[Nasze Zestawy AV] mój smart leaving room

hazi25

Klub HDTV.com.pl
VIP
dwudziestoma...to ja dopiero chyba zaczynam :smile: no to mnie pocieszyliście jeszcze muszę skoczyć po chromecasta 2 i będzie zabawa na zimę :popcorn: u nas w pl olx i alledrogo kupiłem
 

buldoggg

Member
Bez reklam
a ja dalej używam logitech z-5500 do filmów,jeżeli chodzi o muzykę to dodatkowo wspieram się głośnikami z telewizora i powiem wam że takie połączenie daje rade(nie ma sensu w moim przypadku wymieniać głośników bo działają,i nie szpecą salonu)
 

buldoggg

Member
Bez reklam
zamówiony odkurzacz automatyczny xiaomi roborock 2(wersja czarna) ciekawe jak będzie się spisywał w mieszkaniu o pow.60m2
dam znać i nagram jakiś filmik
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Centralny, to raczej do dużych domów.
Dochodzi tez kwestia instalacji, no i raczej dla osób które lubią sprzątać i czerpią z tego przyjmność :) Dla mnie sprzątanie, to żadna przyjemność, raczej obowiązek. Zrobić, zapomnieć. Ręczny na aku, dla mnie nr. 1
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nic nie zastąpi odkurzacza centralnego :eek:k:
Jeśli są możliwości to szczerze polecam - świetna sprawa.


Dokladnie. Chyba najlepszs rozwiazanie. O ile rurki ci sie nie zapchaja lub w jakikolwiek inny sposob uszkodza. Bo wtedy kaplica.

U mnie po 3 latach uzytkowania takjakby moc ciagu chyba slapsza. Albo cos dlawi albo nie wiem. A odkurzacz chyba 3.5kw.

Albo mi sie tylko wydaje :)
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Centralny, to raczej do dużych domów.
Dochodzi tez kwestia instalacji, no i raczej dla osób które lubią sprzątać i czerpią z tego przyjmność :) Dla mnie sprzątanie, to żadna przyjemność, raczej obowiązek. Zrobić, zapomnieć. Ręczny na aku, dla mnie nr. 1

Ja wiem czy dużych ? Nie mam dużego w moim mniemaniu.
Instalacja - fakt dlatego napisałem że nie zawsze jest możliwość instalacji.
Poręczność - pierwsza klasa.
Nie lubię sprzątać - żeby nie było że mi to sprawia przyjemność ;)
U mnie ponad 3 lata 0 problemów.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
W dobie akumulatorowch wszystkie rury dla mnie odpadają. Celowo nie instalowałem centralnego, właśnie ze względu na wszędobylskie rury. To nie dla mnie. Aku rachu ciachu i po sprawie, zero kabli, rur... Mam też pseudorobota odkurzającego i może 3 razy go używałem, bo własnie; tylka nie urywa.
Co kto lubi.
...ale o AGD to chyba inny temat jest :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To jest temat o smart agd.. :)

Co do odkurzacza to w mieszkaniu aku bedzie zapewne bezkonkurencyjny.
A w domu? Nie jest ciezki taki odkurzacz? Na ile bateria starcza, jakiej pojemnosci?

Moj centralny ma 3.5kw, podejzewam że te aku biora ze 3 razy mniej pradu jak nie lepiej. Ktos wie ile tonpradu bieze? . Po przemysleniu na spokojnie moze faktycznie poszedlby w tym kierunku. Tylko moja zona dzien w dzien odkurza i co lepiej z rura po schodach ganiac czy z odkurzaczem aku.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie jest ciężki, jeżdzi na rolkach. Czas pracy od kilkunastu, do kilkudziesięciu minut. Warty każdej złotówki, nie pamiętam kiedy wyciągałem tradycyjny odkurzacz. Jak masz dużo gładkich powierzchni, to jest bezcenny.
https://www.youtube.com/watch?v=QWoDjUzAgQc
Nakruszysz, czy to w salonie, kuchni, jakieś piasek, kurz, co robisz? Wyciągasz rure, czy kobyłe z szafki? Tutaj podchodzisz, chwytasz za rączkę, ON, kilkanaście sekund i masz pozamiatane. Bez tej całej ceremonii. Dlatego zawsze w domu jest czysto.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
@lolo2
Trzeba było brać Roombe albo Xiaomi. Samsung to zabawka...

U mnie jeżdżą dwa roboty codziennie + raz w tygodniu odkurzam standardowym odkurzaczem. Lubię mieć czysto, a kurz jest moim największym wrogiem :D
039825016212176685466079239bbdff.jpg
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
@lolo2
Trzeba było brać Roombe albo Xiaomi. Samsung to zabawka...

U mnie jeżdżą dwa roboty codziennie + raz w tygodniu odkurzam standardowym odkurzaczem. Lubię mieć czysto, a kurz jest moim największym wrogiem :]

Jak kupowalem to xiaomi nie bylo a roomba jezdzila "bylejak" i co najgorsze jezdzila uderzajac w przeszkody. A ze mam biale listwy i meble balem sie ze mi cale porysuje. Stad samsung.



Mam ogrzewanie podlogowe wiec na temat kurzu nie bede sie wypowiadal....
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nic nie rysuje, też mam białe listwy.
Co masz na myśli z kurzem przy podłogówce? Ja mam go sporo mniej niż przed przeprowadzką, gdzie były grzejniki. Teraz jest głównie na podłodze zbierany za pomocą robotów. Na meblach praktycznie kurzu brak. Wcześniej było dużo gorzej i kurz był wszędzie.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nic nie rysuje, też mam białe listwy.
Co masz na myśli z kurzem przy podłogówce? Ja mam go sporo mniej niż przed przeprowadzką, gdzie były grzejniki. Teraz jest głównie na podłodze zbierany za pomocą robotów. Na meblach praktycznie kurzu brak. Wcześniej było dużo gorzej i kurz był wszędzie.

Mam wrazenie ze kurz sie unosi cala powierzchnia podlogi i w dodatku strasznie wysusza powietrze. Dzien w dzien mam odkurzane i wiecznie kurz.
Predzej moze przygarnalbym mopa zamiast odkurzacza. Ale jakos po samsungu sie zrazilem, kupe kasy wydane o on nawet zgubi sie i nie wroci do bazy. W dodatku nie widzi szklanych drzwi, udeza w nie.
 
Do góry