na oficjalnym profilu TCL na Facebooku... Po prostu masakra i hipokryzja do kwadratu, bo tutaj okazuje się, że "prywatne wiadomości" nie są prywatne, a publiczny komentarz na Facebooku jest prywatny.
 

barburian

New member
Bez reklam
Super sprzęciki :) jak dla mnie powinien być biały monitor i by było mega sterylnie :)
Co do Baliego to dostał dwie kary :
1. Nie dostał bluzy DANONE
2. I dostał bana totalnego

Zanim się dostanie bana na zawsze powinno się dostać 3 upomnienia, a nie tak uwalić łeb przy samej d..ie
 

Bipo

Active member
Bez reklam
22" ... ;-)
Widzę że wątek o Bali najłatwiej zamknąć,... szkoda gadać
Połowa osób aktywnych co dużo pisze na forum poleca firmy i sklepy a także Blackninje i nie dostaje bana a Bali dostał wiec moderator powinien go odblokować!
 

Rafal7

Banned
Tymbardziej że Bali polecał również i Blackninja i to nie mało razy, czyli była jakaś równowaga a nie celowa zagrywka przeciwko Blackninja.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Osobiście nie mam nic do Blacka czy Kikiego, ale zgadzam się z Kapustą, że podawanie linków do konkurencji jest normalne. Sam mam firmę i nie trzymam się ustalonych marży aby mi klienci nie uciekali. Na tym polega wolny rynek, a poza tym jak wspominałem wcześniej jeżeli kiki i black zaproponowaliby mi jakiś sprzęcik odrobinę drożej niż konkurencja to wolałbym kupić u nich bo ich mniej więcej znam i mam z nimi kontakt w sklepie, na forum itd.

Szkoda Baliego, nie wiem ile kosztuje utrzymanie tego forum, ale myślę że gdyby można było tutaj reklamować inne sklepy to forum miałoby więcej ludzi co przeniosłoby się na więcej ludzi je wspierających, poza tym armanig wcześniej wspominał, że można troszkę podnieść opłatę, która aktualnie jest niska(6zł miesięcznie to żaden wydatek) za forum na którym można podyskutować z fajnymi ludźmi.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Polecam karbon - zabrzmi najlepiej i nada sztywności, kontroli basu, natomiast szczotkowane amelinium nadaje metaliczności ;)
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Bipo, co o tym myslisz?

HECO CELAN 30A - OLBRZYMI HI-ENDOWY SUBWOOFER 36KG (6670076621) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jak wybierales suba interesowales sie tez tym? Masz jakies info porownawcze do twojego velodyne?

Ciulowy kolor, ale Krzysiek okleilby mi go folia :pP

Ja Ci mogę powiedzieć co do tego suba. Stoi u mojego znajomego. Słuchałem.
Jeżeli ten sub z czymś można porównać , to jest to taki "cham , który wszystko zmiata ze swojej drogi, robi bardzo dużo hałasu , brak jemu kultury osobistej i jest zwykłym "dachowcem", udającym kulturalnego inteligenta. Za 1000 zt może być. HECO robi bardzo dobre kolumny, z subami już nie jest tak fajnie.
Z Velodyne nie porównuj ( tym bardziej z tym , który ma BIPO), bo to jest krzywdzące. ;-).
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Ja miałem w planach nowego posłuchać tj.jego następcę ale nie robią już go w białym kolorze a ponadto problem był z dostępnością i odsłuchem. Wiec nie wypowiadam się na temat jego bo go nie słuchałem... :-(
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jak już zauważyliście sprzedaje mojego wzmaka, dlatego że w jego miejsce wskoczył ktoś większy i mocniejszy tj. DENON PMA 2020ae . Zastanawiałem się czy nie iść w 2500 ale okrojenie go z pracy jako końcówka mocy tylko mnie utwierdziło w przekonaniu o zakupie poprzednika. Ponadto w nowym mamy wyświetlacz, który jak dla mnie był tylko kropeczką nad i aby go nie kupować. 2020 to potwór o którym zawsze marzyłem jak go tylko zobaczyłem i posłuchałem. Chciałbym aby kiedyś stanął u mnie w domu i ten czas na niego nadszedł. Bydle jest tak ciężkie, że jak niosłem go od samochodu do domu na 4 piętro to myślałem że mi nogi do tyłka wejdą a plecy zostaną w pozycji w której go niosłem. On jest dla mnie przepiękny, kawał niesamowitego sprzętu czysto Japońskiego a nie żadna chińszczyzna. Jego budowa i wielkość zwiastuję, że mamy styczność z naprawdę mocnym sprzętem.
Po wypakowaniu i podpięciu to co od razu zauważyłem to jego moc. Przy gałce delikatnie ruszonej od dołu już jest odpowiednio nagłośniony salon do odsłuchu np. wieczornego gdzie nie trzeba mocno zwiększać vol wszystko słuchać. Po dojechaniu gałką na 8 jest już głośno a na 9tej to już nie wspomnę. Widać, że te kolumienki nie robią dla niego żadnego problemu i może zrobić z nimi co chce. Druga rzecz to przy cichym odsłuchu, mocniej słychać bas. Jeśli ktoś nie daje czadu a lubi czasem posłuchać ciszej to ilość detali jest wręcz zaskakująca. Przy poprzedniku aby to usłyszeć trzeba było troszkę więcej podkręcić vol aby było wszystko lepiej słyszalne. Po trzecie to średnica mocno poszła do przodu. Na poprzedniku średnica była cofnięta, tutaj wokal wyszedł mocniej przed kolumny..;-) Myślę, że to jest koniec moich poszukiwań odnośnie elektroniki do odsłuchu CD..;-) a to bydlątko zostanie na bardzo długo u mnie...;-)
image hosting more than 5mb
image hosting free
 

artiz_

New member
Bez reklam
Super BIPO piękny kloc.
Zaimponowałeś mnie w tym momencie. Czy w związku z wymiana wzmaka planujesz wymiane kolumn?

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Klocek full efektowny, widziałem 2500 i już nawet pisałem jak powinien dla mnie wyglądać, dla mnie Denon to porażka, słuchałem wielu ich sprzętów i nic nie gra tak jak lubię. Ceny za nówki to przegięcie.
Oczywiście Bipo gratki bo system masz marzenie!!!

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry