[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tak na marginesie to szkoda tych płyt. Nie przyglądałem się, ale mniemam, że są to starocie, a skoro tak, to wedle panującego przekonania zamiast do kosza (bo przecież mamy erę cyfrową) to poszły na budkę.
Niestety wiemy, że w naszym zbzikowanym świecie audio często te starsze są brzmią nieporównywalnie lepiej od tych nówek stojących dziś w sklepach.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Myślisz że znalazłby się taki kretyn żeby dobre płyty powiesić?? Ciężko ocenić, idiotów nie brakuje...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Myślę, że tak. Mało tego, jestem przekonany.
Zauważ, że dla zwykłego zjadacza chleba (nie mam tu na myśli osób choćby w najmniejszym stopniu interesujących się tematyką audio) winyl to przeżytek, staroć, synonim podłej jakości, bo szumi, trzeszczy, itd.,
Potem były taśmy, kasety - wygodniejsza, ale też szumi, w końcu CD oraz dziś - królują pliki. I tu znów wg mnie nie jakieś tam HiRes, ale dla zwykłego Kowalskiego nadal zwykłe mp3.
Więc dla niego taki winyl to wręcz obciach. Liczy się łubu dubu z telefonu.
Jeśli tym tokiem rozumowania wczujemy się w ich rolę to łatwo zrozumieć co robią płyty na takim wozie ;) Oczywiście możemy mieć też nadzieję, że to zwykłe badziewie i wtedy ma to większy sens.
PS. Rozumiem, że Ty na swoją ścianę starannie wyselekcjonowałeś? ;)
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Oczywiście że tak, 30 płyt za 30 PLN, po sprawdzeniu labeli żadna z płyt na ścianie nie jest warta słuchania ;-)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Borixon, specjalnie dla Ciebie! :)
Niestety nie jest to budka z płytami :D
Na moją prośbę admin usunął obrazek, gdyż przez moją nieuwagę na poprzedniej fotce znalazł się numer rejestracyjny pojazdu. Wstawiam już ponownie (bo ostatnie wpisy wyglądają dziwnie, nie wiadomo czego dotyczą :) )
 

Attachments

  • 20160515_140610_Large.jpg
    20160515_140610_Large.jpg
    76,5 KB · Wyś: 70

Borixon

Active member
Bez reklam
Mały update :)
Narazie ustawione na szybko myślę jak to rozwiązać. Tak wiem, nie było czarnego, ten wygląda świetnie.
8e72c3afda914d77403e07482957f0b3.jpg
707abf9eb3231e0ca893627a3ad097a7.jpg
7c9c65efdc4ca8798b0ee22cd25f9c89.jpg
218793c44c42169c0477f2e7891eea1e.jpg
 
Do góry